• Hlavná
  • Kotvy
  • Životopis Emily Compagno (Fox News) – manžel, plat

Životopis Emily Compagno (Fox News) – manžel, plat

Emily Compagno je americká právnička, televízna korešpondentka a bývalá roztlieskavačka Národnej futbalovej ligy (NFL), ktorá sa preslávila vďaka svojej práci prispievateľky na Fox News Channel.

ObsahRaný život a rodina

Emily Rose Compagno má čiastočne taliansko-americký pôvod, narodila sa 9. novembra 1979 v námornej nemocnici v Oak Knoll v Kalifornii, USA rodičom Johnovi a Katherine Compagno. Ona a jej staršie sestry Natalie Compagno a Julietta Compagno Skoog vyrástli v El Cerrito v okrese Contra Costa v Kalifornii. Jej sestra Natalie je ovplyvňovateľkou životného štýlu a bloguje o módnom priemysle na svojom blogu s názvom LA Lifestyle a je vydatá za Grega, ktorý vlastní cestovateľské kníhkupectvo v Kalifornii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dobré ráno moji drahí! Čo vás dnes čaká? *Budem hostiť Fox & Friends pre vás ranné vtáčatá, ktorí sa k nám chcú pripojiť, o 6:00 – 9:00 SEČ! #lepšiespriateľmi. . . . . #utorok #tuesdayvibes #tuesdaymotivation #tuesdaythoughts #tuesdaymood #tuesdaymorning #goodmorning #nobaddays

Príspevok zdieľaný používateľom Emily súdružka (@realemilycompagno) 14. júla 2020 o 2:59 PDT

Julietta má s manželom Jonom Skoogom dve dcéry.

Emily má veľmi blízko k svojim starým rodičom z otcovej strany, Johnovi a Josephine Bileci Compagno. Jej prastarý otec z matkinej strany bol William Harry Bertsch, ktorého manželka sa volala Rose a odkiaľ pochádza druhé meno Emily.

Vzdelávanie

Ona absolvoval s bakalárskym titulom titul v odbore politológia na Washingtonskej univerzite a v roku 2006 získal titul Juris Doctorate na University of San Francisco.

Kariéra

Právna kariéra

Po absolvovaní externej stáže na americkom odvolacom súde na 9thPo obvode so sudcom Noonanom a zložením kalifornských advokátskych skúšok začala Emily vykonávať právnickú prax ako právnička na obhajobu trestných činov a občianske spory v právnickej firme so sídlom v južnej časti San Francisca.

Riešila väčšinou nenásilné prípady mladistvých a finančne motivované prípady bielych golierov.

Od roku 2010 do roku 2014 pracovala Emily aj ako federálna právna zástupkyňa a neskôr bola povýšená ako úradujúca riaditeľka správy sociálneho zabezpečenia. Ako vládna právnička v jednej z popredných agentúr v USA bola schopná riešiť širokú škálu občianskych a administratívnych právnych prípadov, ako sú podvody, regulačné pracovné záležitosti vrátane pracovných zmlúv.

Kapitán tímu, Oakland Raiderettes Cheerleading Squad

Svojou pravidelnou prácou právničky sa Emily rozhodla splniť si aj svoj detský sen stať sa profesionálnou tanečnicou a uchádzala sa o miesto v tíme futbalových roztlieskavačiek v Oakland Raiderettes a do tímu sa pripojila v apríli 2007.

Z rozhovoru s SFGate povedala , Tancujem od svojich 3 rokov, takže je prirodzené, že chcem, aby bola táto časť môjho života, láska k vystupovaniu, spokojná. Nevnímala to ako náhradnú kariéru, len sa stalo, že nemala čas splniť si tento sen, keď bola na právnickej fakulte. Bolo to niečo, čo ju dopĺňalo a slúžilo ako odbytisko jej lásky k vystupovaniu.

Z radovej roztlieskavačky ju povýšili na kapitánku tímu Oakland Raiderettes – bolo to klasifikované ako práca na čiastočný úväzok, no v skutočnosti povedala, že práca, ktorú pre tím robia, sa rovná nasadeniu na plný úväzok, dokonca ak má väčšina dievčat dennú prácu, tak nakoniec väčšinu svojho voľného času venovala úlohám roztlieskavačiek.

Bola zapojená do vystúpenia počas vojenského turné NFL v Iraku a Kuvajte, ako aj ako jedna z iba štyroch roztlieskavačiek vybraných na propagáciu počas štartu NFL v Číne v Pekingu a Šanghaji.

Emily nikdy nevysiela svoju pozíciu roztlieskavačky, keď pracuje ako právnička, a zároveň každému vo svete roztlieskavačiek otvorene nehovorí, že je praktizujúcou právničkou.

Prispievateľ Fox News

Počas celej svojej práce občianskeho súdneho sporu a roztlieskavačky na čiastočný úväzok nikdy nestratila zameranie na svoj konečný sen stať sa právnou analytičkou, a to sa stalo realitou, keď jej Fox News Network ponúkla vysnívanú prácu. Mnohí boli prekvapení zmenou kariéry, pretože málokto vedel o jej právnom pozadí a poznal ju len ako kapitánku roztlieskavačiek.

So svojimi rôznorodými právnymi skúsenosťami z praxe právničky v trestnom konaní v súkromnej firme a práce federálnej právničky pri riešení sporov v oblasti sociálneho zabezpečenia bola perfektnou voľbou na to, aby sa stala právnickou analytičkou v rôznych miestnych a národných záležitostiach. Začínala ako hosťujúca komentátorka relácií a pýtala sa na názory obchodného a právneho analytika.

Neskôr jej hlboké skúsenosti vo svete futbalu pomohli pri tvorbe športových komentárov. Zaoberala sa aj rôznymi inými športovými podujatiami, najmä PAC-12, v ktorom univerzity súperia o majstrovské tituly v niekoľkých hrách. Dokonca aj niektoré športové časopisy získali jej odborné znalosti ako prispievateľky.

Emily môžete pravidelne vidieť v rôznych reláciách, ako sú The Five, Fox and Friends: Weekend, The Greg Gutfeld Show a Crimes That Changed America na sieťach Fox News, Fox Business a Fox Sports.

Osobný život

Emily sa vydala za Petra Rileyho 13. septembra 2017 na tajnom svadobnom obrade v hoteli Villa Cimbrone v Taliansku. Spoznali sa na strednej škole v Kalifornii, no trvalo asi dve desaťročia, kým sa znovu spojili, keď sa opäť stretli v Seattli a začali spolu chodiť. O jej manželovi sa vie len málo okrem fotografií, ktoré zdieľala z ich svadobného dňa, a fotografie snubného prsteňa, ktorú jej manžel náhodou nechal, ako zverejnila na svojom účte na Instagrame. Emily je taká neústupná, aby svoj súkromný a verejný život oddelila.

V súčasnosti s manželom žijú v Seattli v štáte Washington.

Zaujímavé fakty a ocenenia

  • Počas promócií na vysokej škole jej bola udelená cena kadeta štvrťročného výcvikového zboru amerických vzdušných síl.
  • Keď si robila doktorát práv na Univerzite v San Franciscu, pracovala ako redaktorka Bulletinu duševného vlastníctva a tiež ako prezidentka Federalist Society.
  • Je hrdou majiteľkou a Doberman pes menom Vojvodkyňa .
  • Emily sa od mladosti veľmi zaujímala o automobilové preteky a bola nadšená, keď mala možnosť zúčastniť sa automobilových pretekov počas jedného zo svojich segmentov na Foxe.
  • Jej dobrovoľnícka práca so sirotami v juhoafrických krajinách tretieho sveta ako Malawi, Uganda a Zambia bola obohacujúcou skúsenosťou, na ktorú nikdy nezabudne.
  • Počas jednej z epizód Fox & Friends: Weekend s moderátormi Edom Henrym a Peteom Hegsetom sa Emily stala falošnou návnadou, keď navštívila Joint Base McGuire–Dix–Lakehurst v New Jersey, vojenské výcvikové stredisko pre americkú armádu. Povedala, že aj keby mala najväčší strach vo svojom živote, vedela, že títo psi majú intenzívny výcvik a úmyselne by jej neublížili.

Účty sociálnych médií

Je aktívna na svojich overených účtoch sociálnych médií – jej Instagram a Twitter účet obe sú @EmilyCompagno a každá má viac ako 100 000 sledovateľov.

Vzhľad

Andrea je vysoká 5 stôp a 1,70 metra, váži okolo 112 libier (51 kg) a vďaka svojim každodenným tréningovým rutinám má správne vytvarované telo. Je kaukazská, má čierne vlasy a orieškovo hnedé oči.

Čistý majetok

Zdroje odhadovali jej čisté imanie na približne 1,5 milióna dolárov k aprílu 2020. Okrem zárobkov zo súkromnej právnej praxe a ako hostiteľka a prispievateľka Fox Network mala úspešnú kariéru roztlieskavačky s viacerými podporami počas štyroch rokov spolu so svojím federálnym právnikom. plat.