• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Downtown Julie Brown, čistá hodnota, etnicita, vek

Životopis Downtown Julie Brown, čistá hodnota, etnicita, vek

ObsahKto je Downtown Julie Brown?

Julie Dorne Brown sa narodila 27. augusta 1963 v anglickom Bedfordshire jamajského pôvodu z otcovej strany a britského pôvodu prostredníctvom svojej matky. Je rozhlasovou osobnosťou, televíznou osobnosťou a herečkou, najlepšie známa tým, že pracuje ako videodžokej (VJ) a diskdžokej (DJ) pod menom Downtown Julie Brown. Pracovala pre rozhlasovú stanicu SiriusXM a dlho pôsobila aj v MTV.

Čistá hodnota centra mesta Julie Brown

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Downtown Julie Brown odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zarobených úspešnou kariérou v zábavnom priemysle, prácou na televíznych a rozhlasových programoch od začiatku osemdesiatych rokov.

Ahoj Indy, toto je bývalý MTV VJ, 'Downtown Julie Brown'. Chcem vám pripomenúť, že tento štvrtok, piatok a sobotu budem v novom centre Crackers Comedy Clubs. Dúfam že Ťa tam uvidím.

pridané Greg Warren na Utorok 18. októbra 2016

Počas svojej kariéry hosťovala v niekoľkých populárnych televíznych a reality show.

Raný život a začiatky kariéry

Hoci sa Julie narodila v Bedfordshire, ona a jej rodina tam dlho nezostali kvôli práci jej otca pre Royal Air Force (RAF), a to nielen vo Veľkej Británii, ale aj na rôznych miestach po celom svete, ako je Singapur a USA. ostrovný štát Cyprus v Stredozemnom mori. Nakoniec sa rodina vrátila do Veľkej Británie a usadila sa v Bridgend vo Walese.

V mladom veku si Julie vypestovala lásku k tancu a bola zručná do tej miery, že súťažila v niekoľkých súťažiach.

Jej najväčšou súťažou bol World Disco Dancing Championship v roku 1979, na ktorý sa kvalifikovala po víťazstve na UK Championship. Potom jej sláva stúpla natoľko, že jej ponúkli prácu v televízii, a tak začala svoju kariéru ako moderátorka detských programov. Jedným z jej prvých projektov bola show Crackerjack, ktorá zostala v programe počas druhej časti seriálu v osemdesiatych rokoch.

Tanec a hudba

Brown tiež pokračovala vo svojej tanečnej kariére a stala sa členkou súboru Zoo, ktorý sa neustále objavoval v programe. Top of the Pops , čo je program hudobných rebríčkov v Spojenom kráľovstve s najpredávanejšími skladbami každý týždeň.

To by bolo nejakým spôsobom jej úvod do hosťovania hudobných relácií, keďže po skončení hry Crackerjack bola najatá kanálom Music Box ako moderátorka. Šou je považovaná za priekopníka hudobnej televízie vo Veľkej Británii a bola ekvivalentom britskej MTV.

Po rozpade Music Box sa presťahovala do USA, kde hľadala lepšie príležitosti, a jej skúsenosti ju viedli k tomu, že ju najali ako VJ pre MTV. Začala moderovaním programu Klub MTV , ktorá prebiehala od konca 80. do začiatku 90. rokov 20. storočia. Šou obsahovala hlavne tanečnú hudbu a bola to snaha MTV zaviesť do siete nových VJs, ktorí prešli z pôvodných piatich.

Keď si vytvorila svoje meno v Spojenom kráľovstve, veľa ľudí si ju pomýlilo s komikou Julie Brownovou, čo v skutočnosti viedlo k tomu, že MTV využila situáciu a obsadzovala ich do programov a živých podujatí, aby pridali trochu humoru.

Počas svojho pôsobenia na MTV si vytvorila frázu s názvom Wubba Wubba Wubba, ktorú náhodou vypustila do vzduchu, pretože to bola košeľa, ktorú mal na sebe chlapík, ktorý držal jej kartičky. Chytľavá fráza uviazla a jej čas ako VJ pre MTV bol vždy stotožnený.

Život po MTV

Po skončení zmluvy s MTV bola Julie najatá spoločnosťou Entertainment and Sports Programming Network (ESPN), ktorá predstavovala posun od jej bežnej práce v hudbe k viac športovo orientovanej práci s jednou z najuznávanejších sietí športových programov. okolo sveta. S ESPN robila hlavne rozhovory mimo ihriska so športovcami v americkom futbale, potom sa po nejakom čase presťahovala do Los Angeles a vrátila sa do zábavného priemyslu, aby sa stala súčasťou klebetnej šou pre E Zábava .

Počas spolupráce s E sa pustila aj do rozhlasovej práce, na rok sa stala moderátorkou šou American Dance Traxx. Šou bola na jednom mieste jedným z najznámejších rozhlasových programov tanečnej hudby v Los Angeles, obsahovala najpopulárnejšie piesne, ako aj niektoré nové skladby. Program bol prerušený, hoci jeho medzinárodné vydania ešte nejaký čas prebiehali.

Herecká práca, reality televízia a najnovšie projekty

Počas práce na týchto projektoch sa Julie venovala aj niekoľkým hereckým projektom, pričom väčšinou vystupovala v menších alebo portrétových úlohách. Jedným z jej prvých profesionálnych hereckých projektov bol film Spy Hard, v ktorom hrala Leslie Nielsen a je paródiou na rôzne populárne špionážne filmy tej doby, väčšinou zo série Jamesa Bonda.

Účinkovala aj vo filmoch Spring Break ‘83 a The Weird Al Show. Koncom 90. rokov mala vedľajšiu úlohu v komediálnom filme Ride a potom hosťovala v Walker, Texas Ranger , hral Chuck Norris a sledoval život svojej postavy ako člen spomínanej sily. Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracovala v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov, patrili The Dog Whisperer, Hey Arnold! a The Eric Andre Show.

Zároveň prijala pozvanie pózovať nahá pre vydanie Playboya z roku 1998 a objavila sa na titulke.

V posledných rokoch sa vrátila do rádia, pracuje pre satelitnú rádiovú sieť SiriusXM, kde hosťuje relácie 90-te roky 9 a The Back in the Day Replay Countdown, ktoré sa zameriavajú na hity z 90. rokov a z uplynulých desaťročí. Objavila sa aj v programe Zámena manželiek vo verzii celebrít, kde sa vymenila s Lisou Leslie za epizódu.

Osobný život

Julie sa koncom 90. rokov zoznámila s podnikateľom a filmovým producentom Martinom Schuemannom a v roku 2001 sa zosobášili. Je známy tým, že bol bývalým generálnym riaditeľom (CEO) spoločnosti Intermedia. Pár má spolu dieťa a rodina býva v Marina del Rey v Kalifornii.