• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Daniela DiMaggio - Vek, výška, priateľka, bohatstvo

Životopis Daniela DiMaggio - Vek, výška, priateľka, bohatstvo

ObsahKto je Daniel DiMaggio?

Daniel DiMaggio je mladý americký herec, ktorého svet pravdepodobne najviac pozná ako Oliver Otto v televíznom dramatickom seriáli American Housewife (2016-2020) a ako Young Dusty vo filme Daddy's Home 2 (2017), okrem iných rolí, ktoré si zatiaľ vo svojej mladej kariére zabezpečil.

Životopis Daniel DiMaggio - Vek, detstvo a vzdelanie

Daniel DiMaggio sa narodil 30. júla 2004 v Los Angeles v Kalifornii v USA ako syn herca a spisovateľa Lou DiMaggio a herečky Loretty Foxovej – má dvoch súrodencov Michaela a Jaclyn.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj Oliver, tu. Chcem vám len pripomenúť, že dnes večer o 20:70 je premiéra úplne novej sezóny @americanhousewifeabc #americanhousewife #season4

Príspevok zdieľaný používateľom Daniel DiMaggio (@danieldimaggio) 27. septembra 2019 o 10:07 PDT

S rodičmi, ktorí sa hlboko zaoberali herectvom, Daniel nasledoval ich a ich prácu a čoskoro začal prejavovať svoju túžbu stať sa hercom. Navštevoval Los Feliz Charter School for the Arts a je rozhodnutý zapísať sa na Harvard, keď dokončí strednú školu.

Začiatky kariéry

Pred skutočným hereckým debutom začal Daniel účinkovaním v reklamách, keď mal len osem rokov, a len o rok neskôr sa objavil v krátkom filme Geisho. Potom nasledovalo množstvo úloh v rôznych reklamách a v roku 2013 hosťoval ako Young Michael Westen v akčnom dramatickom seriáli Burn Notice.

V roku 2014 stvárnil Toma Murphyho v rodinnom filme A Tiger' Tail, v ktorom hrali Greg Grunberg, Darlene Voge a Christopher Judge, a v tom istom roku sa objavilo niekoľko ďalších pozoruhodných vystúpení vrátane postavy Kylea Balla v televíznom filme Divide & Conquer. bol tiež hlasom Bradyho v animovanom seriáli Clarence (2014-2016).

Vzostup ku hviezde

Keď Daniel získaval skúsenosti, dostával ďalšie ponuky a v roku 2015 sa objavil vo filme Tales of Halloween av roku 2016 si zabezpečil rolu svojej kariéry, keďže bol vybraný pre rolu Olivera Otta v televíznom komediálnom seriáli American Housewife.

Pripojil sa k ostatným hviezdam vrátane Katy Mixon, Diedricha Badera a Julie Butters a do roku 2020 sa objavil vo všetkých 83 epizódach ocenenej série, čo z neho urobilo hviezdu. Zaujímavým faktom o jeho postave je, že Daniel začal navštevovať hodiny baletu, keďže balet sa stal neoddeliteľnou súčasťou príbehu jeho postavy. Túži sa teraz zapísať na Harvard, na baletnom štipendiu, čím prelomí všetky predsudky o mladých mužoch a balete.

V roku 2016 bol mladým Kal-Elom v televíznom seriáli Supergirl, zatiaľ čo v roku 2017 stvárnil Young Dusty v komediálnom filme Daddy's Home 2, pričom hľadal ďalšie možnosti ako hlasový herec a v rokoch 2016 až 2018 bol hlas Artieho v animovanom seriáli The Loud House, prútik z rokov 2017 až '18 prepožičal svoj hlas niekoľkým postavám v animovanom seriáli Vampirina, medzi inými takýmito projektmi.

Daniel DiMaggio Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad

Daniel sa už stal známym vďaka úlohe Otta, ktorá sa veľkou mierou podieľala na jeho bohatstve.

Podľa zdrojov čisté imanie Daniela DiMaggia už dosahuje 200 000 dolárov a niet pochýb o tom, že jeho bohatstvo sa bude s dospievaním naďalej zvyšovať.

Daniel DiMaggio je v tínedžerskom veku, čo znamená, že stále rastie, ale zatiaľ je vysoký 5 stôp 4 palce (1,64 m), pričom váži približne 110 libier ~ 50 kg. Jeho dôležité štatistiky nie sú známe, no má štíhlu postavu. Daniel má svetlohnedé vlasy a hnedé oči.

Daniel DiMaggio Osobný život, Zoznamka, Priateľka

Daniel je o svojom živote veľmi tajný a jeho utajovanie vyvolalo niekoľko klebiet, vrátane toho, že je gay, a tiež, že je v romániku so svojou kolegyňou z American Housewife Meg Donnelly – sú to vlastne len priatelia. V 15 rokoch je Daniel určite stále slobodný a zameriava sa na svoju rastúcu kariéru.

Rodičia Daniela DiMaggia

Daniel pochádza z hereckej rodiny, keďže obaja jeho rodičia sú zapojení do zábavného priemyslu – jeho otec Lou DiMaggio sa narodil 5. apríla 1958 v Heidelbergu (vtedy západné) Nemecko, kde bol jeho otec, major armády, umiestnený tam.

pridané Brad Kuhlman na Utorok 2. mája 2017

Vyrastal však hlavne v New Yorku so svojím mladším bratom Johnom DiMaggiom, známym hlasovým hercom. Lou je najznámejšia ako autorka takých relácií ako Spievajúca včela (2007), potom Si múdrejší ako 5. ročník (2007 – 2008) a Bežné znalosti (2019).

Danielova matka, Loretta Fox, sa narodila v Daytone v štáte Ohio v USA, ale neprezradila dátum svojho narodenia, hoci niektoré zdroje uvádzajú, že to bolo v roku 1956. Je tiež herečkou a má za sebou viac ako 40 účinkovaní vo filmoch. a televízny seriál. Pravdepodobne je najlepšie známa tým, že hrá Altheu v televíznom komediálnom seriáli Strip Mall (2000 – 2001) a najnovšie ako Melissa v televíznom kriminálnom seriáli Ostré predmety (2018), okrem iných úloh.

Daniel DiMaggio Záujmy a fakty

Daniel je baletný nadšenec a urobil všetko pre to, aby sa balet stal hlavnou súčasťou príbehu jeho postavy v American Housewife. Vo voľnom čase sa venuje outdoorovým aktivitám ako skateboarding, bejzbal a beh na dlhé trate vrátane maratónov.

V posledných rokoch sa Daniel stal populárnejším a niekoľko časopisov a kanálov s ním urobilo rozhovory. V októbri 2019 mal a špeciálny rozhovor pre ABC , keď ich vzal do jednej zo svojich obľúbených reštaurácií v Los Angeles.

Daniel má rád zvieratá a ako domáce zvieratko má psa zlatého retrievera. Je známy svojou charitatívnou prácou, pretože sa podieľa na kampani Disney’s Magic of Storytelling, ktorá sa zameriava na povzbudenie detí, aby čítali viac.