Životopis Dana Estabrooka – Kto je partnerom Megan Boone?

ObsahKto je Dan Estabrook? Wiki Bio

Dan Estabrook sa narodil v roku 1969 v Bostone, Massachusetts, USA, a preto má americkú národnosť. Je umelcom, fotografom a produkčným dizajnérom, no známy je najmä preto, že je ženatý s herečkou Megan Boone.

Raný život a vzdelanie

Dan sa narodil v rodine robotníkov a detstvo prežil v Bostone. Má britských predkov, pretože jeho starý otec z otcovej strany sa presťahoval do Bostonu z Anglicka. Dan bol počas základnej školy výnimočným študentom a už od útleho veku prejavoval záujem o umenie. Fotografiu objavil v tínedžerskom veku prostredníctvom undergroundových časopisov punk-rockových a skateboardových kultúr 80. rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

O 10 rokov neskôr sme oveľa chladnejší, však @banalilius?!? Správny? (povzdych)

Príspevok zdieľaný používateľom A Estabrook (@damnestabrook) 5. júla 2019 o 7:28 PDT

Navštevoval School of the Museum of Fine Arts a neskôr sa stal absolventom Harvardskej univerzity. Dan počas svojho pôsobenia na Harvarde študoval alternatívne fotografické procesy u Christophera Jamesa a v roku 1990 ukončil bakalársky titul magna cum laude. V štúdiu pokračoval na University of Illinois, kde v roku 1993 získal titul Master of Fine Arts.

Kariéra umelca a iné aktivity

Počas svojej umeleckej kariéry Dan skúmal intímne témy ako láska, sex a smrť. Použil fotografické techniky 19. storočia, aby bola jeho práca surovejšia a realistickejšia.

Zaujíma sa aj o maľbu, kresbu, sochy a produkčný dizajn. Dan získal Artist's Fellowship Award od National Endowment of Arts v roku 1994.

Jedna z jeho prvých výstav – Minimal – sa konala v Galérii X v Los Angeles v Kalifornii v roku 1993. O rok neskôr hostil svoju samostatnú výstavu v I-Space Gallery v Chicagu v štáte Illinois a v roku 1995 bol súčasťou dvoch výstav. : Nový smer vo Warren Street Gallery v Hudsone v New Yorku a Dysfunctional v Blue Note Gallery v Londýne, Anglicko. Odcestoval do San Francisca v Kalifornii, aby usporiadal výstavu v Catharine Clark Gallery v roku 1996 a v tom roku tiež hostil samostatnú výstavu Interior Views v Houston Center for Photography v Houstone, Texas.

Jeho práca je v súčasnosti vystavená v galérii Catherine Edelman v Chicagu. V roku 1997 pôsobil Dan Estabrook ako produkčný dizajnér pre režijný počin Jesseho Peretza, Prvá láska, posledné obrady . Bol tiež spojený s umeleckým oddelením hudobnej drámy Júlia, nahá z roku 2018.

Pokračoval v práci a vyučovaní v Bostone, Illinois a na Floride a nakoniec v Brooklyne v New Yorku – dokument o Danovi a jeho práci vznikol v roku 2009 pre Anthropy Arts’ Photographers Series. Dan je spojený s projektom Planetkind Project, ktorý sa zameriava na zvyšovanie povedomia o environmentálnych problémoch a podporu udržateľného životného štýlu.

Milujte život a manželku

Dan tvorí pár s herečkou Megan Boone od novembra 2015 a majú dcéru Caroline Boone Estabrook, ktorá sa narodila v roku 2016. Po vyše roku zasnúbení sa pár zosobášil na malom súkromnom obrade hneď po narodení dcérky. Megan na svoj instagramový účet nahrala veľa fotiek so svojou rodinou a zdá sa, že žijú pokojným životom mimo pozornosti médií a o manželstve týchto dvoch sa nerozprávajú žiadne chýry, možno preto, že Dan tiež veľmi podporuje svoju manželku. hereckú kariéru.

Záľuby a iné záujmy

Dan sa zaujíma o hudbu a kino.

Má rozsiahlu zbierku vinylových platní, ktorá obsahuje albumy ako Kind of Blue, In the Court of Crimson King a Pet Sounds. Jeho obľúbeným režisérom je Alexander Jodorowsky a možno nie je prekvapením, že rád sleduje experimentálne filmy vrátane Synecdoche, New York, Eraserhead a Gummo.

Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, pričom navštívil aj mnohé európske krajiny, ako napríklad Taliansko, Chorvátsko a Nórsko. Dan bol počas strednej školy fyzicky aktívny, hral futbal a futbal a neskôr začal chodiť do posilňovne po tom, čo mu jeho priatelia poradili, že nemá dostatok pohybu.

Je milovníkom zvierat, pričom najradšej má kone a psy, rád navštevuje zoologické záhrady, ako aj dobrovoľnícku činnosť v útulkoch pre zvieratá.

Vzhľad a čistý majetok

Dan má 50 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,76 metra na výšku a váži okolo 78 kg. V marci 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, zatiaľ čo bohatstvo Megan je údajne na približne rovnakej úrovni.

Kto je Megan Boone? Wiki Bio

Megan Boone sa narodila v Petoskey, Michigan USA, 26. apríla 1983 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť.

Je to herečka najlepšie známa pre svoju úlohu Elizabeth Keen a agentky FBI a profilerky v dramatickom seriáli NBC. Čierna listina a ako člen hlavného obsadenia televízneho seriálu Zákon a poriadok: LA.

Megan vyrastala v The Villages na Floride, kam sa jej rodičia presťahovali, aby boli bližšie k starým rodičom. Jej starý otec bol vývojárom The Villages a jej matka bola riaditeľkou predaja. Megan uviedla, ako sa jej záujem o herectvo podnietil vo veku siedmich rokov, keď ju rodičia vzali na Broadway. Herectvo začala študovať na strednej škole a v roku 2005 absolvovala Divadelnú fakultu Štátnej univerzity na Floride s titulom Bachelor of Fine Arts. Koncom roka 2017 začala študovať na Bard College v odbore udržateľnosť.

Megan debutovala vo filme v roku 2009 v horore My Bloody Valentine 3D, po ktorej nasledovala vedľajšia úloha vo filme Sex v meste 2 v roku 2010. V roku 2012 získala Cenu Gen Art Film Festival za rolu v nezávislom dramatickom filme. Nechajte ma, ako ste ma našli. Doposiaľ najväčšiu rolu zohrala v televíznom seriáli The Blacklist, ktorý sa začal natáčať v roku 2013 a ktorý bol vrelo prijatý kritikmi aj verejnosťou.

Po narodení svojej a Danovej dcéry sa Megan čoraz viac zapája do zvyšovania povedomia o otázkach životného prostredia. V roku 2017 uviedla na trh Caroline Agnes, ktorá dáva rodičom ekologicky bezpečné darčeky pre ich deti.