• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Corin Nemec – manželka, čistá hodnota. Scientológ?

Životopis Corin Nemec – manželka, čistá hodnota. Scientológ?

ObsahÚvod

Corin Nemec sa stal známym posledných 50 rokov . O jeho osobnom živote sa vie len veľmi málo, ale s veľkým množstvom informácií o jeho kariére môžete usúdiť, že kariéra, na ktorej tak tvrdo pracoval, je jediná vec, pre ktorú si chce pamätať.

Skorý život

5. novembra 1971 sa v Little Rock, Arkansas, USA narodil Joseph Charles Nemec 1V, profesionálne známy ako Corin Nemec. Jeho matka bola maliarka, poetka, spisovateľka a grafička a otec Joseph Charles Nemec III. pracoval ako scénograf a produkčný výtvarník vo filmovom priemysle.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#WrongStepfather 🤣#easyrider #movielife #setlife #filmovanie #fiomproduction #herec #actorslife #filmlife #lifetime #filmy #goodtimes

Príspevok zdieľaný používateľom Corin Nemec (@imcorinnemec) 15. februára 2020 o 12:41 PST

Anastacia C. Nemec, jeho staršia sestra je tiež vo filmovom priemysle, pracuje ako asistentka réžie. Táto babička Corena ako dieťa prezývala Corky, čo nakoniec viedlo k jeho umeleckému menu

Rané vzdelávanie

Neexistujú žiadne informácie o Nemcovom vzdelaní – nie je známe, či študoval na vysokej alebo dokonca strednú školu.

Kariéra – herectvo

Nemec inšpiráciu venovať sa herectvu prišiel v trinástich rokoch po zhliadnutí filmu The Goonies, na ktorom pracoval jeho otec ako umelecký režisér.

Povedal tiež, že bol veľmi inšpirovaný prácami svojich rodičov a mali veľký vplyv na jeho rozhodnutie začať hrať. Povedal tiež, že keď vyrastal v rodine, ísť do kina sa „zdalo ako správna vec“.

Po tréningu a vystúpení na prehliadke talentov jednej z divadelných spoločností The Center Stage v LA bol podpísaný agentovi, ktorý ho zarezervoval na niekoľko významných reklám, z ktorých jedna bola pre medzinárodne známu automobilovú značku Suzuki. Pokračoval ako hosť v televíznej šou Side Kicks, v ktorej hral Ernie Reyes, ktorý je dodnes jedným z Nemecových blízkych priateľov.

Nemcova prvá veľká rola bola v roku 1988 vo filme Tucker: Muž a jeho sen, ktorý pokračoval niekoľkými rolami v niekoľkých televíznych seriáloch. Jeho stvárnenie Stevena Staynera vo filme I Know My First Name is Steven mu vynieslo nomináciu na cenu Emmy a o dva roky neskôr sa objavil v celovečernom filme Solar Crisis s Petrom Boylom, Charltonom Hestonom a Jackom Palanceom.

V rokoch 1990-1993 Corin hrala vo filme Parker Lewis Can’t Lose, ako aj v adaptácii Stephena Kingsa The Strand ako Harolda Laudera.

Veľmi pozoruhodná rola v Nemecsovej kariére bola v roku 1997, keď bol obsadený do Goodbye, America, a v tom istom roku sa objavil aj po boku Jeanne Tripplehornovej vo filme My Brother’s Keeper a v Blackout po boku Jane Seymour.

Corin tiež hosťovala v niekoľkých veľmi známych sériách, ako sú Vyšetrovanie miesta činu, Ghost Whisperer a Smallville. Bol tiež obsadený ako neslávne známy sériový vrah Ted Bundy vo filmoch Bundy: Legacy of Evil a Richard Speck Chicago Massacre, čím sa pridal k jeho už aj tak veľmi pôsobivému životopisu.

Kariéra – hudba

Herectvo nie je jediná vec, ktorú Corin vyskúšal – v roku 1990 sa krátko stretol s hip-hopovou hudbou, keď nahral album s hudobnou skupinou Starship of Foolz, ktorej jedným z členov je Shane Mooney, syn slávny komik Paul Mooney.

Nehoda na člne

V januári 2013 sa Nemec stal účastníkom vážnej lodnej nehody. Počas prepravy na scénu Parker Lewis Can’t Lose pobrežnou strážou ich loď narazila na čiastočne ponorenú loď. Nemec bol po vyhodení z člna prevezený do nemocnice, pričom si zlomil nohu na troch miestach a stratil viac ako polovicu krvi a bol okamžite prevezený na operáciu.

Corin pre miestnu spravodajskú stanicu povedala, že to bol jeden z prvých prípadov v mojom živote, keď som si vlastne nemyslela, že niečo prežijem.

stav vzťahu

V roku 1992, keď si Corin stále robil meno, údajne chodil s herečkou Drew Barrymore. Barrymore sa narodila 22. februára 1975 a je herečkou, producentkou, režisérkou, modelkou a podnikateľkou. Prvýkrát sa preslávila ako malé dieťa, keď sa objavila vo filme Stevena Spielberga E.T. Ako dospelá si zahrala v niektorých známych filmoch, ako napríklad 50 First Dates, Charlies Angels, Never Been Kissed a Music and Lyrics.

Status Drewsovej celebrity rozhodne neublížil Nemecovej kariére – ak niečo, pomohlo mu to posunúť ho ďalej v centre pozornosti. Nemec bol ženatý s Jami Nemec v rokoch 2002 – 2006 a pár má spolu dve deti, dcéra Sadie Joy sa narodila v roku 1993 ešte pred svadbou a Lukas Manu sa narodil v roku 2005 krátko pred podaním žiadosti o rozvod.

Nedávno, v roku 2011, bol spájaný s herečkou Danielle Harrisovou, no odvtedy nebolo hlásené, že by s nikým chodil. Kolovali klebety, že môže byť homosexuál, ale žiadnu z týchto fám nepotvrdil.

Čistý majetok

Autorizované zdroje hovoria, že jeho čisté imanie je viac ako 1,5 milióna dolárov, pričom zarába aj plat zo sponzorstiev a propagácií, ktorý sa odhaduje na viac ako 175 000 dolárov ročne.

Fyzicka charakteristika

Corin je vysoký 6 stôp a má svetlohnedé vlasy s modrými očami, nie sú žiadne informácie o jeho váhe alebo iných mierach.