Životopis Colbyho Brocka – vek, výška, priateľka, čistá hodnota

ObsahKto je Colby Brock? Wiki Bio

Colby Brock sa narodil v Stanley, Kansas USA, 2. januára 1997 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to YouTuber, hviezda sociálnych médií a video blogger, ktorý je známy najmä vďaka svojmu starému účtu Vine.

Raný život a vzdelanie

Colbyho vychovali v Stanley jeho rodičia, ktorí obaja pracujú v oblasti práva – má staršieho brata menom Gage Brock a mladšiu sestru, ktorej meno nie je známe. Má veľmi blízko k svojim starým rodičom z otcovej strany menom Robert A. a Pat Brock a počas dospievania s nimi trávil veľa času.

https://www.instagram.com/p/B8PtFUMDZC0/

Navštevoval základnú školu v Stanley, kde sa najprv začal zaujímať o herectvo, a potom sa zapísal na Blue Valley High School v Stilwell v Kansase, kde bol fyzicky veľmi aktívny, hral futbal a futbal a zároveň pracoval na svojej ceste nahor na internete. Po imatrikulácii bol Colby už známy vďaka svojmu kontu Vine, a preto sa rozhodol nepokračovať v štúdiu na vysokej škole.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Svoju kariéru odštartoval v roku 2014 so svojím priateľom Samom Golbachom, keď si spoločne vytvorili účet na platforme Vine a použili ho na uverejňovanie svojich vtipných videí.

Platforma Vine bola veľmi populárna predtým, ako bola 17. januára 2017 vypnutá, pretože ľuďom slúžila na nahrávanie ich krátkych komiksových videí, ktoré mali približne šesť sekúnd. Colby a Sam mali takmer dva milióny sledovateľov, keď bola platforma odstránená z internetu. 28. októbra 2014 boli tieto dve spustené ich kanál YouTube , ktorá má teraz takmer štyri milióny odberateľov a viac ako 420 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí. Spustili tiež projekt Meta Life s pomocou neziskovej organizácie na prevenciu samovrážd s názvom The Jed Foundation, ktorá je zameraná na pomoc tým, ktorí bojujú s depresiou a úzkosťou.

6. novembra 2016 Colby odštartoval svoju sólovú kariéru tvorbou jeho rovnomenný kanál ktorý má dnes viac ako dva milióny odberateľov a takmer 200 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí. Väčšinou sa zameriava na nahrávanie videí zo svojho každodenného života, žartov a výziev, pričom niektoré z jeho najobľúbenejších videí sú Overnight BY MYSELF in Haunted House (strašidelné) (zhliadnuté viac ako 1,2 milióna krát) a Tajný pobyt cez noc v byte najlepšieho priateľa (zobrazené viac ako 1,5 milióna krát). Colby je veľmi aktívny aj na Instagrame, na ktorom má viac ako 1,6 milióna sledovateľov.

Hoci Colby nie je herec, bol pozvaný, aby sa objavil v epizóde televízneho seriálu Fill in the [Prank] v roku 2017. Tiež uviedol na trh svoj vlastný tovar, ktorý nazýva Fanjoy a ktorý sa dá kúpiť na internete. Madison, Colbyho najväčší fanúšik internetu, napísala Prijatý fan-fiction kniha, ktorá sleduje príbeh Caseyho, ktorý sa vo veku 10 rokov dostal do sirotinca a ktorého si vo veku 15 rokov adoptoval Colby Brock.

Milujte život a vzťahy

Kvôli obrázkom, ktoré Colby nahráva na svoj instagramový účet, a skutočnosti, že nehovorí o svojej priateľke (priateľkách), sa o populárnom YouTuberovi hovorí, že je gay.

Mnoho ľudí tiež verí, že Colby je vo vzťahu so svojím najlepším priateľom Samom Golbachom, najmä preto, že sa zdá, že títo dvaja sú si navzájom veľmi blízki vo videách, ktoré nahrávajú na YouTube, a žijú spolu.

V roku 2018 Colby nahral na svoj instagramový účet obrázok, na ktorom objímal tajomnú brunetku, a zvesti sa takmer okamžite začali šíriť internetom o tom, že títo dvaja majú vzťah. Zatiaľ čo Colby svoj vzťah nekomentoval, verí sa, že títo dvaja sú stále spolu až do dnešného dňa, pričom randí viac ako rok a niekoľko mesiacov.

Colby bol vo vzťahu s dievčaťom, keď navštevoval 14. ročník, a pred rozchodom spolu chodili rok.

Záľuby a iné záujmy

Colby vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy, zatiaľ čo jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Cruise a Scarlett Johansson a ich filmy Posledný samuraj a Stratený v preklade. Rád tiež sleduje filmy od Disney, ako napríklad How To Drain Your Dragon a Wall-E. Rád nakupuje oblečenie a verí sa, že jeho dve obľúbené farby sú modrá a čierna.

Miluje cestovanie a často navštevuje aj iné štáty USA, keďže môže pracovať aj cestovať súčasne, bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Nemecko, Taliansko a Španielsko, pričom jeho vysnívanou destináciou je Pisa v Taliansko a jeho obľúbená kuchyňa je talianska.

Je fyzicky veľmi aktívny, keďže sa venuje niekoľkým športom ako futbal a basketbal, pričom sa zaujíma aj o dobrodružné a extrémne športy ako snowboarding, parašutizmus a jazda na bicykloch.

Je veľkým milovníkom zvierat, má domácu mačku a často pridáva obrázky z nich dvoch spolu na jeho instagramový účet.

Vzhľad a čistý majetok

Colby má 23 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,8 metra a váži okolo 72 kg. Začiatkom roku 2020 je jeho čisté imanie viac ako 1 milión dolárov. Populárny YouTuber momentálne žije s ďalšími YouTubermi Samom Golbachom (jeho najlepším priateľom), Jae Webberom, Corey Schererom, Aaronom Dohom a Devynom Lundym v kaštieli v Los Angeles v Kalifornii.