Životopis CNN Christi Paul – manžel, čistá hodnota, výška

Christi Paul je americká novinárka a autorka, ktorá sa dostala do povedomia tým, že bola moderátorkou správ v HLN Network počas pracovných dní a v CNN Network cez víkend.

ObsahRaný život a rodina

Christi Ruth Paul sa narodila 1. januára 1969 v Bellevue, Ohio, USA rodičom Rogerovi a Ann Paulovým. Ona a jej brat Danny Paul vyrastali v Bellevue a zostali v Ohiu, kým neskončili vysokú školu. Jej druhé meno pochádza od babičky z otcovej strany az matkinej strany, obe sa volali Ruth. O jej dospievaní sa vie len málo, okrem toho, že sa zúčastnila a vyhrala súťaže krásy vrátane Miss Mansfield, Miss Greater Cleveland v rokoch 1991-92 a tretie miesto v súťaži Miss Ohio v roku 1993.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Konečne mám nejaké #BigGirlSpecs #WholeNewWorld #ISeeYou #Eyes #Glasses @lillypulitzer

Príspevok zdieľaný používateľom Pavla Krista (@christipaultv) 11. decembra 2019 o 12:03 PST

Vzdelávanie

Po imatrikulácii na miestnej strednej škole v Bellevue v roku 1987 absolvovala bakalársky titul v odbore komunikácie na Univerzite v Tolede v roku 1993 a absolvovala stáž na Entertainment Tonight na CBS. Christi bola uznaná ako vynikajúca absolventka a bol jej udelený čestný doktorát, keď predniesla úvodný prejav absolventom Toledskej univerzity v rokoch 2014 – 2015.

Kariéra

Po vysokej škole a stáži sa nedokázala okamžite dostať do vysielania. V Clevelande chodila robiť drobné práce, napríklad asistovala kúzelníkom na predstaveniach, predvádzala autosalóny a dokonca spievala na športových podujatiach.

Prvé kroky

Až keď dostala ponuku pracovať ako moderátorka správ, reportérka a fotografka vo WDTV, televíznej stanici pridruženej k CBS v Clarksburgu v Západnej Virgínii, mohla využiť svoj vysokoškolský titul. Jej stála práca v oblasti rozhlasovej žurnalistiky jej zarábala okolo 12 000 dolárov ročne.

Neskôr sa Christi presťahovala do Boise v štáte Idaho, aby sprevádzala svojho prvého manžela, a pracovala ako spravodajkyňa pre KTVB. Keď sa jej manželstvo rozpadlo, prijala prácu v KNXV vo Phoenixe v Arizone a potom prestúpila do KTVK, televíznej stanice pridruženej k Phoenixu CNN, kde sa stala moderátorkou správ, spotrebiteľskou korešpondentkou a dievčaťom o počasí.

Ďalší úspech

V roku 2003 sa pripojila k HLN (vtedy CNN Headline News), káblovému spravodajskému kanálu vlastnenému CNN, ktorého hlavným zameraním bolo dodávať priame správy po celý deň, no neskôr bola obnovená s novým programovým konceptom, ktorý pridáva ranné relácie a skutočný zločin. relácie. V roku 2013 nastúpila do siete CNN ako spravodajkyňa a moderátorka, pričom stále pracovala pre HLN.

Dotlačilo ju k tomu nahlasovanie tragických udalostí, akými sú napríklad nezvestné deti vytvoriť televíznu reláciu , Find Our Children, v roku 2010, šíriť povedomie o týchto deťoch a hľadať pomoc u divákov pri ich hľadaní. Začalo to ako segment na online stránke CNN, potom sa vysielal v dvoch sieťach, ako sú HLN a TruTV, dvakrát týždenne.

Pomocou relácie sa im podarilo lokalizovať množstvo nezvestných detí.

Christi sa stala populárnou moderátorkou spravodajstva tým, že pokrývala dôležité národné spravodajské udalosti, vrátane niekoľkých prezidentských volieb a historickej inaugurácie Baracka Obamu vo Washingtone D.C. V roku 2013 dostala exkluzívny rozhovor s viceprezidentom Joe Bidenom, v ktorom sa hovorilo o domácom násilí a Obamacare. Komplexne predstavila správy o strašných tragédiách, ako je devastácia hurikánom Sandy za 70 miliárd dolárov, najsmrteľnejší hurikán v roku 2012, a najnásilnejšie masové streľby na základnej škole Sandy Hook v Newtown, Connecticut v roku 2012, nočný klub Orlando Pulse v roku 2016 a Virginia Polytechnic Institute v roku 2020.

Dnes stále prezentuje správy pre HLN ako jeden z televíznych moderátorov siete počas pracovných dní a ako moderátor víkendových správ CNN v televíznej relácii New Day.

Osobný život

Christi sa vydala za svojho druhého manžela Petra Wurma, chemického inžiniera, 21. júna 2002 v plážovom rezorte na Kauai na Havaji. Zoznámila sa s ním rok po tom, čo požiadala o rozvod s predchádzajúcim, násilníckym manželom. V láske vždy verila v druhé šance a teraz je 18 rokov vydatá a má tri dcéry. Ak sa má veriť jej príspevkom na Instagrame, potom je to jej vzťah bude silný a má šťastnú rodinu. Neustále písala o svojom nekonečnom šťastí, že má za manžela Petra.

Predchádzajúci vzťah

Keď ešte len začínala svoju kariéru v žurnalistike, stretla Roba Koebela, ďalšieho spravodajského reportéra, a chvíľu s ním chodila. Keď Roba v roku 1996 prijali na prácu v Boise, rozhodol sa, že nemôže opustiť Christi v Západnej Virgínii, a tak ju požiadal o ruku. V tom čase jej ponúkli aj prácu snov v Clevelande, no vybrala si jeho. Počas plánovania ich svadby videla, ako stráca nervy, ale za čo sa veľmi ospravedlní.

Po ich svadbe sa jeho nálada vystupňovala a začalo sa týranie. Pár rokov po manželstve bola pripravená skončiť, ale jeho rodičia zasiahli a podstúpili manželskú poradňu.

pridané Pavla Krista na Piatok 20. decembra 2019

Rok to bolo v poriadku, ale týranie začalo znova. Po štyroch rokoch sa ho rozhodla nadobro opustiť a bolo jej odporúčané, aby ho informovala, až keď už bude ďaleko, pretože v situácii zneužívania je to zvyčajne najnebezpečnejšie obdobie. V októbri 2000, keď bola so svojimi rodičmi späť v Ohiu, požiadala o rozvod.

Charita/advokácia

Nadácia One Love

Christi je členkou National Advisory Council for One Love Foundation. Bola založená na počesť lakrosovej hráčky z University of Virginia Yeardley Love, ktorú v roku 2010 vo svojom byte dobil na smrť jej priateľ, tiež UV mužský lakrosista.

Nadácia šíri povedomie o zneužívaní a poskytuje podporu obetiam.

Girl Talk Inc.

Je zástankyňou organizácie Girl Talk Inc., mentorskej organizácie typu peer-to-peer, v ktorej by stredoškoláčky pomáhali a vzdelávali stredoškoláčky o tom, ako bojovať proti šikanovaniu v škole a rozvíjať sebadôveru.

Zdravotná starostlivosť o deti

Dobrovoľníctvo ako Baby Buddy je pre Christi týždennou záležitosťou, ak si nájde trochu času zo svojho nabitého programu. Objíma dieťa a podporuje rodiny, kde sú ich deti uväznené na jednotke intenzívnej starostlivosti o novorodencov (NICU), v Detskej zdravotnej starostlivosti v Atlante.

Zaujímavosti

  1. V roku 2012 získala slávnu cenu Hope Award od Národného centra pre nezvestné a zneužívané deti za jej vytrvalú podporu pri šírení povedomia o nezvestných deťoch prostredníctvom televízneho programu Find Our Children.
  2. V roku 2012 napísala knihu Love Is’t Supposed to Hurt, v ktorej sa podelila o emocionálne a verbálne urážky, ktoré zažila od svojho bývalého manžela. Nikdy nespomenula jeho meno a v knihe o ňom hovorila ako o Justinovi. Hneď po vydaní bola zaradená medzi 20 najlepších kníh Amazonu.
  3. Jej bývalý manžel bol zatknutý za močenie pred Apple Store Rob bol taký opitý, že dokonca kládol odpor pri zatýkaní. Neskôr povedal, že to bolo vyvolané vydaním knihy jeho bývalej manželky, pretože hoci jeho meno nebolo spomenuté, všetci ich kolegovia vedeli, kto to je.
  4. Christi nahrala dve piesne s názvom Wake Up In It a Free, ktoré si môžete stiahnuť z iTunes. Obe piesne súviseli s jej utrpením a boli vydané, aby sprevádzali jej knihu.
  5. Spev bol pre Christiho vždy odbytisko. Spievala národné hymny na športových podujatiach vrátane hier Cleveland Cavaliers a zdieľala pódium s ďalšími populárnymi spevákmi vrátane Davida Fostera a Richarda Marxa.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,60 m) a váži okolo 120 libier (54 kg). Je kaukazská s blond vlasmi a modrými očami.

Čistá hodnota

Autoritatívne zdroje odhaduje čistý majetok Christi na približne 1,5 milióna dolárov k júnu 2020, väčšinou z jej miezd ako spravodajskej spravodajkyne počas niekoľkých rokov a jej súčasnej práce ako moderátorka televíznych novín v reláciách HLN a CNN. Za rok zarobí v priemere okolo 90 000 dolárov.