• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Christophera Russella – manželka, čistá hodnota, rodičia

Životopis Christophera Russella – manželka, čistá hodnota, rodičia

ObsahKto je Christopher Russell?

Christopher Russell je kanadský herec, ktorý je svetu známy najmä ako Barrett v horore Krajina mŕtvych z roku 2005 a ako Milton Richter v akčnej dobrodružnej dráme Star Trek: Discovery (2017) a tiež ako Panto. Trost v televíznom akčnom dobrodružnom komediálnom seriáli Holistic Detective Agency Dirka Gentlyho, okrem mnohých ďalších úloh v jeho kariére trvajúcej takmer 25 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ak hľadáte dobrý únik v týchto neistých časoch, NATURE OF LOVE bude mať premiéru už túto sobotu, 18. apríla o 21:00/20:00 na @hallmarkchannel v réžii úžasnej @marita_grabiak a v hlavnej úlohe s fantastickou @emilie.ullerup Buďte v bezpečí a zostaňte silní všetci. #natureoflove #springfling @donna_b4real

Príspevok zdieľaný používateľom Christopher Russell (@chrisrussellofficial) 16. apríla 2020 o 8:13 PDT

Christopher Russell Wiki-Vek, rodičia, detstvo, vzdelanie

Christopher Russell sa narodil 8. januára 1983 v Toronte v kanadskom Ontáriu ako syn britských imigrantských rodičov, ktorí sú prvou generáciou Kanaďanov. Neprezradil však ich mená ani nehovoril o tom, či má súrodencov alebo nie. Na druhej strane, Christopher bol inšpirovaný k herectvu už od útleho veku a debutoval vo veku iba 12 rokov.

Začiatky kariéry

Christopherov herecký debut sa odohral v roku 1995 v nízkorozpočtovom hororovom thrilleri The Whispering, v ktorom hrali Leif Garrett a Louise Stratten. Potom si dal pauzu, zrejme na vzdelávacie účely, a vrátil sa v roku 2004 s úlohou Boha v romantickom komediálnom a dramatickom seriáli Ukáž mi tvoj. V tom istom roku mal niekoľko menších úloh, pričom v roku 2005 bol vybraný do role Barretta vo filme Krajina mŕtvych.

Film bol úspešný, ale Christopher nedokázal zúročiť jeho úspech a pokračoval v menších vystúpeniach v televíznych seriáloch a filmoch počas 21. storočia. Niektoré z projektov zahŕňajú televízny seriál Bionic Woman v roku 2007, potom film Center Stage: Turn it Up (2008) a televízny seriál Supernatural, okrem iných seriálov a filmov.

Vystúpte na výslnie

Začiatkom roku 2010 sa Christopherova kariéra obrátila k lepšiemu a nové desaťročie odštartovalo s hlavnou úlohou v ocenenom akčnom komediálnom filme Výmena gangstrov, pričom v rokoch 2011 až 2012 hral Barryho v niekoľkých epizódach seriálu. séria Flashpoint.

O dva roky neskôr mal rolu vo filme Hallmark Catch a Christmas Star, zatiaľ čo v roku 2014 hral v televíznom filme Midnight Masquerade. Veľmi úspešne pokračoval aj v posledných rokoch, keď v roku 2015 hral v kriminálnej dráme Gone Tomorrow a potom v romantickej komédii televízneho filmu Merry Matrimony.

Pre Russella sa v roku 2016 nič nezmenilo, pretože si zahral v ďalšom romantickom filme Láska na vinici s Emmanuelle Vaugier a Matthew MacCaull a v thrillerovom dramatickom filme Newlywed and Dead.

V tom istom roku mal tiež spoločné úlohy v televíznych filmoch A Puppy for Christmas a Gorgeous Morons.

Neustály úspech

Christopherovo meno začalo byť čoraz populárnejšie po niekoľkých úlohách v televíznych filmoch a v roku 2017 bol vybraný do časti Panto Trust v televíznom seriáli Dirk Gently's Holistic Detective Agency, zatiaľ čo nasledujúci rok bol Wes Robinson v televíznom filme My Perfect. Romance (2018) a hral Jacka v televíznom seriáli UnREAL.

Za posledných pár rokov sa Christopher presťahoval do USA zo svojej rodnej Kanady a v roku 2018 hral v televíznom filme Forever Christmas a v roku 2019 v ďalšom televíznom filme Love Unleashed a Christmas Unleashed. V súčasnosti pracuje na niekoľkých projektoch, vrátane televízneho filmu Nature of Love, ktorý vyšiel v apríli 2020, a zároveň pracuje na filme When It Rains It Pours, ktorý je v postprodukcii.

Christopher Russell Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Christopher je v posledných rokoch na vzostupe a jeho bohatstvo sa výrazne zvýšilo.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok spoločnosti Russell je od začiatku roku 2020 až 1,6 milióna dolárov.

Christopher je známy svojou výškou, keďže meria 1,88 m (6 stôp a 2 palce), a hoci jeho hmotnosť nie je známa, má atletickú postavu. Christopherove vlasy sú hnedé a má modré oči.

Osobný život Christophera Russella, rande, je ženatý?

Christopher je z tých celebrít, ktoré majú tendenciu skrývať informácie o svojom milostnom živote. Dozvedeli sme sa však, že je už viac ako 15 rokov ženatý, no akosi sa mu podarilo utajiť meno svojej manželky, v roku 2013 majú dcéru a v roku 2015 syna.

Christopher Russell Správy, fakty

Christopher sa v posledných rokoch stal hviezdou televíznych filmov a mnohé časopisy s ním hovorili o jeho plánoch a už dosiahnutom úspechu. Najnovšie sa o ňom zmienil denník International Business Times z dôvodu pripravovaný film Nature of Love , od ktorého sa očakáva ďalší úspech.

Christopher je milovníkom zvierat a okrem práce s rôznymi zvieratami na filmovom plátne rád trávi čas aj so psami. Je aktívny Instagram na ktorých zverejňuje obrázky zo svojho osobného života, najmä s manželkou a deťmi.