Životopis Chrisa Bumsteada – priateľka, výška, vek. Steroidy

ObsahKto je Chris Bumstead? Wiki Bio

Chris Jonathan Bumstead sa narodil v Ottawe, Ontario, Kanada v roku 1995 , takže jeho znamením zverokruhu sú vraj Ryby a má kanadské občianstvo. Je to kulturista Medzinárodnej federácie kulturistiky a fitness (IFBB), ktorý sa preslávil víťazstvom v súťaži Mr. Olympia v roku 2019, keď porazil Breona Ansleyho.

Raný život a vzdelanie

Chris bol vychovaný v Ottawe jeho otcom, ktorý je právnik, a jeho matka, ktorá učí na miestnej strednej škole Chris má staršiu sestru. Bol fyzicky veľmi aktívny a počas navštevovania miestnej strednej školy hral futbal a keďže chcel zlepšiť svoj výkon, začal chodiť do posilňovne, aby si posilnil svaly a nabral výdrž.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetci títo ambiciózni ľudia online hovoria, že prišli z karantény, vedia hrať na gitaru, prečítali 100 kníh, majú online PHD a vyzerajú takto, ale my sme naozaj prišli s bradou a PTSD z Gulagu🤷‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Chris Bumstead (@cbum) 14. apríla 2020 o 15:48 PDT

Výsledky boli viditeľné veľmi skoro, Chris sa však do posilňovne zamiloval a začal v nej tráviť väčšinu svojho voľného času, formoval si postavu a po stretnutí s manželom svojej sestry Iainom Valliere, ktorý je profesionálnym kulturistom IFBB, začal pracovať na tom, aby sa stal sám profesionálny kulturista a zabudol na futbal. Po imatrikulácii sa Chris nezapísal na vysokú školu, ale skôr sa zameral na svoju kariéru kulturistu.

Kariéra ako kulturista

Chris zažil svoj veľký debut ako kulturista v roku 2015, keď súťažil v kanadskej federácii kulturistiky (CBBF) National Bodybuilding Championship Men’s Junior Division, ktorú vyhral, ​​a v roku 2016 súťažil v CBBF Open Heavyweight Division, kde skončil druhý. hneď za Khaledom Chikhaouim .

V tom istom roku Chris súťažil na IFBB North American Bodybuilding Championships, kde vyhral prvé miesto a získal Pro Card.

Chris je tiež veľmi aktívny a obľúbený na internete, rovnako ako jeho Instagramový účet sleduje viac ako 1,2 milióna ľudí, pričom naň nahral viac ako 1 300 obrázkov. Je tiež YouTuberom, ktorý spustil svoj kanál 5. marca 2011, ktorý dnes odoberá takmer 300 000 ľudí a má viac ako 28 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady.

Tréningová rutina

Chris cvičí päť až sedem dní v týždni, pričom každý deň pracuje na samostatnej časti svojho tela, pričom nikdy nezanedbáva jednu skupinu svalov, aby mohol pracovať na ostatných.

Jeho obľúbené tri cviky sú drepy, tlak s činkou so sklonom a riadky s prehnutou činkou.

Chris prvý deň cvičí chrbát vrátane mŕtvych ťahov, ohnutých radov a širokých sťahov latt, zatiaľ čo druhý deň cvičí hrudník a bicepsy, ako je tlak na lavičke s činkami, tlak na kováčskom stroji a curling s činkou. medzi mnohými inými. Jeho tretí deň je vyhradený pre hamstringy a gluteály a cviky, ako sú kučery v ľahu, mŕtvy ťah s rovnými nohami a reverzný hack squat. Štvrtý deň pracuje na ramenách a tricepsoch pomocou cvikov, ako sú bočné zdvihy činky, jednoručné lano a bočné zdvihy na stroji.

Piaty deň pracuje na štvorkolkách, okrem iného cvičí s extenziami nôh, legpressom a výpadmi v stoji.

Diétny plán

Chris je mimoriadne opatrný a pedantský, pokiaľ ide o jeho diétny plán, a zvyčajne jedáva rovnakých šesť jedál každý deň, mesiace pred súťažou, pretože verí, že takto si dokáže všimnúť presne to, čo jeho telo potrebuje. Keď nesúťaží, nebude venovať toľko pozornosti príjmu kalórií a tukov, no stále nebude jesť rýchle občerstvenie ani príliš veľa sladkostí. Zvyčajne sa zameriava na sedem jedál denne, pričom sa snaží dosiahnuť 6 000 kalórií väčšinou zo zemiakov, ryže a kuracieho mäsa.

Chris zvyčajne raňajkuje vaječný bielok a ovos, po ktorých nasleduje kuracie mäso, ryža a miešaná zelenina. Jeho tretie jedlo je zvyčajne ryba, sladké zemiaky a miešaná zelenina, opäť nasleduje predtréningové jedlo z bielej ryby a ryže. Po cvičení si dáva proteínový kokteil vyrobený zo 100 percentného srvátkového izolátu, zatiaľ čo jeho šieste jedlo je kuracie mäso, sladké zemiaky, brokolica a špargľa. Jeho posledné jedlo dňa pripomína raňajky, pretože zje dva vaječné bielka, tri celé vajcia a zmiešanú zeleninu.

Milujte život a priateľky

Webová stránka generationiron.com publikoval článok týkajúci sa Chrisovho vzťahu s Courtney King, profesionálnou bikini kulturistkou IFBB.

Títo dvaja sa stretli počas súťaže v kulturistike a začali spolu chodiť v lete 2018, pričom im trvalo tri mesiace, kým vyšli na verejnosť, keď Chris odovzdal fotku, pričom ju držal na svojom instagramovom účte. Sú spolu už dva roky a okolo ich vzťahu nie sú žiadne chýry ani kontroverzie.

Courtney Alexis King sa narodila v Chicagu, Illinois, USA, 13. septembra 1993 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. S modelingom začala ešte počas štúdia na strednej škole a približne v rovnakom čase začala chodiť do posilňovne, aby si ďalej formovala postavu.

Courtney získala uznanie v roku 2013, keď súťažila na IFBB Bikini Olympia, kde získala siedme miesto, kým v roku 2017 súťažila v rovnakej súťaži a dosiahla tretie miesto. V súčasnosti ju zastupuje GNC Holdings Inc., čo je firma z Pittsburghu v Pensylvánii, ktorá predáva produkty zdravej výživy.

Záľuby a iné záujmy

Chris rád cestuje a jeho kariéra kulturistu ho zaviedla po celej Kanade a USA, pričom bol aj vo Francúzsku, Grécku a Taliansku v Európe a navštívil aj Afriku a Áziu. Voľný čas rád trávi vonku, so sestrou si občas zájde zabehať alebo na turistiku.

Chris je veľkým milovníkom zvierat, pričom jeho obľúbené sú kone a má domáceho psa.

Vo voľnom čase rád pozerá filmy a medzi jeho obľúbených hercov a herečky patria Robert De Niro, Adam Sandler a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria V ako Vendeta, trilógia Krstný otec a Manažment hnevu. Dva z jeho obľúbených seriálov sú Breaking Bad a Chernobyl a rád počúva rockovú hudbu a kapely ako AC/DC a ZZ Top.

Vzhľad a čistý majetok

Chris má okolo 24 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 99 kg. Od apríla 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.