• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Charlotte Vega: Manžel, rodina, čistá hodnota, Wiki

Životopis Charlotte Vega: Manžel, rodina, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Charlotte Vega?

Charlotte Elizabeth Vega sa narodila v Madride v Španielsku 10. februára 1994 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má španielsku štátnu príslušnosť. Je herečka a modelka , ktorá je snáď najznámejšia vďaka hlavnej úlohe v írskom gotickom horore The Lodgers, v ktorom si zahrali aj Bill Milner a Eugene Simon v réžii Briana O’Malleyho. Príbeh sleduje dvojčatá Edwarda a Rachel, ktorí ak nechcú zomrieť, musia dodržiavať pravidlá stanovené tajomnou prítomnosťou známou ako The Lodgers – film získal štyri ceny a na ďalšie štyri bol nominovaný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ospalý východ slnka

Príspevok zdieľaný používateľom charlotte vega (@charrvega) 27. augusta 2020 o 12:27 PDT

Detstvo, rodina a vzdelanie

Charlotte bola vychovávaná ako jediné dieťa v Madride jej otcom, ktorý pochádza z Londýna v Anglicku, a jej matkou z Barcelony – jej starí rodičia z matkinej strany pochádzajú z Andalúzie. Charlotte sa začala zaujímať o herectvo počas navštevovania jazdeckej školy a rozhodla sa chodiť na hodiny improvizácie. Potom, čo navštevovala tieto hodiny herectva viac ako jeden rok, ona sa rozhodol ukončiť školu vo veku 17 rokov sústrediť sa len na svoju hereckú kariéru. Uvažovala aj o imatrikulácii a zápise na vysokú školu, aby mohla pokračovať v štúdiu, ale to je momentálne odložené bokom, keďže si robí cestu vo filmovom priemysle.

Úlohy vo filmoch

Vo filme debutovala v roku 2012, keď stvárnila postavu Dama de Honor 2 v španielskom akčnom horore REC 3: Genesis, ktorý režíroval Paco Plaza a v hlavnej úlohe s Leticiou Dolera a Diegom Martinom – hovorilo sa, že Charlotte si zopakuje svoju rolu vo filme. štvrtá časť, ale nebola pozvaná, aby sa pripojila k obsadeniu.

V roku 2013 sa objavila v dvoch filmoch, kde stvárnila Evu vo filme Los Inocentes, ktorý nepritiahol veľkú pozornosť, a zahrala si Monicu Meldrumovú. v psychologickom trileri Another Me , v hlavnej úlohe so Sophie Turner, Jonathanom Rhysom Meyersom a Claire Forlani, a ktorý úzko vychádza z rovnomenného románu Catherine MacPhailovej.

Jej prvý pozoruhodný výkon bol v španielskom dramatickom filme The Misfits Club, v ktorom stvárnila hlavnú postavu Valeriu a hrala po boku Alexa Marunyho a Ivany Baquero – príbeh sleduje študentov, ktorí sa všetci z rôznych dôvodov zúčastňujú skupinových poradenských sedení vo svojej škole. .

Rok 2017 bol pre Charlotte, ktorá sa objavila v šiestich filmoch, vrátane The Lodgers, veľmi rušný. Rok začala titulnou úlohou v krátkom filme Danielle, potom stvárnila Kattie vo filme The Bookshop, v ktorom hrali Emily Mortimer a Patricia Clarkso – tri ďalšie filmy, v ktorých sa objavila, sú Proyecto tiempo, American Assassin a Provenance.

Dve z jej najnovších úloh vo filmoch boli vo filme La Banda v roku 2018, ktorý neupútal veľkú pozornosť, a vo filme Wrong Turn: The Foundation, ktorý má byť uvedený na trh koncom roka 2020.

Úlohy v televíznych seriáloch

Charlotte debutovala v televíznom seriáli v roku 2013, keď hrala ako Rita Aranda v 53 epizódach španielskej telenovely El secreto de Puente Viejo – seriál sa vysielal od 23. februára 2011 do 15. júla 2020. a je druhým najdlhšie vysielaným španielskym seriálom. všetkých čias.

V rokoch 2014 a 2015 hrala Charlotte Sofiu v siedmich epizódach seriálu kritikou uznávaný dramatický seriál The Refugees , ktorú vytvorili Adolfo Valor, Ramon Campos a Gema R. a ktorá sleduje milióny utečencov, ktorí prichádzajú z budúcnosti, aby sa usadili v prítomnosti.

V roku 2015 hrala ako Lucia Marquez v 12 epizódach španielskeho dramatického seriálu Velvet a dve z najnovších úloh Charlotte v televízii boli v miniseriáli Lo que escondian sus ojos z roku 2016 a v americkom fantasy webovom seriáli Warrior Nun. v roku 2020, v ktorom stvárnila vedľajšiu postavu Zori.

Miluj život a manžela

Charlotte je veľmi tajná, pokiaľ ide o chlapcov, s ktorými mohla chodiť, a aj keď sa jej mnohí fanúšikovia pýtali na jej aktuálny vzťah, rozhodla sa nereagovať na ich otázky. Internetom však kolujú klebety, že Charlotte je vydatá žena a že si s manželom vymenili svadobný sľub ešte v roku 2019 na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo len pár ľudí.

Neexistujú žiadne dôkazy na podporu údajného manželstva a Charlotte sa k tomu tiež nevyjadrila.

Predpokladá sa, že mala dlhodobý vzťah iba raz, a to s mužom, ktorý nie je známy ako celebrita, s ktorým ju niekoľkokrát videli v rokoch 2016 až 2017. Podľa klebiet sa stretli na párty v roku 2015 a chodili spolu. do konca roka 2017, keďže odvtedy ich fanúšikovia nevideli spolu.

Od augusta 2020 je Charlotte slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Charlotte je veľkou milovníčkou zvierat a jej obľúbenými sú psy – má domáceho psa, ktorého často vidieť jej fotky na Instagrame .

Rada cestuje a jej práca herečky ju zaviedla po celej Európe, ako aj do USA pri viacerých príležitostiach, keď navštívila okrem iných štátov New York a Kaliforniu.

Charlotte je zamilovaná do prírody a svoj voľný čas najradšej trávi vonku a ďaleko od veľkých miest, pričom si väčšinou užíva pobyt v národných parkoch obklopených stromami a voľne žijúcimi zvieratami – je proti zoologickým záhradám a verí, že zvieratá by mali byť vypustené, aby žili vo svojej prirodzenosti. biotopov.

Vo svojom voľnom čase sleduje filmy s jej obľúbenými hercami Jimom Carreym a Angelinou Jolie, ako napríklad Ace Ventura: Pet Detective – When Nature Calls, Klamár klamár a Pán a pani Smithovci.

Čistý majetok

Charlotte má 26 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,68 metra a váži okolo 54 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov.