• Hlavná
  • Kotvy
  • Životopis Beth McLeodovej (Fox 8 – WXYZ), plat, vek, nová práca

Životopis Beth McLeodovej (Fox 8 – WXYZ), plat, vek, nová práca

Beth McLeod je víťazkou ceny Emmy a americká meteorologička Fox-8, ktorej sláva sa preslávila ako manželka populárneho amerického športového producenta a herného hlásateľa Cleveland Cavaliers z NBA Freda McLeoda.

ObsahRaný život a rodina

Beth McLeod sa narodila ako Elizabeth Heather Henningsen 31. marca 1965 v Bay Village, Ohio USA, rodičom Richardovi Henningsenovi a Marthe Ann Henningsenovej. Jej rodina žila v jej rodnom meste, kým Beth nebola v roku 1svstupeň teda presťahovali do Detroitu kvôli jej otcovi, ktorý v tom čase pracoval pre Detroit Diesel a strávila tam väčšinu svojho detstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veľké oznámenie príde zajtra! Víťaz štipendia Fred McLeod Memorial Scholarship! Budete chcieť vidieť video! @FOXSportsCLE Clevelandská asociácia vysielateľov @cavs @CavsFredMcLeod #WWFD

Príspevok zdieľaný používateľom Beth McLeodová (@bethmcleodfox8) 26. mája 2020 o 19:21 PDT

Vzdelávanie

Vyštudovala Northville High School v Northville v štáte Michigan a na Michiganskej štátnej univerzite vyštudovala bakalársky titul v odbore vysielacia žurnalistika. Neskôr absolvovala magisterský titul v odbore meteorológia na Mississippi State University.

Kariéra

Jej prvá televízna práca bola v CBS Sports v New Yorku, ale potom viac ako 17 rokov pracovala vo WDIV v Detroite v štáte Michigan. Okrem spravodajstva o doprave pre stanicu v rokoch 1995 až 2008 bola jednou z nich hostitelia michiganskej lotérie , ktorá rozdávala šťastné výherné čísla počas denného žrebovania vysielaného po dobu 15 rokov spolu s Aggie Usedly a Darrylom Woodom, kým ich v roku 2012 nenahradil automatický hovoriaci stroj.

Beth odišla z oddelenia dopravných správ, aby mohla mať viac času so svojím manželom, ktorý bol hlásateľom hry Cleveland Cavaliers. Začala svoju kariéru ako predpovedníčka počasia vo WOIO v Clevelande, pričom takmer 10 rokov pracovala ako meteorologička, každý deň poskytovala aktuálne informácie o počasí a vysvetľovala možné zmeny klímy.

V súčasnosti pracuje ako rezidentná meteorologička stanice Fox 8 News Channel v Clevelande.

Osobný život

Bola vydatá za Freda McLeoda 28 rokov predtým, ako zomrel. Stretli sa počas finále NBA, keď ešte pracovala pre CBS Sports – zistil, že chce vyskúšať vysielanie, a pripravoval kazetu s konkurzom.

Pomohol jej vytvoriť videokazetu a v priebehu pomoci jej jedna vec viedla k druhej. Začali spolu chodiť a vzali sa v roku 1991. Bolo to jej prvé manželstvo a Fredovo druhé – so svojou bývalou manželkou mal tri deti.

V septembri 2019 jej zavolal manžel a povedal, že sa necíti dobre a že sa sám odvezie z golfového ihriska na pohotovosť do najbližšej nemocnice. Ona povedal mu, aby zastal a len počkaj na tím 911, ktorý zavolala, aby sa mu venoval. Vtedy sa mohli naposledy porozprávať, keďže zomrel na infarkt vo veku 67 rokov.

Beth momentálne žije v Ohiu a stále bojuje s bolesťou zo straty manžela. Práca vo Fox 8 ju zamestnáva a pomáha jej napredovať, no v rozhovore hovorí, že ‚v mojom srdci je diera‘.

Kto je Fred McLeod?

Fred sa narodil 1. septembra 1952 v Strongsville, Cleveland, Ohio, rodičom Fredovi McLeodovi staršiemu a Marilyn McLeodovej. Väčšinu svojho detstva strávil vo svojom rodnom meste až do druhého ročníka, keď sa jeho rodina presťahovala do Pittsburghu v Pensylvánii. Zmaturoval na miestnej strednej škole a potom v roku 1974 ukončil bakalársky titul v odbore žurnalistika na Point Park University, predtým známej ako Point Park College.

Bol súčasťou bejzbalového univerzitného tímu na vysokej škole v pozícii nadhadzovača, pretože jeho tím sa dostal do Svetovej série National Association of Intercollegiate Athletics (NAIA), národnej asociácie malých vysokých škôl v Severnej Amerike.

V roku 1974 začal svoju kariéru v spravodajstve o športových udalostiach v St. Joseph, Missouri pre KQTV, potom prestúpil do Steubenville, Ohio pre WSTV. V roku 1979 sa vrátil do Clevelandu pre WJKW-TV, aby sa stal športovým moderátorom a hlásateľom mestského bejzbalového tímu Cleveland Indians. Na Freda zapôsobili jeho komentáre a ponúkli mu prácu v San Franciscu v Kalifornii a robil to isté pre KPIX-TV pokrývajúci Oakland Athletics.

V 80-tych rokoch ho WJBK dokázala prilákať späť na východ tým, že mu ponúkla prácu v Detroite v štáte Michigan ako športového moderátora a neskôr prestúpil do WDIV. V roku 1984 ho tím NBA, Detroit Pistons, najal, aby zvolal ich zápasy, pričom poskytoval prehľad o hrách po mnoho rokov, kým mu v roku 2006 nezavolal Dan Gilbert, väčšinový vlastník Cleveland Cavaliers. zrejme Dan bol jeho bývalý stážista vo WDIV, ktorý po získaní diplomu kúpil späť svoju hypotekárnu spoločnosť a nakoniec kúpil tím NBA. Fredovi ponúkli prácu v Ohiu a bol zjavne nadšený z príležitosti stať sa hlasom basketbalových zápasov svojho rodného mesta. Robil tak až do svojej smrti v roku 2019.

Zaujímavosti

  • Beth požiadala o pitvu tela svojho manžela, aby jeho tri deti z prvej manželky boli informované o príčine smrti, keďže jeho príbuzní mali krátku priemernú dĺžku života. Väčšina Fredových príbuzných zomrela vo veku 50 rokov a ďalších 10 rokov, ktoré mal Fred, bolo zrejme kvôli jeho zdravému životnému štýlu. Jeho problém s tepnou bol genetický.
  • Beth vlastní pár psov, ktorí ju sprevádzajú a povzbudzujú ju, aby žila len jeden deň.
  • Zdieľa Fredov príbeh a svoje skúsenosti s programom na zvyšovanie povedomia American Heart Association, aby povzbudila ľudí, aby sa poradili s lekárom.
  • Je aktívna na svojich overených účtoch na sociálnych sieťach. Jej Twitter je @BethHMcLeod, Instagram je @bethmcleodfox8, YouTube je Beth McLeod a Facebook je @BethHMcLeod.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,67 m) a váži okolo 125 libier (57 kg). Veľkosť jej topánok je 6,5. Je kaukazská s dlhými blond vlasmi a modrými očami.

Čistý majetok

Autoritatívne zdroje odhadovali Bethin čistý majetok na približne 400 000 dolárov pred smrťou svojho manžela, z ktorého mohla mať prospech. V priemere zarába 80 000 až 90 000 dolárov ročne.