Životopis Avy Eliot Jackman: Kto je dcéra Hugha Jackmana?

ObsahKto je Ava Eliot Jackman?

Ava Eliot Jackman sa narodila v USA 10. júla 2005 – jej znamenie zverokruhu je Rak, má mexický a nemecký pôvod a má americkú národnosť. Tá je snáď len známa za to, že je adoptívnou dcérou Hugha Jackmana, slávneho austrálskeho herca a speváka.

Raný život a vzdelanie

Ava a chlapec menom Oscar sa kúpali na pláži Bondi Beach v Sydney v Austrálii, keď došlo k vlne a hrozilo, že sa utopia – bol tam jej adoptívny otec Hugh a pomáhal záchranárom zachrániť ich, ako aj niekoľko ďalších detí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom @benimgozumdenbidunya

Hugh a jeho manželka Deborra-Lee Furness, austrálska herečka a filmová producentka, sa potom dohodli na adopcii Avy a Oscara po tom, čo Deborra dvakrát potratila – Hugh a Deborra sú manželmi od 11. apríla 1996.

Ava rada trávi voľný čas so svojím otcom a tých dvoch bolo občas vidieť spolu behať. V súčasnosti navštevuje miestnu strednú školu, na ktorej si vraj precvičuje svoje herecké umenie, pričom cvičí aj v miestnom divadle. Verí sa, že Ava nebude po imatrikulácii, plánovanej v roku 2023, pokračovať v štúdiu na vysokej škole.

Priateľstvá a vzťahy

O Ave sa hovorí, že je celkom komunikatívne dievča a údajne má na strednej škole množstvo priateľov.

Zjavne je dole na Zemi a nie je negatívne ovplyvnená popularitou jej otca . Ava má len jednu najlepšiu kamarátku, s ktorou trávi väčšinu svojho voľného času.

Ava a jej rodičia tajili detaily jej súkromného života pred pozornosťou médií – je pravdepodobné, že je ešte príliš mladá na to, aby chodila, no stále sa nájdu ľudia, ktorí veria, že nedávno začala chodiť s chlapcom, s ktorým sa stretli na jej strednej škole, keďže niekoľko ľudí tvrdilo, že ich videli kráčať ruka v ruke.

Ava nekomentovala žiadne klebety, takže od decembra 2020 má veľa priateľov a je slobodná.

Záľuby a iné záujmy

Zdá sa, že Ava je fyzicky veľmi aktívna, pretože ju bolo vidieť takmer každý deň behať, pričom sa venuje aj rôznym športom vrátane futbalu a tenisu.

Je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, o ktorého sa spoločne s otcom starajú.

Ava sa tiež zaujíma o cestovanie a bola v niekoľkých štátoch USA, aby robila spoločnosť svojmu otcovi počas jeho akcií na červenom koberci, no stále ju veľmi nezaujíma byť v médiách.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a jej obľúbené sú filmy od Disney, ako napríklad Wreck-It Ralph, trilógia Ako vycvičiť draka a Wall-E.

Vek, výška a čistý majetok

Ava má 15 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži približne 52 kg. Od decembra 2020 čistý majetok jej otca sa odhaduje na viac ako 180 miliónov dolárov.

Kto je Hugh Jackman?

Hugh Michael Jackman sa narodil v Sydney v Novom Južnom Walese v Austrálii 12. októbra 1967 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má britskú aj austrálsku národnosť. Je to herec, filmový producent a spevák, ktorý za svoje výkony získal množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu za najlepšieho herca vo filme alebo komédii a Tony Award za najlepšieho herca v muzikáli. Hugh môže byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Jeana Valjeana, jednej z hlavných postáv v historickom hudobnom filme Les Miserables v adaptácii Williama Nicholsona, Alaina Boubilila a piatich ďalších, v réžii Toma Hoopera, a v ktorom si zahrali aj Russell Crowe a Anne Hathaway. Film sleduje Jeana Valjeana žijúceho vo Francúzsku v 19. storočí, ktorého už desaťročia prenasleduje policajt, ​​pretože porušil podmienečné prepustenie.

Film bol hitom, získal 86 ocenení vrátane troch Oscarov, pričom bol nominovaný na 175 ďalších.

Hugha vychovávali spolu so svojimi štyrmi staršími súrodencami ich otec Christopher John Jackman, ktorý bol účtovníkom, a ich matka Grace McNeil, ktorá bola v domácnosti – obaja jeho rodičia sa narodili v Spojenom kráľovstve. Keď mal Hugh osem rokov, jeho rodičia sa rozviedli a jeho matka sa vydala za iného muža a porodila Hughovi nevlastnú sestru. Hugh navštevoval Sydney's Pymble Public School a potom prestúpil na Knox Grammar School, kde začal hrať hlavnú úlohu v divadelnej hre My Fair Lady z roku 1985.

Presťahoval sa do Anglicka a učil telesnú výchovu na Uppingham School, zápis na Technickú univerzitu po návrate v Sydney a v roku 199 ukončil bakalársky titul v odbore komunikácie.

Rozhodol sa popracovať na svojich hereckých schopnostiach, zapísal sa na Západoaustrálsku akadémiu múzických umení Edith Cowan University, ktorú ukončil v roku 1994 a potom sa zameral na svoju hereckú kariéru.

Svoju hereckú kariéru odštartoval rolou v austrálskom seriáli Correlli a v roku 1996 si zahral Gastona v Disneyho muzikáli Kráska a zviera. Niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo vo filmoch Paperback Hero, Law of the Land a Blue Heelers. Stal sa populárnym po celom svete pre svoju hlavnú úlohu Wolverina v superhrdinskom filme X-Men z roku 2000 – film zarobil 296 miliónov dolárov a Hughovi vyniesol Saturn Award za najlepšieho herca. Svoju úlohu si zopakoval v X2 v roku 2003 a X-Men: The Last Stand v roku 2006 a v roku 2013 si opäť zahral Wolverina vo filme The Wolverine.

Objavil sa v mnohých ďalších kriticky uznávaných filmoch, napríklad v romantickej komédii Kate & Leopold, ktorá mu vyniesla nomináciu na Zlatý glóbus, av roku 2012 nahovoril veľkonočného zajačika (E.Aster Bunnymund) v kriticky uznávanom počítačovom filme. animovaná fantasy komédia Rise of the Guardians. V roku 2017 stvárnil hlavnú postavu P. T. Barnuma v hudobnom dramatickom filme The Greatest Showman, ktorý mu vyniesol jeho jediný Zlatý glóbus.

Nedávno bol obsadený, aby stvárnil Nicolasa ‚Nicka‘ Bannistera v pripravovanom sci-fi filme Reminiscence, ktorý má byť uvedený na trh v roku 2021.

Hugh je oddaný kresťan a zvyčajne dennodenne medituje, zatiaľ čo je stúpencom Školy praktickej filozofie.

Niekoľkokrát mu bolo odstránených niekoľko rakovinových buniek z nosa a mal aj krvácanie do hlasiviek.

Hugh je filantrop, ktorý podporuje mikroúvery, a v apríli 2009 venoval 50 000 dolárov organizácii Operation of Hope a 50 000 dolárov organizácii Charity: Water. V decembri 2009 spolu s britským hercom Danielom Craigom – „Jamesom Bondom“ vyzbierali viac ako 1,5 milióna dolárov na charitu.

Má mnoho ďalších záujmov, vrátane hrania rugby a kriketu, pričom je tiež skokanom do výšky a vášnivým plavcom. Hugh rád sleduje futbal a fandí Port Adelaide Soccer Club, zatiaľ čo jeho obľúbeným rugbyovým tímom je Manly-Warringah Sea Eagles.

Vie hrať na rôzne hudobné nástroje vrátane klavíra, huslí a gitary.