• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Atticusa Shaffera – známy ako Brick Heck v „The Middle“

Životopis Atticusa Shaffera – známy ako Brick Heck v „The Middle“

ObsahKto je Atticus Shaffer? Wiki Bio

Atticus Ronald Shaffer sa narodil v Santa Clarite v Kalifornii v USA 19. júna 1998, takže jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americké občianstvo . Je hercom a hlasovým hercom, ktorý získal uznanie po tom, čo stvárnil hlavnú postavu Bricka Hecka v komediálnom seriáli The Middle, v ktorom si zahrali aj Patricia Heaton, Neil Flynn a Charlie McDermott. Vysielal sa v rokoch 2009 a 2018 a sleduje životy ženatého muža a jeho podivnej rodiny žijúcej v Orson v Indiane – získal 14 ocenení a bol nominovaný na 36 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Atticusa vychovávali ako jediné dieťa v Santa Clarite jeho rodičia Ron, zubár a Debbie, zdravotná sestra, ktorí sú veľkými fanúšikmi knihy a filmu To Kill a Mockingbird, a preto ho pomenovali po Atticusovi Finchovi, ktorý je právnik vo filme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Komu sa páči môj elegantný klobúk?☺️#atticusshaffer #themiddle #klobúk

Príspevok zdieľaný používateľom Atticus Shaffer (@atticusshaffer2) dňa 28. apríla 2015 o 17:32 PDT

Keď bol ešte veľmi mladý, Atticusovi diagnostikovali osteogenéza štvrtého typu nedokonalá , čo ovplyvňuje jeho kosti takým spôsobom, že sú krehké a Atticus nemôže narásť veľmi vysoko. Jeho rodina je kresťanská a veľmi nábožensky založená a Atticus číta Bibliu každý deň – v roku 2015 bol pokrstený.

Atticus navštevoval miestnu základnú školu, kde sa začal zaujímať o herectvo a objavil sa v niekoľkých školských hrách. Pokračoval v zápise na verejnú strednú školu, kde bol trochu populárny, pretože jeho kariéra herca sa už v tom čase rozbehla. Po imatrikulácii v roku 2016 sa Atticus nezapísal na vysokú školu, ale skôr sa zameral na svoju kariéru herca.

Úlohy vo filmoch

Atticus debutoval vo filme v roku 2008 ako 10-ročný vo filme Leaving Barstow a potom v tom istom roku účinkoval v superhrdinskom filme Hancock a satirickej komédii Americká koleda. V roku 2009 stvárnil Mattyho Newtona v nadprirodzenom horore The Unborn, Small Man v komédii Opposite Day a svoju prvú hlasovú rolu mal ako Tommy v dramatickom romantickom filme Subject: I Love You.

V roku 2012 prepožičal svoj hlas Edgarovi ‚E‘ Goreovi v kriticky uznávanom stop motion nadprirodzená hororová komédia Frankenweenie a za svoj výkon bol nominovaný na cenu Annie za hlasový herecký výkon v celovečernej produkcii. Potom vyjadril svoj hlas Monk-E v rodinnom filme Super Buddies v roku 2013 a Ono vo filme The Lion Guard: Return of the Roar v roku 2015.

V roku 2016 nahovoril Moonera v detskom animovanom filme Monkey Up a potom bol hlasom Ono vo filme The Lion Guard: The Rise of Scar v roku 2017, stvárnil Archieho v komediálnom filme I'll Be Next Door for Christmas v roku 2018 a opäť vyjadril Ono vo filme The Lion Guard: Battle for the Pride Lands v roku 2019.

Atticus tiež od roku 2016 vyjadruje Morrie Rydell v rozhlasovej relácii Adventures in Odyssey.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Atticus debutoval v televíznom seriáli ako Jonas v The Class v roku 2007 a potom bol pozvaný, aby sa objavil v jedinej epizóde Days of Our Lives a Human Giant. Hosťoval vo filmoch Carpoolers a Out of Jimmy’s Head v roku 2008 a potom sa objavil v epizóde Chaz Dalton’s Space Academy kritikmi uznávaného sitcomu My Name is Earl v roku 2009.

Začal hrať v Strede v roku 2009 a v roku 2010 získal Cenu za rozmanitosť RJ Mitte pre herca s telesným alebo emocionálnym postihnutím, zatiaľ čo v rokoch 2010 a 2011 bol so svojimi kolegami nominovaný na dve ceny Young Artist Awards za vynikajúci súbor v televíznom seriáli.

Atticus hosťoval v epizóde Extreme Makeover: Home Edition a potom bol pozvaný, aby nahovoril Alberta Glassa v animovanom seriáli Fish Hooks od roku 2010 do roku 2014, pričom mal na konte 28 epizód. V roku 2011 sa objavil v jedinej epizóde štyroch televíznych seriálov, pričom jeho dve najvýznamnejšie vystúpenia boli v Tučniakoch z Madagaskaru (hlasová úloha) a v Shake It Up.

V roku 2012 sa objavil v sitcome See Dad Run, predtým, ako bol pozvaný, aby prepožičal svoj hlas opakujúcej sa postave Peedee Frymana v animovanom seriáli Steven Universe v rokoch 2013 až 2018, pričom v roku 2015 nahovoril aj Seabassa v Clarence.

V rokoch 2016 až 2018 vyjadril ďalšiu opakujúcu sa postavu, Foxa, v animovanom seriáli Home: Adventures with Tip & Oh, zatiaľ čo niektoré z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch (všetky hlasové úlohy) boli vo filme Pete the Cat od roku 2017 do roku 2018, Star vs. The Forces of Evil od roku 2017 do roku 2019 a Harvey Street Kids od roku 2018 do roku 2020.

Kanál YouTube a hosť hrajúci v reláciách

Atticus bol pozvaný ako hosťujúca hviezda v šou Jimmy Kimmel Live! v rokoch 2009, 2010 a 2011, pričom v roku 2010 sa objavil štyrikrát v relácii The View a od roku 2013 v troch po sebe nasledujúcich rokoch.

Hosťoval v r Show Bonnie Hunt a Entertainment Tonight v roku 2010 a potom bol pozvaný, aby sa objavil v Lopez Tonight, The Tonight Show With Jay Leno a 79th Annual Hollywood Christmas Parade. V roku 2012 ho bolo možné vidieť v Good Morning America, Live with Kelly and Michael a Made in Hollywood, zatiaľ čo niektoré z jeho najnovších vystúpení v televíznych reláciách boli v publikovanom spravodajskom programe Celebrity Page v roku 2015, syndikovanej talk show. The Real v roku 2016 a ranná talkshow Domov a rodina v roku 2018.

Atticus je hráč a 3. júla 2013 spustil svoj YouTube kanál AtticusShafferVlog, ktorý momentálne odoberá takmer 4 000 ľudí a počíta spolu viac ako 190 000 zobrazení všetkých jeho videí.

Hrá rôzne hry, ako napríklad Call of Duty Modern Warfare, The Long Dark a Minecraft, pričom stále nahráva videá zo svojho každodenného života. Atticus je aktívny aj na Twitchi, väčšinou nahráva živé prenosy počas hrania Call of Duty.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Atticus tajil detaily svojho milostného života pred zvedavosťou médií a všeobecne sa verí, že nikdy nemal dlhodobý vzťah, najmä kvôli svojmu stavu, vďaka ktorému vyzerá ako dieťa. Iní uviedli, že to, že je populárnym hercom, mu prinieslo veľkú pozornosť dievčat a že Atticus mal niekoľko krátkodobých vzťahov, z ktorých žiadny netrval dlhšie ako dva mesiace.

Tiež sa verí, že je gay, pretože niektoré obrázky na jeho instagramovom účte občas zobrazujú mužov, ale zriedka ženy, a keďže Atticus tieto fámy nekomentoval, rozšírili sa ešte viac. Atticus je vysoko spoločenský človek a má veľa priateľov a je tiež veľkým milovníkom zvierat – jeho najlepší priateľ je jeho pes , ktorého možno často vidieť na jeho obrázkoch na Instagrame.

Záľuby a iné záujmy

Atticus je veľkým fanúšikom videohry Call of Duty: Modern Warfare z prvej osoby, ktorá vyšla 25. októbra 2019 a ktorá sleduje dôstojníka Ústrednej spravodajskej služby (CIA) a britské špeciálne letecké jednotky, ktoré sa spoločne zhromažďujú proti rebelom z vytvorenej župy Urzikstan. Atticus tiež rád strieľa zo zbraní v reálnom živote a často hrá airsoft a paintball so svojím priateľom a hovorí sa, že je z nich najlepší.

Miluje cestovanie a bol po celých USA, ako aj vo viacerých európskych krajinách vrátane Švédska a Nórska – rád ochutnáva rôzne kuchyne a pripravuje si vlastné jedlo.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Bruce Willis, Eddie Murphy a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Pulp Fiction, Meet Dave a Pán a pani Smithovci. Atticus rád hrá karty Yu-Gi-Oh a Lego a vo svojom voľnom čase rád číta, pričom medzi jeho obľúbené knihy patria Star Wars a Denník Wimpy Kid, pričom rád číta aj historické knihy, ako napríklad knihy o druhej svetovej vojne, a rodina Romanovcov, ktorá vládla Rusku a bola zabitá komunistami 16. júla 1918.

Vzhľad a čistý majetok

Atticus má 21 rokov. Má krátke hnedé vlasy a čierne oči, meria 1,4 metra na výšku a váži okolo 36 kg. Od apríla 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.