Životopis Anne Stringfieldovej – Kto je druhá manželka Steva Martina?

ObsahKto je Anne Stringfield?

Anne Powell Stringfield sa narodila v roku 1972 v Pensacole na Floride v USA. Je to 48-ročná bývalá novinárka a spisovateľka, pravdepodobne najlepšie známa pre prácu pre The New York Magazine. Anne je známa aj tým, že je manželkou známeho stand-up komika a herca Steva Martina.

Aká bohatá je teraz? Anne Stringfield Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 je čistý majetok Anne Stringfieldovej viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila najmä z kariéry spisovateľky. Navyše sa predpokladá, že zdieľa bohatstvo svojho slávneho manžela Steva Martina, ktorý je jedným z najlepších stand-up komikov a komických hercov všetkých čias. Má celkovú čistú hodnotu údajne viac ako 130 miliónov dolárov.

Šťastné výročie Steve Martin a Anne Stringfield! Ikonický herec a jeho manželka dnes oslavujú 12 rokov manželstva!

pridané Hlad 10 na Nedeľa 28. júla 2019

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Anne Stringfield strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Pensacola, vychovaná jej otcom Dr. Jamesom Stringfieldom, ktorý bol pulmonológom, zatiaľ čo jej matka Margo Stringfield pracovala ako archeologička na University of West Florida. Má mladšiu sestru menom Laura Stringfield. Anne’s je Američanka podľa národnosti a patrí k belošskej etnickej skupine. Anne išla na strednú školu v Pensacole a po imatrikulácii sa zapísala na Davidson College, kde v roku 1994 získala bakalársky titul.

Profesionálna kariera

Anne Stringfield začala svoju profesionálnu kariéru, keď sa zamestnala ako kontrolórka faktov a redaktorka časopisu The New Yorker Magazine.

Príležitostne písala aj články, ako aj črty pre časopis. Okrem toho Anne písala recenzie rôznych inscenácií mimo Broadway a často písala o umení, keďže je vášnivou zberateľkou umenia a správkyňou Múzea umenia v Los Angeles. Okrem toho pôsobila ako spisovateľka na voľnej nohe a dokonca spolupracovala s módnym časopisom „Vogue“.

Vzhľad a vitálna štatistika

Anne Stringfield má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 7 palcov (1,70 m), pričom váži okolo 132 libier (60 kg). Jej typ postavy je štíhly.

Manželstvo so Stevom Martinom

Anne Stringfield a Steve Martin sa romanticky zaplietli už v roku 2002.

Aj keď je od nej takmer o tri desaťročia starší, nezastavilo ich to v tom, že sa zamilovali. Na začiatku ich vzťahu si veľa ľudí myslelo, že Steve začal chodiť so slávnou herečkou Kristin Davis zo Sex And The City kvôli podobnosti medzi ňou a Anne. Po piatich rokoch randenia, Anne a Steve sa nakoniec zauzlili na ceremónii, ktorá sa konala 28. júla 2007 v Steveovom dome v Los Angeles v Kalifornii. Svadbou prekvapili hostí, keďže boli zdanlivo pozvaní na bežnú párty, aby bol obrad ďaleko od médií. Najlepším mužom bol tvorca Saturday Night Live Lorne Michaels, zatiaľ čo družičkou bola Annina sestra. Na svadbe sa zúčastnilo 75 hostí, vrátane takých celebrít ako Tom Hanks, Eugene Levy a Carle Reiner.

Nevesta mala na sebe šaty, ktoré navrhla Vera Wang, zatiaľ čo ženích mal oblek od Armaniho. Anne a Steve strávili medové týždne vo Francúzskej Západnej Indii. V decembri 2012 porodila ich dcéru menom Mary Martin – v tom čase mal Steve 67 rokov , čo vyvolalo množstvo komentárov v médiách. Rodina momentálne žije v Los Angeles. Steve Martin bol v rokoch 1986 až 1994 ženatý s herečkou Victoriou Tennantovou.

Kto je jej manžel? Steve Martin Krátke Wiki/Bio

Stephen Glenn ‚Steve‘ Martin sa narodil 14. augusta 1945 v znamení zverokruhu Lev vo Waco, Texas, USA. Detstvo prežil v Inglewoode v Kalifornii, kde ho vychovával jeho otec Glenn Vernon Martin, ktorý bol hercom a predajcom nehnuteľností, a jeho matkou Mary Lee Martin, jeho sestrou je Melinda Martin.

Steve šiel na Garden Grove High School a po imatrikulácii sa zapísal na Santa Ana College, ale neskôr prestúpil na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, ale vo veku 21 rokov odišiel.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Steve Martin stal hercom, nejaký čas pracoval v Disneylande ako predajca sprievodcov. Jeho prvé filmové vystúpenie prišlo náhodou, keď ho zachytili v pozadí filmu Disneyland Dream. Čoskoro sa začal zaujímať o ilúzie a triky a nakoniec začal vystupovať v The Magic Shop v Fantasyland v roku 1960. Počas svojich vysokoškolských rokov vystupoval ako súčasť komediálneho súboru, ale jeho kariéra sa zmenila k lepšiemu po jeho bývalej priateľke Nine. Goldblatt, ktorý bol tanečníkom v šou The Smothers Brothers Comedy Hour, mu v roku 1967 pomohol dostať sa k písaniu. V nasledujúcom roku Steve debutoval v šou a v roku 1969 získal cenu Emmy za písanie.

Napísal tiež pre The Sonny and Cher Comedy Hour, The Glen Campbell Goodtime Hour a Van Dyke And Company, za ktoré získal nomináciu na cenu Emmy v roku 1976.

Stand-Up Comedy

V polovici sedemdesiatych rokov začal Steve Martin vystupovať ako stand-up komik napríklad v The Tonight Show Starring Johnny Carson, On Location, The Muppet Show a Saturday Night Live. Steve vedľa seba vydal množstvo komediálnych albumov, vrátane Let's Get Small (1977) a A Wild and Crazy Guy (1978), z ktorých oba získali cenu Grammy za najlepšiu komediálnu nahrávku a získali platinovú certifikáciu od asociácie nahrávacieho priemyslu. Ameriky (RIAA). V roku 1981 prestal hrať stand-up, aby sa zameral na kariéru herca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No... prepáčte!!! #stevemartin #wildandcrazyguy #vintage70s #1970s #vintagecomedy #vintagestandup #ilovethe70s #snl #saturdaynightlive #livefromnewyork #vintageconcertshirt #vintageshirts #vintageshirt

Príspevok zdieľaný používateľom Vintage svätý grál (@tshirtmuseum) 28. mája 2020 o 4:49 PDT

Nakoniec sa k tomuto žánru vrátil v roku 2016, predstúpil pre Jerryho Seinfelda a vydal sa na národné turné, na ktorom vznikol komediálny špeciál pre Netflix Steve Martin And Martin Short: Večer, na ktorý zabudnete na zvyšok svojho života (2018).

Herecká kariéra

Steve Martin debutoval vo filme v úlohe Hippieho v komédii Another Nice Mess z roku 1972, po ktorej nasledovalo stvárnenie Stevena v krátkej komédii The Absent-Minded Waiter z roku 1977, ktorú tiež napísal a zaslúžil sa o ňu. nominácia na Oscara za najlepší krátky film, Live Action . Jeho prvá významná úloha prišla s komédiou Carla Reinera The Jerk z roku 1979, ktorá mala obrovský úspech v pokladniach. Potom hral ako Arthur v hudobnej romantickej dráme Pennies From Heaven (1981), hral Dr. Michael Hfuhruhurr v sci-fi komédii Muž s dvoma mozgami (1983) a vystupoval ako C. D. Bales v romantickej komédii Roxanne (1987).

Medzi jeho ďalšie významné úlohy patrili Gil Buckman v komediálnej dráme Parenthood z roku 1989 a George Banks vo filmovej sérii Father Of The Bride. Steve získal celosvetové uznanie úlohou inšpektora Clouseaua v komediálnom a mysterióznom filme Ružový panter (2006) a jeho pokračovaní Ružový panter 2 (2009).

Spisovateľská kariéra

Steve Martin napísal aj niekoľko hier. Jeho prvá celovečerná hra s názvom Picasso At The Lapin Agile , vyšiel v roku 1993. V roku 2002 adaptoval hru The Underpants od Carla Sternheima. Najnovšie napísal hru Meteorický roj (2016). Okrem toho Steve vydal novely Shopgirl v roku 2000, The Pleasure of My Company v roku 2003 a An Object Of Beauty v roku 2010. V roku 2007 napísal aj memoáre Born Standing Up.

Hudobná kariéra

Steve je uznávaný aj ako hudobník a hráč na banjo, na ktorom hral počas svojich stand-up vystúpení, okrem toho, niektoré z jeho komediálnych albumov obsahovali jeho živé vystúpenia s bluegrassovou kapelou, vrátane remaku Foggy Mountain. Breakdown s Earlom Scruggsom, ktorý im v roku 2002 vyniesol cenu Grammy za najlepší country inštrumentálny výkon. Svoj debutový celohudobný album s názvom The Crow: New Songs For The 5-String Banjo nakoniec vydal v roku 2009. O štyri roky neskôr nahral spoločný album Love Has Come For You spolu s Edie Brickell – hlavný singel si ich zaslúžil. cenu Grammy za najlepšiu pieseň American Roots. Dvojica potom vydala album So Familiar (2015) a vytvorila muzikál Bright Star, ktorý debutoval na Broadwayi v roku 2016.