• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Andyho Buckleyho – čistá hodnota, manželka, rodina, telo

Životopis Andyho Buckleyho – čistá hodnota, manželka, rodina, telo

ObsahKto je Andy Buckley?

Andrew P. Buckley Jr. sa narodil 13. februára 1965 v Saleme, Massachusetts, USA. Je hercom, burzovým maklérom a scenáristom, pravdepodobne najlepšie známym vďaka svojej práci v americkej verzii televízneho seriálu The Office, v ktorom stvárnil postavu Davida Wallacea. Bol s šou počas celého jej trvania.

Bohatstvo Andyho Buckleyho

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Andyho Buckleyho odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zarobených úspešnou kariérou v hereckej profesii, od roku 1990 sa objavuje v mnohých významných televíznych projektoch a filmoch. Okrem svojej práce v oblasti zábavy dosiahol aj významné úspechy. bohatstvo s úspechom na akciových trhoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď sa budeme hrbiť, nezabudnime osláviť Deň sv. Paddyho! To je Paddy, nie Patty. Je to dobré vajce, ale nie je jej deň. #AintNoPartyLikeAScrantonParty

Príspevok zdieľaný používateľom Andy Buckley (@andybuckley2020) 17. marca 2020 o 14:26 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Andy vyrastal v Saleme spolu s dvoma bratmi a sestrou ich rodičmi a navštevoval strednú školu Pine Crest. V tom čase nemal v úmysle pokračovať v kariére herca. Kvôli stredoškolskému vzdelaniu strávil nejaký čas na Floride a po maturite sa zapísal na Stanfordskú univerzitu, kde vyštudoval politológiu.

Bol súčasťou jednej z najlepších svetových univerzít a štúdium ukončil v roku 1987. Počas pôsobenia na škole bol členom Stanfordského mužského golfového tímu.

Po ukončení štúdia však objavil svoju vášeň pre herectvo a začal trénovať ako súčasť divadla Groundlings, kde si zdokonaľoval svoje improvizačné schopnosti a účinkoval v komediálnych skečoch. Pracoval aj s ďalšími významnými členmi, ktorí našli úspech v hlavnom prúde herectva, vrátane Daxa Sheparda a Melissy McCarthy. V 90. rokoch sa začal venovať prevažne nezávislým projektom a objavoval sa v malých rolách.

Vystúpte na výslnie

Buckleyho najvýznamnejším projektom v deväťdesiatych rokoch bola práca na niekoľkých hudobných videách pre country umelkyňu Rebu McEntire, konkrétne What If It’s You a I’d Rather Ride Around with You.

Hosťoval aj v Silk Stalkings a Melrose Place. V roku 2002 debutoval v hlavnom prúde vo filme Grand Champion, v ktorom hrali George Strait a Emma Roberts, a bol pozoruhodný mnohými pozoruhodnými portrétmi ako Julia Roberts a Bruce Willis.

Objavil sa aj v trojepizódnej úlohe v Pacific Blue, kde stvárnil postavu Teddyho Callawaya. Kriminálna šou sleduje životy tímu policajtov pracujúcich na policajnom oddelení Santa Monica, ktorí často hliadkujú na populárnych plážach v tejto oblasti – v čase, keď bola šou opísaná ako „Baywatch na bicykloch“, a našla si popularitu v niekoľkých krajinách.

Ďalšie projekty, na ktorých pracoval, boli hosťovania v CSI: Crime Scene Investigation, NYPD Blue a The District. Predtým, ako bol obsadený do svojej najväčšej úlohy v The Office, pracoval aj na televíznom filme Big Shot: Confessions of a Campus Bookie a priamo na videu Blood Trail.

Kancelária

V roku 2006 sa Andy stal hlavným členom obsadenia v jednej z najpopulárnejších šou z konca 21. storočia až začiatku 2010. Kancelária . Situačná komédia sa odohráva vo fiktívnej papierovej spoločnosti, ktorá sleduje životy svojich zamestnancov. Predstavuje formát mockumentary, kde zamestnancov natáča dokumentárny filmový štáb, čo znamená, že môžu pracovať s kamerou a zároveň robiť falošné rozhovory ako súčasť réžie show.

V šou vystupovalo mnoho významných mien ako Steve Carell a John Krasinski. Aj keď mala relácia trochu pomalý štart, nakoniec sa rozbehla a počas svojej prevádzky získala veľa pozitívnych recenzií.

Steve Carrell získal za svoju rolu Zlatý glóbus a šou získala štyri ceny Primetime Emmy. Prehliadka získala uznanie pre svoj tón, štruktúru, komiku a obsah. Počas neskorších sezón bola show kritizovaná za náhly pokles kvality, ktorý možno pripísať Carrellovi opúšťať výstava pokračovať v ďalších projektoch. V seriáli Andy stvárňuje finančného riaditeľa fiktívnej spoločnosti Dunder Mifflin, ktorý bol predstavený v druhej sezóne seriálu a je považovaný za jedného z jej bohatých manažérov.

Jeho postava je známa tým, že je nezvyčajne tolerantná k výstrednostiam manažéra Michaela Scotta, ktorého stvárňuje Carrell.

Nedávne projekty

Počas práce na The Office mal Buckley ďalšie príležitosti, vrátane jednej z hlavných úloh v šou The Lying Game, ktorá trvala dve sezóny a bola voľne založená na knihách Sara Shepard s rovnakým názvom. Vzhľadom na jeho zrušenie , šou zostala nedoriešená a skončila sa cliffhangerom. Po The Office mal opakujúcu sa úlohu v seriáli Scorpion, ktorý je založený na živote samozvaného počítačového mága Waltera O'Briena, ktorý tiež produkoval show.

Séria získala priaznivé recenzie počas svojich štyroch sezón.

Jedným z jeho nedávnych televíznych projektov je The Fugitive, ktorý sa momentálne vyrába a údajne je založený na rovnomennom filme z roku 1993. Vo filmoch mal malú rolu v Horrible Bosses 2 a po nej nasledoval vystúpenie v Jurský svet , súčasť filmovej série Jurský park, ktorá je zodpovedná za oživenie popularity filmov a stala sa jedným z najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias. Medzi jeho posledné filmové projekty patrí Milión malých kúskov a Všetko svetlo sa skončí.

Osobný život

Andy sa oženil s hereckou trénerkou Nancy Banks a majú spolu dve deti. Kým The Office skončil pred viac ako siedmimi rokmi, stále sa stará o svojich fanúšikov sociálne médiá , z ktorých si mnohí pamätajú jeho postavu z predstavenia a jeho neslávne známu pieseň Suck It. Zostáva tiež veľmi zaujatý a vášnivý o komédii, často robí rôzne komediálne príspevky online. Napriek popularite jeho piesne priznáva, že nevie spievať a neznesie melódiu. Vo svojej kariére urobil iba jeden muzikál a bol taký zlý v speve, že musel nechať iných sólistov, aby túto pieseň predviedli, kým on účinkoval na pódiu.