Životopis Andrea Thoma – Kto je manželka Granta Gustinsa?

Andrea Thoma je americká špecialistka na fyzioterapiu a hviezda sociálnych médií. Je vydatá za slávneho amerického speváka a herca Granta Gustina.

ObsahSkorý život

Andrea Thoma sa narodila 11. júla 1988 v Ohiu v USA. Vychovali ju rodičia James a Judy Thoma a vyrastala so svojou sestrou Loise Thomou a bratmi Christianom a Jonathanom Thomom. Rodina má malajské korene z matkinej strany. Judy pochádza z ostrova Borneo s pôvodom Kadazan, etnická skupina v Malajzii. Andrea vie rozprávať malajsky a kadazansky a pozná ich rituály a zvyky.

#NoticiaGrant Gustin navrhol Andreu Thomu moje dieťa sa bude vydávať ❤

pridané Gleeshipp na Sobota 29. apríla 2017

Vzdelávanie

Andrea ukončila strednú školu sv. Tomáša Akvinského. Hrala futbal za školský tím a zapísala sa do histórie vytvorením mnohých rekordov. Andrea hrávala aj za klub Greater Akron Premier. V roku 2005 reprezentovala školský tím ako seniorka vo futbalovom tíme NSCAA/Adidas All Region III a vytvorila ďalší rekord so šiestimi gólmi proti Cuyahoga Valley Christian Academy.

V štúdiu pokračovala na Kent State University, kde v roku 2009 promovala v odbore fyzikálna terapia. Tu sa však Andrea nezastavila. Presťahovala sa do Kalifornie, aby získala doktorát z fyzikálnej terapie na Old Dominion University. Andrea momentálne žije v Kalifornii v USA.

Kariéra

Po univerzitných štúdiách Andrea pracovala ako fyzioterapeutka vo Virgínii a Connecticute. Potom sa presťahovala do Kalifornie, kde cvičila v Sunnyvale. Andrea si získala obľubu, keď bol odhalený jej vzťah s Grantom, takže čísla jej sledovateľov narástli Instagram zvýšil a teraz má takmer 700 000. Takže často uverejňuje cvičenia a zdravé rady. Odvážte sa byť aktívny s Dr. LA Thomom Gustinom je Youtube kanál, ktorý Andrea otvorila minulý rok s viac ako 20 000 odberateľmi, kde zverejňuje videá o fitness, fyzioterapii a zdraví.

Osobný život

Andrea a Grant sa stretli na večierku v roku 2016 organizovanom organizáciou Sabah Tourism Board. Začali spolu chodiť po mesiaci. Takmer rok spolu sa zasnúbili. Grant ju chcel požiadať o ruku skôr, keď bol na výlete v Kostarike. Natáčal tam film, no celé premietanie trvalo dlhšie, ako sa plánovalo, a tak nedostal šancu. Grant to však urobil bez veľkých plánov pri cvičení na pláži. Andrea si najskôr myslela, že ide o vtip, no povedala áno. Pár oznámil zásnuby fotografiou na Grantovom účte na Instagrame. Navrhol ruku s diamantovým prsteňom na kolene.

Takže som veľmi netrpezlivý človek. Som tiež zlý v udržiavaní tajomstiev. Môžem byť aj trochu neurotický... Som úžasný človek! Takže som si myslel, že by som mal ísť do Kostariky minulé leto a stále ma to tlačilo, až som sa musel vrátiť k Flashovi a bol som mimo, povedal Grant v rozhovore v Connanovej talkshow v roku 2018. Pokračoval: Myslel som, že to tam urobím a nikdy som nešiel, tak sme cvičili na pláži, zabudol som, že prsteň mám v batohu, potom sme sedeli na pláži, myslel som, že to videla, ale nie. Andrea a Grant sa zosobášili 15. decembra 2018 v priestoroch Valentine DTLA v Los Angeles.

Pár mal tradičný svadobný obrad v Malajzia , keďže jej rodina rešpektuje tradície a dedičstvo z ich pôvodu. Deti ešte nemajú.

Manžel Grant Gustin

Thomas Grant Gustin je herec a spevák narodený 14. januára 1990 v Norfolku, Virgínia v USA. Jeho matka je zdravotná sestra a otec vysokoškolský profesor. Má dvoch súrodencov, sestru aj brata. Počas strednej školy bol Grant súčasťou divadelnej organizácie s názvom Hurray Players Incorporated. Navštevoval aj Governor’s School for the Arts program v Norfolku. Strednú školu Granby ukončil v roku 2008 a pokračoval vo vzdelávaní na Elon University v Severnej Karolíne, program hudobného divadla BFA.

Po dvoch rokoch odišiel zo školy, aby prijal úlohu Baby Johna v Broadway Revival Tour v muzikáli West Side Story a vydal sa na turné na takmer rok. V roku 2011 začal Grant hrať Sebastiana Smythea v televíznom seriáli Glee. Hrá otvorene homosexuálneho člena Dalton Academy Warblers, fiktívneho a cappella glee klubu. Najprv bol skúšaný na ďalšiu časť, ale tú časť nezískal.

Po dlhom hľadaní bolo rozhodnuté, že Gustin bude hrať Sebastiana. V roku 2012 spolu s Nayou Riverou odohrali tretiu epizódu sezóny Smooth Criminal s hudbou populárneho chorvátskeho dua 2Cellos. Tento obal mal veľký úspech, napríklad číslo 10 v Billboard Digital Songs.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujte tento nález v obchodoch. #Barry (nezamieňať s šou o drogovom Billovi Haderovi)

Príspevok zdieľaný používateľom Grant Gustin (@grantgust) 21. júla 2019 o 11:31 PDT

Jeho filmová kariéra začala filmom A Mother’s Nightmare v roku 2012, kde Grant hral spolu s Jessicou Lowndes a Annabeth Gish. V tom istom roku hral vo filme Affluenza.

V druhej sezóne Arrow, superhrdinskej série v roku 2013, sa Grant objavil v troch epizódach ako spin off Flash série. V roku 2014 mal premiéru seriál Flash s ním v hlavnej úlohe. Séria má za sebou už šiestu sériu s viac ako 120 natočenými epizódami. Od roku 2016 sa objavil v niekoľkých epizódach v Legends of Tomorrow a Supergirl. V roku 2017 si Gustin zahral s Rosario Dawson vo filme Krystal, ktorý mal premiéru na filmovom festivale vo Virgínii a režíroval ho William H. Macy.

Tento rok bolo oznámené, že Gustin si zahrá Barryho Keenana, obchodníka, ktorý v roku 1963 zorganizoval únos syna Franka Sinatru. Film sa volá Operation Blue Eyes a bude ho režírovať herec Joe Mantegna. Grant je tiež spevák. Spieval pre soundtracky k seriálom Glee a The Flash. Od roku 2015 má tento herec na konte množstvo nominácií na ceny Kids Choice Awards, Teen Choice Awards a Saturn Awards. Málo vyhral na Teen Choice Awards.

Vzhľad

Andrea má blond vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži 112 libier (51 kg). Jej dôležité štatistiky momentálne nie sú známe.

Čistá hodnota

Andrea pracuje ako fyzioterapeutka, no je veľmi aktívna na sociálnych sieťach. Od roku 2020 sa čistý majetok jej manžela odhaduje na približne 6 miliónov dolárov.

Zaujímavosti

  • Andrea a Grant majú tri psov , Rookie, Jett a Nora.
  • Andrea a jej súrodenci majú radi každé krmivo s krevetami.
  • Je o 1,5 roka staršia ako jej manžel.
  • Jej sestra pracuje na University of Delaware a žije v Newarku.
  • Andreini rodičia žijú v Alliance, Ohio a zosobášili sa v roku 1984.
  • Jej brat Jonathan pracuje v hoteloch Marriot ako predajca letovísk. Je riaditeľom spoločnosti Hyperion Motors.