• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Andrea Espada – Vek, deti, manžel, bohatstvo

Životopis Andrea Espada – Vek, deti, manžel, bohatstvo

ObsahKto je Andrea Espada?

Andrea Rincon Espada sa narodil v znamení Leva 17. augusta 1986 v Kolumbii. Je to 33-ročná herečka a televízna moderátorka, pravdepodobne najlepšie známa ako moderátorka slávnej show UFC Now. Andrea je známa aj ako senzácia na sociálnych sieťach, keďže vedie svoj oficiálny instagramový účet ‘andreaespadatv’, na ktorom si nazbierala takmer sedem miliónov sledovateľov. Okrem toho spolu so svojím priateľom a synom prevádzkuje zdieľaný kanál YouTube „The Royalty Family“, na ktorom majú viac ako šesť miliónov odberateľov, pričom ich videá majú celkovo viac ako 740 miliónov videní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Snívam s mojimi dokorán otvorenými očami aký je tvoj sen?

Príspevok zdieľaný používateľom ᗩᑎᗪᖇEᗩ Eᔕᑭᗩᗪᗩ (@andreaespadatv) 1. februára 2020 o 10:22 PST

Aká bohatá je teraz? Andrea Espada Čistá hodnota

Čistá hodnota Andrey Espadaovej je viac ako 350 000 dolárov, ktorú zarobila najmä vďaka svojej úspešnej kariére herečky a televíznej moderátorky, odkedy začala svoju kariéru koncom roku 2000. Svoj majetok zvýšila aj prostredníctvom vlogovania a zdieľaním rôznych sponzorovaných videí a fotografií na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií. Andrea navyše k svojmu majetku pridala značnú sumu predajom svojho odevného radu.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Andrea Espada zrejme strávila svoje rané roky niekde v Kolumbii, kde ju vychovávali jej rodičia, ktorých mená ani profesie médiá neprezradili.

Andrea je podľa národnosti Kolumbijčanka a patrí k hispánskej etnickej skupine. Po imatrikulácii sa zapísala na Universidad Autónoma de Occidente (Autonómna univerzita Západu) so sídlom v Cali v Kolumbii, kde získala bakalársky titul v odbore medzinárodný obchod a marketing. Andrea hovorí plynule po španielsky a anglicky.

Začiatky kariéry

Hneď po promócii začala Andrea Espada pokračovať v kariére v Kolumbii, ale čoskoro sa presťahovala do USA.

Netrvalo dlho a spustila svoj účet na aplikácii Vine, na ktorej zdieľala množstvo komediálnych videí. Andreu si čoskoro všimli ľudia zo zábavného priemyslu, a tak si vyslúžila niekoľko vedľajších úloh v krátkych filmových tituloch. Jej herecká kariéra sa oficiálne začala v roku 2009, keď debutovala vo filme v krátkej komediálnej dráme Jack The Reaper, ktorú režíroval Gregor Habsburg a napísal Brian Eggleston . Dostala sa do malej úlohy rozdrvenej obete po boku takých hercov ako Cromwell Aspajo, Paul Vito Abato a David Moscow.

Vzostup k sláve

V roku 2013 získala Andrea opakovanú rolu v španielskej komediálnej talkshow Noches Con Platanito, vysielanej v televíznej sieti Estrella. V tom istom roku bola vybraná ako moderátorka hernej show Estrella TV Presenta: Esto Es Guerra, ktorá však trvala iba jednu sezónu. Andrea však pokračovala ako pomocná účtovníčka v hororovom trileri Kirka Sullivana City Of Dead Men z roku 2014, v ktorom hrali Jackson Rathbone, Maria Mesa a Diego Boneta, a medzinárodnú slávu si získala v roku 2016, keď začala hostiť Ultimate Fighting Championship (UFC ) týždenná šou s názvom UFC Now, vysielaná na digitálnej streamovacej službe Fight Pass od UFC.

Najlepšie veci prichádzajú v malých baleniach

pridané Televízia Andrea Espada na Utorok 9. júla 2019

Je oznámené, že sa predstaví v úlohe Isabel Vega v pripravovanom thrilleri Shrinking Violet, ktorý režíruje Chris Gallego Wong . Okrem toho je Andrea podnikateľka, keďže spustila vlastnú líniu oblečenia s názvom „By Drea“.

Instagram Sensation

Andrea Espada tiež rozšírila svoj vplyv na platformách sociálnych médií. Svoj oficiálny účet na Instagrame spustila pod užívateľským menom ‘ andreaespadatv'' ešte v roku 2015. Andrea, ktorá predvádzala svoje dokonale stavané telo na fotografiách, ktoré zdieľala na svojom účte, upútala pozornosť rôznych značiek a čoskoro začala vytvárať sponzorované príspevky.

Rodina Royalty

Andrea tiež vytvorila kanál YouTube s názvom „ The Royal Family' , v apríli 2017. Nahráva rôzne vtipné videá po boku svojho priateľa Aliho a syna Ferrana. Zverejnila ich prvé video Andrea Espada WITH King Ferran SUNDAY FUNDAY!!!! | Rodina Royalty v októbri toho istého roku. Niektoré z jej najobľúbenejších videí sú SPYING On Our SON And His CRUSH! **ZACHYTILI sme ich** | Royal Family, DETI sa zmenia na DOSPELÝCH A RODIČIA sa zmenia na DETI! *VÝZVA* | Rodina a návrat na jeden deň do MŠ! *VÝZVA* | Rodina Royalty. Okrem toho Andrea zdieľa videá súvisiace s fitness a módou.

Okrem toho Andrea zdieľa videá súvisiace s fitness, módou a

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna hviezda sociálnych sietí má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Vo svojom voľnom čase Andrea rada cvičí, takže má vyrysovanú postavu. Stojí vo výške 5 stôp 7 palcov (1,70 m) a váži približne 130 libier (60 kg). Jej dôležité štatistiky sú 36-27-36, veľkosť podprsenky je 34B a veľkosť topánok je 8 (USA).

Matka kráľa Ferrana

Andrea Espada má syna Ferrana Espada, ktorý sa narodil v júli 2010. Identitu jeho otca však verejnosť neprezradila. Jej syn je tiež senzáciou Instagramu, ktorý sa volá „ kráľ Ferran – jeho účet spravuje Andrea.

Priateľ a druhé dieťa

Andrea bola romanticky zapletená do vzťahu s mužom menom Ali, ktorý je na Instagrame známy ako „4K PAPI“ a je libanonským režisérom a fotografom. Predpokladá sa, že sa stretli už v roku 2014 a nakoniec ju požiadali o ruku vo februári 2019. Najnovšie Andrea oznámila, že s ním čaká druhé dieťa. Rodina v súčasnosti žije v Los Angeles v Kalifornii.