• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Ananyi Pandey – vek, výška, rodičia, priateľ – Wiki

Životopis Ananyi Pandey – vek, výška, rodičia, priateľ – Wiki

ObsahKto je Ananya Pandey?

Ananya Panday sa narodila 30. októbra 1998 v Bombaji v Indii a je herečkou, ale je tiež známa tým, že je dcérou herca Chunkeyho Pandeyho. Objavila sa v niekoľkých filmoch vrátane Pati Patni Aur Who a Študentka roka 2, za ktorý získala cenu Filmfare. Je známa predovšetkým svojou prácou v hindských filmoch.

Čistá hodnota Ananyi Pandeyovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Ananyi Pandey odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v herectve napriek tomu, že sa tejto profesii venuje iba rok alebo tak.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

500% svojho života trávim zveličovaním 🤦‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Ananya (@ananyapanday) 21. apríla 2020 o 5:11 PDT

Získala kontrakty s vysokou hodnotou a pravdepodobne ťažila z úspechu kontaktov svojho otca, ktorý má údajne čistú hodnotu viac ako 20 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

V mladom veku Ananya túžila po kariére v zábavnom priemysle a chcela ísť v stopách svojho otca, ktorý sa stal hviezdou v Indii. Jej rodičia však boli viac naklonení tomu, aby si najskôr dokončila vzdelanie a s tým spojené skúsenosti.

Navštevovala Dhirubhai Ambani International School, súkromnú školu v Bombaji pomenovanú po zakladateľovi konglomerátu Reliance Industries, ktorý školu vlastní.

Po ukončení stredoškolského vzdelania začala trénovať a rozvíjať svoje zručnosti. Svoje prvé verejné vystúpenie mala v Le Bal des Debutantes zastrešuje Vanity Fair. Módneho plesu sa zúčastňuje 25 žien z viac ako 12 krajín a je len na pozvanie. Pozvané ženy často pochádzajú zo známych rodín a zvyčajne nosia oblečenie od renomovaných návrhárov a módnych domov.

Všetci oblečení, aby sme mohli ísť von a sadnúť si do mojej obývačky #KaranténaNálada #SelfIsolation #StayHome #StaySafe

pridané Ananya Kováčová na Pondelok 23. marca 2020

Podujatie sa koná s cieľom získať peniaze na podporu Seleni a Enfants d’Asie, organizácií, ktoré propagujú programy na pomoc mladým ženám, ktoré to potrebujú.

Herecká kariéra

V roku 2019 Pandey urobila svoj vpád do sveta herectva, debutovala vo filme Študent roka 2, v ktorom pracovala po boku Tary Sutarie a Tigera Shroffa. Film je pokračovaním filmu Študent roka z roku 2012, ktorý sleduje život vysokoškoláka, ktorý ide na lepšiu univerzitu, aby znovu rozdúchal lásku svojej lásky z detstva, než sa nakoniec rozhodne vrátiť na svoju bývalú vysokú školu. Film získal hlavne negatívne recenzie a bol ryžovaný , zarábajúc v pokladni len málo.

Napriek negatívnym recenziám mnohí kritici chválili Ananyinu hereckú schopnosť, o ktorej sa hovorilo, že má ďaleko od zlého scenára, príbehu a iných výkonov vo filme. Jej kariéra sa zvýšila a potom bola obsadená vo filme Pati Patni Aur Who, ktorý pracovala po boku Bhumi Pednekar a Kartik Aaryan, ktorý bol uvedený do kín neskôr v roku 2019. Film je remake s originálom vydaným v roku 1978. Vo filme hrá sekretárka, ktorá sa zapletie do romániku so ženatým mužom. Film bol komerčne úspešný a pokračoval stavať na jej povesti.

Nedávne projekty a iné snahy

V roku 2020 sa Pandey objavil špeciálne vo filme Angrezi Medium, čo je komediálny film s Irrfanom Khanom a Kareenou Kapoor Khan.

Film je duchovným nástupcom Hindi Medium a rozpráva príbeh otca a dcéry, ktorí sa vydávajú na nezvyčajné dobrodružstvo, keď sa pokúšajú splniť jej sen o štúdiu v Londýne. Pracuje tiež na filme Khaali Peeli, romantickom akčnom filme, v ktorom sa objaví po boku Ishaana Khattera. Vo filme hrá aj Jaideep Ahlawat v antagonistickej úlohe, ktorej premiéra je naplánovaná na koniec roka 2020.

Okrem herectva pomohla Ananya spustiť iniciatívu s názvom So Positive, ktorej cieľom je spojiť ľudí v vedomom úsilí urobiť zo sociálnych médií pozitívnejšie miesto. Iniciatíva stojí proti šikanovaniu online a negativite a získala veľkú pozornosť za vynaložené úsilie a víziu, ktorú predložila.

Výsledkom bolo pomenovanie So Positive Iniciatíva roka počas udeľovania cien Economic Times, ktoré organizuje titulárny časopis, ktorý sa zameriava na vládne, obchodné a korporátne záležitosti.

Osobný život

Ananya je slobodná a zatiaľ zjavne nemá záujem o nejaký dlhodobý románik, pretože je stále mladá a zameriava sa na rozvoj svojej kariéry. Mimo práce je hlavne pohodová, aj keď jej vášeň sa prejavuje, keď príde na herecké úlohy. V posledných mesiacoch bola aktívna online a propagovala prácu rôznych lekárskych odborníkov a orgánov činných v trestnom konaní na celom svete, keďže v mnohých krajinách sa vyvíjajú snahy v boji proti prepuknutiu koronavírusu.

Ona bola propagovanie online správa, ktorá povzbudzuje ľudí, aby zostali vo svojich domovoch.

Otec – Chunkey Pandey

Chunky Pandey túžil byť hercom už v mladom veku a najprv pracoval ako inštruktor, než sa nakoniec dal na kariéru v tejto profesii. V roku 1987 dosiahol úspech, keď sa objavil v rôznych hindských filmoch ako Aag Hi Aag, Paap Ki Duniya a Tezaab, čo pomohlo zvýšiť jeho akcie, ale po miernom zmiešanom úspechu v tejto oblasti ako hlavný herec niekoľkých filmov prijal dlhú prestávku v hraní, pretože nenašiel rolu, ktorá by mu sedela. Potom sa začal objavovať v mnohých bangladéšskych filmoch a v Bollywoode dostával veľmi málo príležitostí.

V roku 2003 sa vrátil do Bollywoodu a opäť sa presadil, objavil sa najmä vo vedľajších úlohách v niekoľkých filmoch, ako napríklad Qayamat: City Under Threat a Apna Sapna Money Money. O dva roky neskôr začal brať viac darebných úloh, ako to bolo vidieť v Darwaaza Bandh Rakho a D – Underworld Badshah. V roku 2010 pracoval na komediálnom filme Housefull, ktorý sa stal hitom a viedol k početným pokračovaniam. V posledných rokoch však odmietol komediálnu prácu a presadil sa skôr ako charakterový herec, pretože sa mu nepáčilo, že je obsadený ako komik.