Životopis Amy Freeze (WABC Weather) – rozvod, plat

ObsahKto je Amy Freeze?

Amy Elizabeth Freeze Arbuckle sa narodila 19. júna 1974 v znamení Blížencov v Utahu v USA a je to 45-ročná televízna osobnosť a meteorologička, pravdepodobne najlepšie známa pre svoje vystúpenia v televíznej sieti WABC v New Yorku. ako aj v relácii ABC Good Morning America. Preslávila sa ako prvá žena hlavného meteorológa pre WFLD v Chicagu, Illinois.

Aká bohatá je teraz? Amy Freeze Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Amy Freeze odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov, ktoré zarobila z jej úspešného zapojenia sa do spravodajského priemyslu ako televíznej osobnosti a predpovede počasia. Jej príjem sa údajne blíži k 200 000 $ ročne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Počas nasledujúcich dní je veľmi pekné jarné počasie! Užite si dnes slnečné lúče v 60-tych rokoch!! @abc7ny #počasie #nyc #newyork #jar #slnko

Príspevok zdieľaný používateľom Amy Freeze (@amyfreeze) 20. mája 2020 o 4:59 PDT

Rané roky, rodičia, súrodenci, národnosť, etnická príslušnosť

Amy Freeze strávila svoje rané roky v Jeffersonville, Indiana, kde ju vychovávali jej otec a matka Bill a Linda Freeze, obaja mormóni. Má štyri mladšie sestry, ale ich mená neboli zverejnené. Amy má americkú národnosť a patrí k belošskej etnickej skupine.

Vzdelanie

Amy navštevovala základnú školu Parkwood, strednú školu River Valley a potom strednú školu Jeffersonville. Po imatrikulácii v roku 1992 sa zapísala na Weber State University v Ogdene v Utahu, kde študovala komunikáciu a potom ukončila bakalársky titul v odbore Broadcast Communications and Religion na Univerzita Brighama Younga v Provo v Utahu v roku 1995.

O dva roky neskôr sa Amy stala študentkou na Mississippi State University v Starkville, Mississippi, kde nakoniec v roku 2004 získala bakalársky titul v odbore meteorológia. V rokoch 2005 až 2007 navštevovala University of Pennsylvania, kde získala titul Master stupňa environmentálnej udržateľnosti v environmentálnych vedách s dizertáciou The Storm Water Action Alert Program. Okrem toho Amy strávila nejaký čas štúdiom v Nemecku a Južnej Afrike.

Začiatky kariéry

Podľa jej oficiálny účet LinkedIn Amy Freeze odštartovala svoju profesionálnu kariéru v oblasti žurnalistiky v roku 1998, keď začala pracovať na stanici KPTV pridruženej k Foxu v Portlande v štáte Oregon, kde sa objavila v šou Good Day Oregon.

V roku 1998 získala prácu v KWGN-TV, stanici pridruženej k CW so sídlom v Denveri v Colorade, kde sa až do roku 2002 objavovala ako meteorologička a spolumoderátorka v relácii WB 2 Morning News.

Vzostup k sláve

V roku 2000 sa Amy Freezer pripojila k NBC Universal Media, pričom začala vystupovaním ako meteorologička v popoludňajšom televíznom spravodajskom programe Live At Five a slúžila ako spolumoderátorka živej zábavnej show NBC10 10! V tom istom čase Amy slúžila v Rockefellerovom centre v New Yorku ako náhrada za ranný spravodajský a diskusný program MSNBC a NBC Weekend Today. V rokoch 2003 až 2006 pracovala na stanici WCAU-TV pridruženej k NBC vo Philadelphii v Pensylvánii.

Amy sa dostala do povedomia v roku 2006, keď bola vybraná, aby slúžila ako prvá žena hlavného meteorológa pre WFLD, stanicu vlastnenú a prevádzkovanú spoločnosťou Fox so sídlom v Chicagu, Illinois. V nasledujúcom roku nastúpila aj do Fox News Chicago, kde tiež pracovala ako hlavná meteorologička. Zostala tam do februára 2011. Počas svojho pobytu v Chicagu Amy navštívila niekoľko škôl, aby svojim študentom predstavila počasie o nepriaznivom počasí vrátane tornád.

WABC-TV a The Freeze Factor

V apríli toho istého roku začala Amy pracovať v najlepšie hodnotená stanica WABC-TV vlastnená ABC v New Yorku.

Stále tam pôsobí na pozícii víkendovej rannej predpovede počasia a pravidelne sa objavuje v rannej relácii ABC Good Morning America. Amy je tiež tvorkyňou zaujímavého segmentu The Freeze Factor, v ktorom by na stupnici od jednej do desať hodnotila počasie nasledujúceho dňa. Jej ďalšie segmenty sa nazývajú Freeze Frame, Super Cat Saturday a Big Dog Sunday.

Vedľajší reportér

Amy Freezer tiež slúžila ako vedľajšia reportérka pre Major League Soccer, vôbec prvú ženu, ktorá trvala až do roku 2011. Počas toho Amy pracovala pre také tímy ako Colorado Rapids, Los Angeles Galaxy a Chicago Fire.

Bola tiež hostiteľkou vôbec prvých Weather Education Days pre také tímy Major League Baseball (MLB) ako Chicago Cubs, Chicago White Sox, ako aj pre hokejový tím Chicago Wolves. Okrem toho štyri sezóny pracovala ako vedľajšia reportérka pre Chicago Bears v National Football League.

Ocenenia a uznania

Amy Freezer je certifikovaný vysielací meteorológ , získala certifikát od Americkej meteorologickej spoločnosti a stala sa jednou z prvých 20 žien na svete, ktorým sa to podarilo. má tiež pečate schválenia Národnej asociácie počasia. Pokiaľ ide o jej ocenenia, Amy získala päť cien Emmy Národnej akadémie televíznych umení a vied v kategóriách Najlepší meteorológ a Vynikajúci hostiteľ.

Okrem toho bola v roku 2003 magazínom Philadelphia Magazine vyhlásená za „Best of Philly“ Forecaster. V roku 2017 ju web NJ.com označil za Top Forecaster v New Yorku.

Vzhľad a vitálna štatistika

Uznávaný meteorológ má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom jej hmotnosť je približne 146 libier (66 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-27-37. Informácie o jej veľkostiach podprsenky, šiat a topánok nie sú k dispozícii.

Osobný život: Rozvedená, matka štyroch detí

Amy Freeze je rozvedená žena – v roku 1993 sa zoznámila s Garym Arbucklom a začali spolu chodiť. Gary je svojím povolaním lekár a chiropraktik. Pár si nakoniec vymenil svoj svadobný sľub v auguste nasledujúceho roka, no po dvoch desaťročiach manželstva sa Amy a Gary v roku 2014 rozviedli.

Majú štyri deti, menom Jared, Tyler, William a Kate – tri z jej detí sú adoptované. Amy je momentálne slobodná a jej súčasné bydlisko je na Upper West Side na Manhattane v New Yorku.

Záujmy a záľuby

Vo svojom voľnom čase sa Amy Freeze venuje množstvu outdoorových aktivít. Je známa ako vášnivá bežkyňa, ktorá často súťaží v maratónoch. Je tiež horolezcom a zdolala vrcholy Mount Fuji, Mount Timpanogus a Mount Snowden. Okrem toho je Amy certifikovaná potápačka a má rada aj surfovanie – Amy je očividne nadšená fitnesska. Kým bola vydatá za Garyho, súťažili v súťaži fitness a chudnutia a v roku 1999 sa stali víťazmi.