• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Amálie Williamsonovej – vek, výška, manžel, Wiki

Životopis Amálie Williamsonovej – vek, výška, manžel, Wiki

ObsahKto je Amalia Williamson?

Amalia Williamson sa narodila 2. júna 1999 v Oakville, Ontario, Kanada a je herečkou a zároveň režisérkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Northern Rescue, v ktorom pracovala po boku hercov ako William Baldwin a Kathleen Robertson. . Počas svojej kariéry sa objavila a režírovala aj niekoľko krátkych filmov.

Čistá hodnota Amálie Williamsonovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Amálie Williamsonovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešnou kariérou v hereckej profesii od roku 2015.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

┆novinky┆↬ Amalia prostredníctvom jej oficiálnej stránky na Instagrame ( @amaliaawilliamson ) ▸ 🇺🇸 repost: Môžem si najať niekoho, kto mi príde rozmotať náhrdelníky

Príspevok zdieľaný používateľom Amalia Williamsonová (@amaliasource) dňa 21. apríla 2019 o 8:48 PDT

Okrem herectva a réžie sa venuje aj scenáristike.

Raný život a vzdelávanie

Amalia vyrastala v Oakville a v mladom veku si vypestovala lásku k divadelnému umeniu. Milovala každý aspekt filmovej a televíznej práce, vrátane herectva, réžie a písania, pričom rozvíjala svoje schopnosti vo všetkých troch. Nakoniec sa zapojila do miestnej divadelnej skupiny a účinkovala v niekoľkých inscenáciách. V tomto období sa začala zaujímať aj o krásu a mejkap, dokonca modeling považovala za kariéru, no stále uprednostňovala herectvo.

Prosila rodičov, aby jej pomohli splniť jej sen, medzitým pokračovala vo vzdelávaní a po maturite na strednej škole sa zapísala na Sheridan College zúčastniť sa ich filmového a televízneho programu. Vysoká škola sa nachádza neďaleko jej rodného mesta a je známa svojim zameraním na rôzne programy slobodných umení, ponúka kurzy filmu, obchodu, hudby, kreatívneho písania, animácie, inžinierstva, technológie a mnohých ďalších. Po ukončení kurzu absolvovala hodiny v Armstrong Acting Studios v Toronte, čím si ešte viac upevnila túžbu stať sa herečkou.

Začiatky kariéry

Jej rodičia nakoniec podporili Williamsonove ašpirácie a pomohli jej pri hľadaní príležitostí v herectve. Našli spoločnosť na správu talentov, Ambition Talent, a získali agenta, ktorý by jej pomohol získať úlohy v niekoľkých projektoch. V roku 2015 debutovala v krátkom filme Punctual Condolence, v ktorom hrala po boku Aidana Morena. Film je o študentke, ktorá sa snaží dodržať termín stanovený jej profesorom skôr, než bude neskoro.

Pokračovala v hraní v krátkych filmoch, až kým nakoniec nedostala obsadenie do pilotného dielu seriálu Playing Dead.

Prehliadka bola vytvorená a dúfala, že získa podporu od The CW. Sleduje príbeh rodiny pracujúcej v pohrebných službách, ktorá sa potom zapletie so ženou, ktorá ich požiada, aby pomohli predstierať jej smrť. Po pilotnom diele sa relácia nikdy nezdvihla, a tak sa presunula do iných projektov. V roku 2018 bola obsadená do nezávislého filmu Úroveň 16 , projekt Danishky Esterhazy, ktorý rozpráva príbeh o mladých ženách, ktoré sa od detstva učia dosiahnuť dokonalosť, aby boli adoptované, len aby za tým všetkým objavili sprisahanie.

Severná záchrana

V roku 2019 získala Amalia svoj doteraz najväčší projekt, keď sa stala jednou z hlavných hereckých skupín v seriáli Netflix. Severná záchrana , kanadská produkcia s Williamom Baldwinom v hlavnej úlohe veliteľa pátracieho a záchranného tímu. Po smrti svojej manželky sa so svojimi tromi deťmi presťahuje z USA späť do Ontária v Kanade, aby žil so švagrinou vo fiktívnom malom meste. V seriáli hrá úlohu najstaršieho dieťaťa Williama Baldwina.

Bola veľmi nadšená a nadšená, že ju obsadia v šou, keďže počas konkurzov bolo veľa neistôt. Kvôli tejto úlohe musela hrať náladovú a nahnevanú 16-ročnú starenku, čo pre ňu nebolo ťažké. Osobnosť jej postavy je ďaleko od jej skutočnej osobnosti, pretože je skôr typom dievčaťa od vedľa, ale našla to ľahké hrať staršiu sestru, keďže má rovnakú rolu vo svojej rodine, rola bola jej prvým veľkým projektom, prechod bol jednoduchší, keďže pracovala s mnohými významnými hereckými menami.

Iné snahy

Zatiaľ čo sa ešte musí obnoviť Northern Rescue, aby sa pokračovalo vo vysielaní, Amalia bola zapojená do iných projektov. Bola vedľajšou postavou v detskej televíznej show Bajillionaires, ktorá sa zameriava na skupinu priateľov, ktorí zakladajú začínajúcu spoločnosť fungujúcu v garáži svojich rodičov. V poslednom čase nerealizovala žiadne nové projekty a pripisuje sa to najmä tomu, že väčšina filmových a relačných produkcií zastavila prácu v dôsledku epidémie koronavírusu, aby zabránila ďalšiemu šíreniu vírusu.

Okrem herectva sa venuje aj mnohým režijným snahám, hoci väčšina z nich bola nezávislá. Vydala niekoľko krátkych filmov, napr Modré svetlo , ktorý rozpráva príbeh o štvrti modrých svetiel, oblasti podobnej štvrti červených svetiel, ale s mužskými prostitútmi. Režírovala aj krátky film Rosie and Daughter a dokonca sa venovala aj dokumentárnej práci, pričom bola zodpovedná za réžiu Modern Day Magick. Aj keď je o jej dokumente známych len málo podrobností, pravdepodobne súvisí s praktizovaním mágie v modernej dobe. Okrem toho väčšinou pozastavila svoje režijné úsilie sústrediť sa viac na herectvo.

toto opálenie už vybledlo a dosť ma z toho bolí zadok

pridané Amalia Williamsonová na Sobota 7. októbra 2017

Pravdepodobne bude pokračovať v práci, keď bude v Kanade jasné, že môže opäť začať pracovať.

Osobný život

Neexistujú žiadne správy o žiadnych minulých alebo súčasných romantických vzťahoch Amálie. V minulosti nebola taká súkromná o svojom živote, pretože predtým mala účty na sociálnych sieťach, ktoré ukazovali jej život. Milovala príspevky o móde, kráse a niektorých svojich dovolenkách. Zrazu však deaktivovala svoj účet a môže to byť spôsobené tým, že niektoré online účty sa snažia ukradnúť jej fotografie a videá pre osobný zisk. Je veľmi vášnivá, pokiaľ ide o mejkap a krásu, a keď je to možné, učí sa viac o tomto odvetví.