Zion Kuwonu – vek, etnicita, výška, priateľka – životopis

ObsahKto je Zion Kuwonu?

Caleb Zion Kuwonu sa narodil 29. júna 1999 v Ottawe v kanadskom Quebecu a je spevákom a tanečníkom, ktorý je známy najmä tým, že je členom päťčlennej kanadskej chlapčenskej skupiny PRETTYMUCH. Preslávil sa zverejňovaním tanečných a piesní na Instagrame, čo viedlo k tomu, že si ho všimol producent Simon Cowell, ktorý ho pozval na konkurz do skupiny.

Bohatstvo Sionu Kuwonu

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Zion Kuwonu odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobený úspešnou kariérou v hudobnom priemysle, vďaka úspechu PRETTYMUCH, ktorý mu zase otvoril viac príležitostí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ima žiadny filter nigga. Potiahnite prstom za roztomilosť (kto ma chce hrabať v nose?)

Príspevok zdieľaný používateľom Sion pre teba (@zionkuwonu) 10. marca 2020 o 16:21 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Zion vyrastal v Ottawe a dlhé roky bol relatívne mimo centra pozornosti. Vyrastal po boku staršej sestry a mladšieho brata, ktorých vychovávali ich rodičia. V mladom veku objavil silnú vášeň pre vystupovanie, prejavoval prirodzené vokálne schopnosti a túžbu zdokonaľovať svoje schopnosti, ktoré si rokmi rozvíjal, a v roku 2014 sa rozhodol priblížiť svoj talent verejnosti vytvorením samozvaného Instagram účtu .

Webová stránka na zdieľanie fotografií a videí je jednou z najpopulárnejších služieb sociálnych médií na svete. Je zodpovedný za vzostup mnohých celebrít, vrátane instagramových modeliek, komikov, začínajúcich hercov, tanečníkov a spevákov.

Svoju online púť začal zverejnením niektorých svojich tancov, ktoré si vďaka svojej zručnosti získali veľkú pozornosť. Potom uverejnil videá s cover verziami piesní a získal si ďalšiu popularitu, keď si jeho fanúšikovia užívali jeho hlas. Keď sa jeho konto rozrástlo, pozvala ho Sony Music na skúšku do New Yorku.

Pripájam sa PRETTYMUCH

Nie je známe, či stretnutie Kuwonu so Sony bolo úspešné, pretože sa čoskoro vrátil k vytváraniu videí na Instagrame bez toho, aby hovoril o tom, čo sa stalo. O rok neskôr bol všimol od producenta Simona Cowella, ktorý sa preslávil televíznymi programami ako American Idol a franšíza Got Talent.

Má na svedomí aj veľké hudobné počiny posledných rokov vrátane chlapčenskej skupiny One Direction. Cowell bol na ceste vybudovať viac chlapčenských kapiel, ktoré by uspokojili špecifické publikum a mali potenciál stať sa medzinárodnými hitmi. Zion bol pozvaný do ústredia Syco Music v Los Angeles, aby sa stretol s vedením spoločnosti.

Všetci budúci členovia PRETTYMUCH si pôvodne mysleli, že sú tam, aby začali svoju sólovú kariéru, ale prezident labelu Sonny Takhar ich povzbudil, aby sa spojili a vytvorili skupinu. To viedlo k vytvoreniu PRETTYMUCH a Kuwonu opustil svoj domov, aby zostal v Los Angeles, keď sa začala jeho profesionálna hudobná kariéra.

Trénovali svoje harmónie a svoje tanečné schopnosti a zároveň pracovali na nahrávaní svojho debutového vydania. Skupina získala trakciu online po propagačných akciách prostredníctvom zverejňovania cover verzií piesní a tanečných videí, z ktorých prvé bolo k piesni Pozornosť od Charlieho Putha.

Úspech PRETTYMUCH

V priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov PRETTYMUCH začal zverejňovať videá tancujúcej skupiny a zverejňovať videá s poctou ikonám ako Bruno Mars a Michael Jackson. V polovici roku 2017 vydali svoj debutový singel Will You Mind, ktorý sa dostal do rebríčka Billboard Mainstream Top 40 a nadviazali naň vystúpením na Teen Choice Awards 2017. Účinkovali aj na tohtoročnom odovzdávaní cien MTV Video Music Awards a vydali svoje prvé hudobné video, ktoré bolo poctou chlapčenským kapelám z 90. rokov.

Neskôr v roku sa objavili na Total Request Live na vystúpení, predtým ako vydali svoj druhý singel s názvom Učiteľ. Vystúpili aj počas poslednej epizódy 14. série X Factor vo Veľkej Británii a keď sa vrátili do USA, vydali sa na turné po celej krajine, dokonca vystúpili naživo v Good Morning America. V roku 2018 vydali svoju očakávanú debutovú rozšírenú hru (EP) s názvom PrettyMuch an EP, ktorá obsahovala hlavný singel 10 000 Hours. Spolupracovali aj s Edom Sheeranom na singli Summer On You a predviedli ho v The Late Late Show s Jamesom Cordenom.

Nedávna práca s PRETTYMUCH

Koncom roka 2018 chlapčenská skupina vydala pieseň Real Friends, ktorej cieľom bolo propagovať turné s názvom The Funkcia prehliadky a na záver zverejnili singel Jello. V roku 2019 pracovali na skladbách BLiND a Phases. a na svojom druhom EP s názvom Phases – EP, na ktorom bola aj skladba Gone 2 Long produkovaná členom kapely Brandon Arreaga. EP obsahovalo šesť skladieb, pričom dve z nich boli vydané skôr ako propagácia. V polovici roka sa skupina vydala na FOMO Tour, kde ich otváracím vystupovaním bol Kenzie Ziegler. Spolupracovali aj s Lil Tjayom na piesni Lying and Rock Witchu, ktorá obsahovala ďalšie produkčné úsilie Arreaga.

Jedným z ich najnovších projektov je spolupráca s latinsko-americkou chlapčenskou skupinou CNCO, ďalším projektom Cowella. Vydali singel Me Necesita, ktorý sa objavil aj na ich ďalšom EP s názvom INTL: EP a zahŕňal hosťujúce vystúpenia Luisy Sonzy, Iniga Pascuala a juhokórejskej skupiny. Sen NCT .

Zatiaľ čo bol Kuwonu zaneprázdnený prácou s PRETTYMUCH, nezabudol na svoju online sledovanosť. Naďalej pravidelne prispieva na Instagram a nedávno začal pravidelne uverejňovať príspevky na TikTok.

Osobný život

Zion bol vo vzťahu so ženou menom Jazmine Nunez, ale pravdepodobne už nie sú spolu a už o nej nepíše príspevky.

Má rád zdravý životný štýl, pravidelne chodí do posilňovne a venuje sa iným športovým aktivitám, často tancu, hrá hokej a skateboarding, hoci posledné dve menované nerobí tak často kvôli nebezpečenstvu zranenia, ktoré by mohlo ovplyvniť jeho prácu. s PRETTYMUCH. Vlastní psieho miláčika, s ktorým tiež cvičí.

Tiež miluje videohru Fortnite a vo voľnom čase live streamuje na Twitchi pod názvom zionthelion6. Priznal, že má alergiu na jablkový džús. Kým žije v Los Angeles, zo všetkých síl sa snaží vrátiť do Ottawy navštíviť rodinu.