Zack Clayton Carpinello (WWE) – Kto je JWowwov priateľ?

Zack Carpinello, známy aj ako Zack Clayton, je americký profesionálny zápasník a priateľ slávnej televíznej reality hviezdy JWoow.

ObsahSkorý život, rodina, štart kariéry

Zack Carpinello sa narodil 20. decembra 1994 v Albany County, Betlehem, New York, USA. Zack má sestru. Volá sa Erica a je od neho staršia. Strednú školu ukončil v Betlehemskej strednej škole v roku 2013, kde hrával futbal.

Pokračoval na Hudson Valley Community College a dva roky strávil v nadácii Your Face Wrestling Foundation v Albany. Carpinello tiež navštevoval wrestlingovú školu Johnnyho Rodza v Brooklyne, kde získal zručnosti a znalosti, ktoré potreboval, aby mohol ísť hore vo svojej kariére.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Každý uhol je môj dobrý uhol

Príspevok zdieľaný používateľom Zack Clayton™️ (@zackclayton) 19. januára 2020 o 16:23 PST

„Po strednej škole som vždy vedel, že to chcem robiť,“ povedal Carpinello v rozhovore pre Spotlight news. „Bol som športovcom počas celej strednej školy až po vysokú školu. Vedel som, že nechcem pokračovať vo futbale. Veľmi tvrdo trénoval fitness a povedal, že to bola tá najprirodzenejšia vec, akú kedy urobil. Dlho sledoval zápasenie a bol ohromený veľkosťou zápasníkov. „Konečným cieľom je dostať sa do WWE – byť tam šampiónom, byť najlepším, akým absolútne môžem byť,“ zdôraznil Carpinello. Zack Clayton je meno, ktoré používa v ringu. V skutočnosti je Clayton jeho druhé meno.

Musel propagovať postavu pre seba, a tak sa rozhodol prijať toto meno a zostať autentický. Jeho postava je zlý človek. V každom zápase sa nájde zlý a dobrý chlap. Carpinello vie predviesť oboje, no uprednostňuje toho zlého. Zápasil v španielskych ligách Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL) a Lucha Libre AAA Worldwide (AAA). Takže Clayton sa niekoľkokrát objavil na Telemundo.

Carpinello trénuje aj športovcov v top forme. Žije v Los Angeles v Kalifornii.

Osobný život

V marci 2019 začal Zack Carpinello chodiť s Jennifer Lynn Farley, tiež známou ako JWoow. Je to americká televízna reality hviezda, o deväť rokov staršia ako on. Farley má na Instagrame takmer sedem miliónov sledovateľov, takže keď oznámila svoj nový vzťah, Carpinello sa ocitol v centre pozornosti. Takže je tiež známy ako JWoowov priateľ. Majú však spoločného priateľa, jeho sestru Ericu. „Bola jednou z mojich priateľov od mojich 15 rokov a stretol som ju v riaditeľovej kancelárii, pretože sme sa obaja dostali do problémov. A o 20 rokov neskôr chodím s jej bratom, takže je to zábavné,“ povedal Farley minulý rok na červenom koberci MTV VMA.

Carpinello má prezývku 24 vďaka jeho priateľke a odkazuje na jeho vtedajší vek. Dostal ho, keď Farley natáčal Jersey Shore revival.

Priateľka Jennifer Lynn Farley

Farley sa narodil 27. februára 1986 v East Greenbush v New Yorku. Strednú školu ukončila na Columbia School a pokračovala na New York Institute of Technology. Svoju kariéru začala v oblasti grafického dizajnu. Išla však na konkurz do Jersey Shores, reality seriálu MTV a v roku 2009 sa spolu so siedmimi ďalšími spolubývajúcimi stala súčasťou seriálu.

Prvá a tretia séria sa natáčali v New Jersey, druhá v Miami na Floride, štvrtá vo Florencii v Taliansku a posledné dve v New Jersey. Farley publikoval v roku 2010 knihu Pravidlá podľa JWoow: Shore-testované tajomstvá o vylodení mätového chlapa, Staying Fresh to Death and Kicking the Competition to the Curb.

V roku 2012 Farley a jej kolegyňa z Jersey Shore, Nicole Polizzi, založili Snooki&JWoow na MTV. V roku 2015 pokračovali Snooki&JWoow: Moms s prístupom.

V tom istom roku vyhrala siedmu sériu Najhorších kuchárov v Amerike: Celebrity Edition. Jej filmový debut bol pre nezávislú produkciu The Mint. V roku 2013 sa Farley dostal medzi 100 najsexi dám GQ z 21.svstoročia. Farley sa vydala za Rogera Mathewsa v roku 2015. Dcéra sa im narodila v roku 2014 a syn v roku 2016. O dva roky neskôr podala žiadosť o rozvod.

Minulý rok v apríli potvrdila svoj nový vzťah , pričom nezverejnil svoju totožnosť. Po krátkom čase však verejnosť zistila, že nový priateľ je profesionálny zápasník.

pridané Jennifer Lynn Farley na Piatok 15. novembra 2013

Dvojica na Instagrame často zverejňuje svoje fotografie. V októbri minulého roku Angelina Pivarnic, Farleyho priateľka a spolujazdkyňa obvinila Carpinella z nevhodného správania. Celé to bolo natočené v epizóde Jersey Shore:The holiday o niekoľko mesiacov skôr, no odvysielané v októbri. Farley to zistil aj diváci. Zack vydal vyhlásenie týkajúce sa tejto situácie, pričom prevzal zodpovednosť a požiadal o ospravedlnenie.

Vtedy sa rozišli a v decembri sa dali opäť dokopy.

Vzhľad

Zack Carpinello je vysoký 6 stôp 2 palce (1,88 m) a váži 87 kg. Jeho vitálne štatistiky sú 44-32-37 palcov. Má silné, spevnené telo. Nosí veľkosť topánok 12. Carpinello má hnedé vlasy a modré oči.

Sociálne médiá

Zack má účet na Instagrame od roku 2014 s 118 000 sledovateľmi. V roku 2013 sa pripojil k Twitteru a má takmer 1500 sledovateľov. Rovnaký počet sledovateľov má aj na Facebooku.