• Hlavná
  • Hráči
  • xChocoBars Wiki: Vek, výška, priateľ, etnická príslušnosť, čistá hodnota

xChocoBars Wiki: Vek, výška, priateľ, etnická príslušnosť, čistá hodnota

ObsahKto je xChocoBars?

Janet Rose sa narodila 5. novembra 1994 v Toronte v kanadskom Ontáriu a pod pseudonymom xChocoBars (prijatý kvôli jej láske k čokoláde) je streamerkou na Twitchi a zároveň hráčkou, ktorá sa preslávila najmä vďaka streamovacej webovej stránke Twitch. , hranie online hry League of Legends. Odvtedy sa na stránke etablovala a hrala množstvo ďalších hier.

Čistá hodnota xChocoBars

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie xChocoBars odhaduje na viac ako 800 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v oblasti streamovania. Zarába veľa príjmov z darov a ako partnerka na Twitchi, čo znamená, že väčšiu časť získava z príjmov z reklamy. Jej príjem jej umožnil dovoliť si luxusnejší životný štýl.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

fakt by sa mi zišiel döner kebab 🥺 do akej reštaurácie pôjdeš ako prvá, keď skončí karanténa?!

Príspevok zdieľaný používateľom xChocoBars (@janetrosee) 21. apríla 2020 o 14:17 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

xChocoBars má čínsky pôvod – jej rodina sa presťahovala do Kanady skôr, ako sa narodila, a rozhodla sa nájsť v krajine lepšie príležitosti. Jej rodičia boli pôvodom zo Šanghaja a keď vyrastala, naučila sa mandarínčinu, ale nenaučili ju čítať ani písať. Namiesto toho ju rodičia povzbudzovali, aby sa viac zamerala na kultúru Kanady a angličtinu.

V mladom veku si vypestovala lásku k videohrám, hoci si pôvodne nemyslela, že by to bola pre ňu možná kariéra. Po maturite na strednej škole nastúpila na vysokoškolský kurz raného vzdelávania a uvažovala o možnom kariére učiteľky.

Veci sa však otočili, keď objavila platformu na streamovanie videohier Trhnutie , ktorý bol v tom čase relatívne nový, hoci viedol k tomu, že veľa hráčov zarábalo vysoké sumy peňazí. Rozhodla sa to vyskúšať a streamovanie začala ako hobby, keď nebola zaneprázdnená školskými prácami.

liga legiend

V tom čase sa xChocoBars veľmi zaujímala o multiplayerovú online bojovú arénu (MOBA), hru League of Legends (LoL). Videohra bola spustená v roku 2009 a je výtvorom Riot Games, ktorý pozostával z veteránov z raných dní modu Defense of the Ancients alebo DOTA, ktorý bol vytvorený pomocou herného enginu Warcraft III: The Frozen Throne.

Keďže sa nepodarilo získať práva na DOTA, tím sa rozhodol vytvoriť podobnú hru, ktorá zahŕňa rôzne záujmy, ako je steampunk, fantasy, lovecraftovský horor a meč a čarodejníctvo.

V hre LoL hráči prevezmú úlohu vyvolávača, ktorý používa šampióna na veľké množstvo voliteľných osobností – každý šampión má svoju úlohu a iné schopnosti. Potom sa spoja s ostatnými, aby bojovali proti inému tímu, pričom hlavným cieľom je zvyčajne zničiť základňu druhého tímu. Od svojho uvedenia na trh sa LoL stala jednou z najpopulárnejších online hier a pripisuje sa jej zásluha na vzostupe žánru MOBA. Je to tiež jedno z najviac podporovaných konkurenčných prostredí na svete.

Vzostup k sláve

Dôsledné streamovanie xChocoBars a podpora zo strany jej divákov ju viedli k tomu, že sa rýchlo stala výraznou osobnosťou na online scéne. Získala veľa peňazí prostredníctvom darov a reklám a nakoniec zarobila viac, keď sa kvalifikovala, aby sa stala partnerom spoločnosti Twitch, čo znamenalo vyššie výnosy výmenou za konzistentné streamy. Bola zručná v hre a dosiahla diamantovú úroveň, ktorá sa blížila profesionálnej úrovni hry. Mnohým ľuďom sa páčila jej hrateľnosť a vtipné výsledky niektorých jej hraní. Iní sa tešili z jej atraktívneho vzhľadu a to všetko jej pomohlo rýchlo si získať fanúšikov.

Nakoniec začala streamovať ďalšie populárne hry, ako napríklad World of Warcraft, ktorý bol v istom momente najpopulárnejšou online hrou na hranie rolí pre viacerých hráčov (MMORPG) na svete. Hrala tiež Hearthstone, kartovú hru založenú na vesmíre Warcraft, a je jednou z prvých online zberateľských kartových hier, ktoré zaznamenali úspech na trhu. S príchodom žánru battle royale začala hrať aj hry ako PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) a Realm Royale. Tieto typy hier zahŕňajú boj proti približne 100 ďalším hráčom v nádeji, že budú posledným mužom (osobou), ktorý stojí.

Najnovšie projekty a iné platformy

V posledných mesiacoch sa xChocoBars zameralo na hranie automatických bitkárov, ktoré spopularizoval mod DOTA, ktorý sa pôvodne nazýval Auto Chess. Primárne hrá Taktika tímového boja (TFT), čo je automatická bitka vytvorená tvorcom LoL, Riot Games. V TFT hráči draftujú hrdinov a vytvárajú tím, ktorý využíva individuálnu silu, ako aj tímovú synergiu, aby nakoniec bojoval s ostatnými hráčmi, ktorí tiež draftujú. Voľba hráča a náhodnosť sú súčasťou toho, čo robí hru veľmi príťažlivou, pretože sa zameriava na dlhodobú stratégiu.

TFT sa stal veľmi populárnym a patrí medzi top hry svojho konkrétneho žánru.

xChocoBars tiež z času na čas pokračuje v hraní hier Battle Royale, najmä s neustálym vydávaním nových hier Call of Duty, ktoré tiež implementovali tento žáner do svojich vydaní. Okrem Twitch má aj YouTube kanál na ktorý nahrá niektoré zo svojho streamu. Slúži tiež ako videoblog (vlog), ktorý jej fanúšikom umožňuje trochu nahliadnuť do jej života mimo streamovania. Jej účet je tiež formou doplnkového príjmu, keďže YouTube môže ich tvorcom obsahu vyplácať aj prostredníctvom príjmov z reklamy na základe ich obľúbenosti.

Osobný život

xChocoBars bol vo vzťahu s kolegom streamerom a tvorcom obsahu YouTube Jeremym Wangom, ktorý je lepšie známy pod jeho online prezývkou Disguised Toast, hrou na hlasovej linke LoL.

Preslávil sa zverejňovaním videí LoL na YouTube, čím sa stal hlavnou osobnosťou hry. Títo dvaja spolu začali chodiť v roku 2018 po tom, čo zistili, že žijú blízko seba, po spolupráci na niekoľkých streamoch. Niektoré z ich rande sú zaznamenané vo vlogoch, ktoré má Choco na YouTube.

Začiatkom roka 2020 si pár urobil jointa oznámenie že sa rozišli. Ukončili veci v dobrej nálade a oznámili koniec svojho vzťahu, pretože boli veľmi verejne o svojom vzťahu na začiatku. Odvtedy bola väčšinou ticho a pre seba.