• Hlavná
  • Speváci
  • Will Toledo (hlavová opierka autosedačky) Vek, výška, zoznamka, etnická príslušnosť

Will Toledo (hlavová opierka autosedačky) Vek, výška, zoznamka, etnická príslušnosť

ObsahKto je Will Toledo a aké je jeho etnikum?

Will Toledo sa narodil v USA 23. augusta 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Panna, jeho etnická príslušnosť je mexická a má americkú národnosť. On je spevák , ktorý je azda najznámejší ako zakladajúci člen indie rockovej skupiny Car Seat Headrest.

Detstvo a vzdelanie

Will bol vychovávaný ako jediné dieťa v USA jeho otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu s platňami, a jeho matkou, ktorá pracuje pre hudobnú nahrávaciu spoločnosť.

Willa motivovali k kariére hudobníka jeho rodičia, keďže u neho doma vždy hrala hudba ako The Beach Boys a The Beatles, ktorá výrazne ovplyvnila jeho štýl.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Willom Toledom (@notcarseatheadrest)

On vyrastal aj vo futbale , a hral za svoje tímy základných a stredných škôl. Will sa začal zaujímať aj o herectvo a bol členom stredoškolského dramatického krúžku, ale nakoniec sa rozhodol zamerať sa skôr na spev ako na herectvo.

Po imatrikulácii v roku 2010 začal s určitými problémami nahrávať svoje piesne na zadnom sedadle auta, čo mu pomohlo vymyslieť názov svojej kapely.

Kariéra speváka a kapely Car Seat Headrest

Počas leta 2010 vydal Will štyri albumy pre svoju skupinu, v ktorej bol jediným členom, a potom začal navštevovať Virginia Commonwealth University.

V novembri toho istého roku vydal svoju debutovú rozšírenú hru (EP) Sunburned Shirts, po ktorej nasledoval prvý album – My Back is Killing Me Baby – v marci 2011.

Začiatkom roka 2012 sa Will presťahoval na College of William & Mary a tiež vydal svoj album Twin Fantasy, ktorý sleduje jeho vzťah s vysokoškoláčkou. O niekoľko mesiacov neskôr vydal dve EP – Starving While Living a Monomania a v júli 2013 svoj prvý live album Live at WCWM: Car Seat Headrest, po ktorom v auguste nasledoval jeho dvojalbum Nervous Young Man. Začiatkom roku 2014 vydal svoje EP How to Leave Town, ktoré bolo jeho posledným sólovým EP.

Po promócii v septembri 2015 Will oznámil, že bude podpísal zmluvu s Matador Records a že jeho kapelu teraz tvorili aj Jacob Bloom a Andrew Katz, ktorých našiel na Craigsliste. Avšak po vydaní ich kompilačného albumu Teens of Style Jacob opustil kapelu, keď sa zapísal na medicínu, a jeho miesto zaujal Ethan Ives. 20. mája 2016 vyšiel chlapčenský nový album Teens of Denial, ktorý získal len pozitívne recenzie.

O dva roky neskôr v decembri 2018 chlapci vydali niekoľko nových skladieb, ako napríklad Weightlifters, Hollywood a You Know There’s Someone Out There – všetky tri piesne boli uvedené v ich albume Commit Yourself Completely z júna 2019.

Najnovší album spoločnosti Car Seat Headrest Making a Door Less Open vyšiel 1. mája 2020 a vyvolal protichodné recenzie.

Súčasnými členmi Car Seat Headrest sú Will, Ethan Ives, Andrew Katz a Seth Dalby.

Iné podniky

Will je tiež herec, keďže v roku 2016 hral ako The Street Performer v krátkom komediálnom filme Loudini, ktorý napísal a režíroval Conor Byrne a v ktorom si zahrali aj Henry Zebrowski a Allyn Rachel – film je o kúzelníkovi, ktorý stratí svojho králika.

Will tiež vytvoril hudbu pre jednotlivé epizódy piatich televíznych seriálov. Napísal Oh! Hlad po epizóde Tape 6, Side B of seriál 13 Reasons Why a Unforgiving Girl pre epizódu Conana. Pracoval aj na jednotlivých skladbách pre The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, sériu Locke & Key a Brave New World.

Milujte život a randenie

Will je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, čo je jeden z dôvodov, prečo sa internetom šíria zvesti o tom, že je gay.

Niekoľko jeho fanúšikov dokonca tvrdilo, že videli Willa príliš blízko k mužskému priateľovi v klube, v ktorom vystupoval, ale Will tieto fámy nekomentoval.

Mnohí veria, že chodí s dievčaťom, ktoré nežije v jeho rodnom meste, a že títo dvaja sú spolu už viac ako tri roky – podľa týchto klebiet sa spoznali na vysokej škole a niekoľko rokov boli priateľmi. predtým, ako ju Will pozval na rande.

Keďže Will nekomentoval žiadne fámy týkajúce sa jeho vzťahu alebo sexuálnej orientácie, Je slobodný od októbra 2020 sa neoženil a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Willovým hlavným koníčkom je cestovanie a za prácou aj zábavou bol v mnohých štátoch USA. Jeho najobľúbenejším mestom z tých, ktoré navštívil, je Miami na Floride a vystupoval aj v Európe v mestách ako Paríž vo Francúzsku a Berlín v Nemecku.

Will je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú delfíny.

Rád žúruje a pije alkohol, no svoj voľný čas rád trávi v prírode, kempuje alebo chodí s kamarátmi na túry do hôr.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Will rád pozerá filmy a niekoľko z jeho obľúbených hercov a herečiek je Russell Crowe, Tom Cruise a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Dobrý rok, Gladiátor a Posledný samuraj.

Vek a výška

Will má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 62 kg.

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 300 000 dolárov.