• Hlavná
  • Rapperi
  • Wiki Zacha Claytona – vek, celé meno, čistá hodnota, priateľka

Wiki Zacha Claytona – vek, celé meno, čistá hodnota, priateľka

ObsahKto je Zach Clayton?

Zachary Reed ‚Zach‘ Clayton, známy aj pod umeleckým menom BadZach, sa narodil 22. júna 2000 v znamení Raka v Round Rock, Texas, USA. Je to 19-ročný fenomén sociálnych médií a rapper, pravdepodobne najznámejší pre vedenie účtov na Tik Tok, na ktorom nazbieral viac ako 5,5 milióna sledovateľov, Instagram s viac ako 2,5 milióna sledovateľov, jeho YouNow s viac ako 1,5 milióna sledovateľov, a Twitter s viac ako 1,1 milióna sledovateľov. Prevádzkuje aj svoj vlastný kanál YouTube s takmer dvoma miliónmi odberateľov, pričom jeho videá doteraz získali celkovo viac ako 185 miliónov videní.

https://www.facebook.com/zachclaytonx/photos/a.878326585593798/2462450457181395/?type=3&theater

Aký bohatý je teraz? Zach Clayton Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Zacha Claytona presahuje 150 000 dolárov, ktoré zarobil ako jedna z najsledovanejších osobností sociálnych médií, čo ho viedlo k speňaženiu svojich videí na YouTube prostredníctvom reklám pre rôzne spoločnosti a značky. Peniaze si zarába aj hudobnou kariérou.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Zach Clayton strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Round Rock, na predmestí Austinu v Texase, vychovaný so svojím starším bratom Tylerom ich otcom, ktorého meno nie je známe, a matkou Apryll Priest. Jeho národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine.

Zach sa pôvodne chcel stať profesionálnym futbalistom, pretože ho začal hrať vo veku troch rokov a neskôr sa pripojil k svojmu školskému tímu a tiež k Lonestar Soccer Club. Nemal však dostatok času venovať sa športovej kariére, keďže začal blogovať a získal si tak popularitu. Pokiaľ ide o jeho vzdelanie, Zach zatiaľ nezdieľal žiadne informácie.

Hviezda sociálnych médií

Ak ste už od útleho veku vystavení rôznym platformám sociálnych médií a sledujete, ako prostredníctvom nich iní zarábajú peniaze, zvyčajne sa z vás jedného dňa stane aktívna osobnosť sociálnych médií, čo bol prípad Zacha Claytona.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Instagram Vs Reality Pre tento obrázok mi tiež zmizla horná pera

Príspevok zdieľaný používateľom Zach Clayton (@zachclayton) 22. novembra 2019 o 15:25 PST

Obaja jeho rodičia boli zapojení do zábavného priemyslu ako pravidelní vysielatelia v aplikácii YouNow, takže mu netrvalo dlho, kým sa rozhodol ísť v šľapajach svojich rodičov, a vytvoril si účty pod používateľským menom „BruhitsZach“ na YouTube, YouNow. a Facebook. Mal tiež účet na platforme s názvom Vine pre krátke videá, ale aplikácia bola začiatkom roka 2017 vypnutá.

Vzostup k sláve

V septembri 2014 Zach spustil svoj vlastný YouTube kanál a začala vytvárať a nahrávať videá s komediálnym obsahom, ale tiež robila videá s výzvami, žarty, videá o varení, vlogy, relácie otázok a odpovedí atď.

Aj vďaka svojej charizmatickej osobnosti si Zach vo veľmi krátkom čase získal obrovskú fanúšikovskú základňu. Okrem toho spolupracoval s takými hviezdami sociálnych médií, ako sú Baby Ariel, Danielle ‚Cash Me Ousside‘ Bregoli, Bryce Hall, Hunter Rowland a Mario Selman a mnohí ďalší. Niektoré z najpopulárnejších videí na jeho kanáli sú MUSICAL.LY OLYMPIÁDY | Zach Clayton , DANIELLE BREGOLI MA PEČILA! | Zach Clayton a ja som si ZAŽARTAL FANOUŠKU! – Prank It Fwd | Zach Clayton. Zach má dokonca svoj druhý kanál na YouTube s názvom „ BadZachVlogs '.

'Naša cesta'

Vo februári 2016 Zach spolu so šiestimi ďalšími senzáciami YouNow a Musical.ly, Baby Ariel, Loren Gray, Brennen Taylor, Mario Selman, Nick Bean a Weston Koury, spoluzakladal spoločný kanál YouTube vlogu „Our Journey“. Kanál má viac ako 770 000 odberateľov a ich videá celkovo prilákali viac ako 90 miliónov videní.

Jeho prítomnosť na iných platformách sociálnych médií

Zach vedie svojho úradníka Instagram a Twitter účty pod používateľským menom „zachclayton“. Je aktívny aj na Snapchate pod užívateľským menom ‘ Zach' . Navyše ho môžete sledovať na jeho oficiálnych účtoch na oboch TIK tak (bývalý Musical.ly) a Teraz ty .

Okrem toho Zach spustil svoju vlastnú Facebook stránka a vytvoril si svoj vlastný webovej stránky .

„5 tím“

V roku 2015 Zach spolu s ostatnými vysielateľmi YouNow Edwinom Burgosom, Nickom Beanom, RudanC a Timmym Connorsom založil chlapčenskú skupinu „5quad“. V decembri toho istého roku vydali svoje debutové EP s názvom Trenz, ktoré obsahovalo tri piesne – Best Night Ever s Tion Phipps, Wifi Wifey a Bomb Chick. Skupina sa objavila na turné SlayBells Ice na DigiTour a začala svoje vlastné turné s názvom ThaLightsGlobal.

Sólová kariéra a debutové EP

Zach sa tiež istý čas venuje svojej sólovej kariére, ktorú vedie Blair Dreelan, ktorý v súčasnosti pôsobí ako generálny riaditeľ Alphadog Management.

Zatiaľ vydal svoj debutový singel Nothin’ But Love v júli 2016 a ďalší singel Face To Face v novembri toho istého roku. V januári 2017 potom nahral singel Insta Bae a o mesiac neskôr vydal svoj štvrtý singel Odd Petals.

Zach nakoniec urobil krok vpred a prepustil ho jeho debutové EP Kick It With Me dňa 28. apríla 2017. Hudobné video k titulnej skladbe bolo nahrané na YouTube v júni toho istého roku a do dnešného dňa nazbieralo viac ako šesť miliónov videní. Do konca roka Zach vydal aj single How Bout Dat a Off White a najnovšie vydal singel Rattle. Je podpísaný s nahrávacou spoločnosťou COLLAB.

Vzhľad a vitálna štatistika

Pohľadná hviezda sociálnych sietí má krátke svetlohnedé vlasy a zelené oči. Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži okolo 154 libier (70 kg). Má svalnaté telo.

Osobný život

Zach Clayton bol romanticky spojený s Baby Ariel už v roku 2016, potom po ich rozchode začal chodiť s Daniellou Perkins v roku 2017, ale pár ukončil svoj vzťah v septembri toho istého roku. V súčasnosti je vo vzťahu s dievčaťom, ktorého meno nie je zverejnené. Vo svojom voľnom čase Zach slúži ako obhajca šikanovania a rasizmu. Spolupracuje aj s rôznymi charitatívnymi organizáciami.