Wiki vek, výška, brat, čistá hodnota, GF od Josha Bruecknera

ObsahKto je Josh Brueckner?

Josh Brueckner sa narodil v Michigane v USA 11. apríla 1995 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to profesionálny bojovník so zmiešanými bojovými umeniami v strednej váhe (MMA), hviezda sociálnych médií a YouTuber , ktorý môže byť známy tým, že je jednou polovicou kanála YouTube Jatie Vlogs.

Raný život, brat a vzdelanie

Josh bol vychovaný v Michigane spolu so svojím bratom Alexom ich otcom, ktorý je obchodník, a ich matkou, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Premena pochybovačov na veriacich.

pridané Josh Brueckner MMA na Štvrtok 21. júna 2018

Joshov brat je populárny YouTuber, ktorého kanál odoberá viac ako 100 000 ľudí a ktorý väčšinou nahráva komediálny obsah vrátane žartov, výziev a podobne. Alex je gay a má priateľa.

Josh sa začal zaujímať o cvičenie vo veľmi ranom veku a začal sa zaujímať o box po tom, čo ho na základnej škole šikanovali jeho rovesníci. Trvalo mu dva mesiace tréningu, aby sa postavil tyranom, a potom začal chrániť ďalšie deti v škole, ktoré boli tiež šikanované.

Svoje tréningy začal vážne riešiť po zápise na miestnu strednú školu, keďže začal chodiť do posilňovne niekoľkokrát týždenne a začal sa zaujímať aj o MMA. Josh imatrikuloval v roku 2013 a potom sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Joshova kariéra

Josh sa dnes väčšinou zameriava na svoju kariéru bojovníka MMA a je na 9. mieste z 26 aktívnych bojovníkov MMA z Michiganu, ktorí súťažia v kategórii Pro Middleweight – Josh cvičí v Michigan Top Team Gym v Dearborne a dnes je tiež inštruktor boxu a osobný tréner.

Je aktívny na YouTube a spolu so svojou priateľkou Katie Betzing spustili 19. apríla 2016 svoj kanál Jatie Vlogs, ktorý dnes odoberá takmer 2,7 milióna ľudí a má spolu viac ako 650 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí. Títo dvaja odovzdávajú videá nasnímané počas ich každodenného života , vrátane žartíkov a výziev, a ich dve najobľúbenejšie videá NAVRHUJEM MOJEJ PRIATEĽKE PRED MILIÓNMI ĽUDÍ *PLAKALA SOM*, pretože si ich od 12. novembra 2019 pozrelo viac ako 8,2 milióna krát a VYZVEDLO MOJU PRIATEĽKU V UBER POD MASKÁVAŤ!! *She Ran*, od 15. júla 2019 pozeralo viac ako 6,1 milióna krát.

Josh má tiež svoj vlastný kanál YouTube, ale odoberá ho len asi 4 600 ľudí – Katie je oveľa populárnejšia na svojom osobnom kanáli YouTube, pretože ho odoberá takmer 1,4 milióna ľudí a má viac ako 100 miliónov zobrazení všetkých jej videá skombinované.

Josh je na Instagrame pomerne populárny, pretože ho sleduje viac ako 680 000 ľudí a odovzdal takmer 500 obrázkov, z ktorých väčšina bola urobená počas jeho každodenného života, a je aktívny aj na TikToku, pretože ho sleduje približne 40 000 ľudí. zhromaždil približne 400 000 označení páči sa mi všetkých jeho obrázkov a videí dokopy.

Milovať život a priateľku

Josh je veľmi otvorený, pokiaľ ide o jeho vzťah s Katie Betzingovou, a mnohí fanúšikovia týchto dvoch veria, že sa stretli ešte počas štúdia na strednej škole a sú spolu už takmer desať rokov. V novembri 2019 Josh požiadal Katie, aby si ho vzala pred niekoľkými tisíckami ľudí v ringu MMA, a Katie povedala „áno“ – predpokladá sa, že svadba bola naplánovaná na leto 2021, ale Josh a Katie tak neurobili. to potvrdil.

Katie je dosť aktívna aj na Instagrame , pretože ju sleduje viac ako 920 000 ľudí a odovzdala viac ako 1 000 obrázkov, pričom je tiež podnikateľkou, ktorá uviedla na trh svoj vlastný rad líčidiel – Jatie Beauty.

Josh nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol byť, a od novembra 2020 je zasnúbený s Katie Betzing, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Josh trávi väčšinu času cvičením v posilňovni, pretože je to dôležité pre jeho kariéru bojovníka MMA, ktorý tiež dodržiava prísnu diétu a jedáva jedlo, ktoré mu vybral jeho osobný výživový poradca.

Je milovníkom zvierat a s Katie majú psieho miláčika, ktorého možno vidieť na niektorých ich obrázkoch na Instagrame.

Jedným z Joshových hlavných koníčkov je cestovanie a on a Katie boli na niekoľkých výletoch, pretože radšej cestujú autom ako „lietadlom“. Zatiaľ neboli v Európe, ale plánujú stráviť medové týždne vo Francúzsku.

Neskoro v noci Josh rád pozerá filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek Vin Diesel, Johnny Depp a Natalie Portman, ako napríklad franšízu Rýchlo a zbesilo, Pitch Black a ďalšiu franšízu Piráti z Karibiku.

Vek, výška a čistý majetok

Josh má 25 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 187 libier (85 kg).

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.