Wiki Tonyho Revoloriho (aka Zero Mustafa)

ObsahKto je Tony Revolori (aka Zero Moustafa v Grand Budapest)? Wiki Bio

Anthony ‚Tony‘ Revolori sa narodil v Anaheime v Kalifornii v USA 28. apríla 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. On je herec , možno najlepšie známy pre jeho stvárnenie hlavnej postavy Zero Moustafa v komediálnom filme The Grand Budapest Hotel v roku 2014, ktorý režíroval Wes Anderson a napísali ho spolu so Stefanom Zweigom. Hrali v ňom aj Ralph Fiennes, F. Murray Abraham a Mathieu Amalric a sleduje spisovateľa, ktorému rozpráva príbeh majiteľ starého luxusného hotela. Film bol obrovským úspechom, pretože získal 134 ocenení vrátane štyroch Oscarov a bol nominovaný na 225 ďalších ocenení, zatiaľ čo Tony vyhral Detroitskú spoločnosť filmových kritikov za najlepší súbor (zdieľaný so svojimi kolegami) a bol nominovaný na 12 ďalších, vrátane Cena Chicago Film Critics Association za najsľubnejšieho herca a cena Saturn za najlepší výkon mladšieho herca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#promócia si zloží okuliare a prejde z Clarka Kenta na Supermana. 🤓

Príspevok zdieľaný používateľom Tony Revoli (@tonyrevolori) 29. augusta 2019 o 16:20 PDT

Detstvo a vzdelanie

Tonyho vychovávali v Anaheime spolu so svojím starším bratom Mariom Revolorim, ktorý sa tiež stal hercom, ich otcom Mariom Quinonezom, ktorý bol filmovým a divadelným hercom, a matkou Soniou, ktorá bola v domácnosti. Chlapci sa začali zaujímať o herectvo po tom, čo ich otec začal brávať na natáčanie svojich filmov a do kina na premiéry svojich filmov.

Tony navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal a futbal, pričom bol aj členom školského dramatického klubu a objavil sa takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Vynikal v matematike a cvičil množstvo ďalších vecí vrátane kreatívneho písania, hry na gitare a klavíri. Po maturite v roku 2014 sa nezapísal na vysokú školu, ale radšej sa venoval kariére herca.

Úlohy vo filmoch

Tony debutoval vo filme v roku 2004 ako osemročný, keď stvárnil Mladšieho chlapca v krátkom filme Nebraska, ktorý režírovala a napísala Olga Zurawska a v ktorom hrali Baadja-Lyne Odums a Tonyho brat Mario. Jeho ďalšia rola prišla o štyri roky neskôr v ďalšom krátkom filme – Smother – ktorý napísal a režíroval Luis Gispert.

V roku 2009 Tony debutoval v celovečernom filme, keď stvárnil Fidela Ruiza vo filme komediálny film The Perfect Game , v ktorej hrali Clifton Collins Jr., Cheech Marin a Moises Arias a ktorá sleduje skutočný príbeh bejzbalového tímu z Monterrey v Mexiku, ktorý bol prvým neamerickým tímom, ktorý vyhral svetovú sériu Little League.

V tom istom roku sa Tony objavil ako Twin Shaun v krátkom filme Spout, ktorý režíroval a napísal Alex Munoz, a o štyri roky neskôr v komediálnom filme Fitz a Slade, v ktorom hrali Dave Shalansky, Xander Bailey a Vivan Dugre a je o dvoch hlavných vyšetrovateľoch. ktorí spolu bojujú proti zločinu. V roku 2014, krátko po dokončení natáčania pre The Grand Budapest Hotel, Tony hral ako Ramiro v krátkom komediálnom filme Special Delivery, ktorý režíroval aj napísal Trevor MacKinnon a je o doručovateľovi pizze, ktorý volá do rádia, aby otvoril ľudí, ktorí by ho mohli počúvať.

Grand Budapest Hotel preslávil Tonyho po celom svete a začal sa pravidelne objavovať v celovečerných filmoch, nie väčšinou v krátkych filmoch. V roku 2015 hral po boku Suraj Sharma a Smita Tambe v indickom hindskom komediálnom filme Umrika, ktorý režíroval a napísal Prashant Nair a ktorý sleduje muža, ktorý sa presťahoval do Ameriky z Indie, získal štyri ceny a bol nominovaný na ďalšie dve. V tom istom roku Tony stvárnil hlavnú postavu Jamesa ‚Jiba‘ Caldonesa v komediálnom kriminálnom filme Dope o dospievaní, ktorý bol veľkým úspechom a získal šesť ocenení, pričom bol nominovaný na 23 ďalších.

Nasledujúci rok stvárnil vedľajšiu postavu Dumba v akčnom sci-fi filme Piata vlna, v ktorom hrali Chloe Grace Moretz, Ron Livingston a Nick Robinson, a je o štyroch mimozemských útokoch na Zemi a o malom dievčatku, ktoré sa snaží zachrániť svojho mladšieho. brat. Hral aj Chuy Herrera vo filme Lowriders, ktorý získal protichodné recenzie. V roku 2017 stvárnil Tonyho Chestera Tamborghiniho, jednu z hlavných postáv vo filme čiernej komédie Take the 10, v ktorom hrali aj Josh Peck a Emily Chang, a potom sa objavil ako Renzo Eckberg v kriticky uznávanom komediálnom filme Table 19, v ktorom si zahrali Anna Kendrick, Lisa Kudrow a Craig Robinson. Tonyho ocenili za stvárnenie Flasha Thompsona v superhrdinskom filme Spider-Man: Homecoming, v ktorom hrali Tom Holland a Robert Downey Jr., a ktorý získal sedem ocenení a deväť ďalších nominovali. Zahral si aj Nema v komediálnom filme Please Stand By režiséra Bena Lewina.

V roku 2018 hral Tony ako Nathan v komediálnom filme The Long Dumb Road o dvoch mužoch, ktorí spolu cestujú po juhozápade USA – film získal cenu ReFrame Stamp Award za najlepší hraný film. Tri z Tonyho najnovších úloh vo filmoch boli vo filme Zvuk ticha a superhrdinskom filme Spider-Man: Ďaleko od domova v roku 2019 a v komediálnom filme The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun, ktorý má byť uvedený v roku druhej polovici roku 2020.

Úlohy v televíznych seriáloch

Tony debutoval v televíznom seriáli v roku 2006 ako chlapec v epizóde True Believers z akčného seriálu The Unit, po ktorej nasledovali hosťujúce úlohy v jednotlivých epizódach komediálneho seriálu Entourage v roku 2007 a komediálnom seriáli My Name is Earl v roku 2009. .

pridané Tony Revoli na Piatok 20. februára 2015

V roku 2010 stvárnil Paca v epizóde Family Album of the komediálny seriál Sons of Tucson , v ktorej si zahrali Tyler Labine, Frank Dolce a Benjamin Stockham a je o troch bratoch, ktorí si najali muža, aby predstieral, že je ich otec po tom, čo ho (ich otca) pošlú do väzenia, séria získala Benjaminovi cenu mladého umelca za najlepší výkon v Televízny seriál (komédia alebo dráma) – hlavný mladý herec.

V roku 2013 sa Tony objavil ako Sanchez v epizóde The American Dream komediálneho seriálu Shameless, predtým ako bol pozvaný hrať vedľajšiu postavu Scotta Schmidta v piatich epizódach živej akčnej animovanej hybridnej komediálnej série Son of Zorn, v ktorej hrali Cheryl Hines a Johnny Pemberton, o kolízii animovaného a reálneho sveta.

Tri z najnovších úloh Tonyho v televíznych seriáloch boli v epizóde Party Gawds komédie Workoholics a akčnej komédii animovaného seriálu OK K.O.! Let’s Be Heroes, v ktorom vyjadril svoj hlas Chameleonovi Jr. v dvoch epizódach, obe v roku 2017, a psychologickej hororovej sérii Servant, v ktorej hral Tobe v dvoch epizódach v roku 2019.

Milujte život a vzťahy

Tony nehovoril o svojom milostnom živote, ani o ženách, s ktorými mohol chodiť, no internetom koluje fáma, že populárny herec bol vo vzťahu s Laurou Harrierovou v rokoch 2016 a 2017 je slávnou americkou herečkou, ktorá je snáď najznámejšia pre jej stvárnenie Liz vo filme Spider-Man: Homecoming a práve na natáčaní filmu sa títo dvaja stretli.

Nehovorili o vzťahu, ale mnohí ich fanúšikovia ich videli, keď spolu trávili čas, a všeobecne sa verí, že spolu chodili viac ako rok a pol, kým sa koncom roka 2017 rozišli. Laura pokračovala v rande s Klayom Thompson, basketbalista, sa však v januári 2020 rozišli.

Hovorí sa tiež, že Tony je gay, ale to sa nepotvrdilo. Zdá sa, že Tony je dnes slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Tony je veľmi spoločenský človek a svoj voľný čas rád trávi obklopený svojimi najlepšími priateľmi a rodinou a zároveň rád spoznáva nových ľudí.

Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, pričom pri mnohých príležitostiach bol v Európe a okrem iného navštívil krajiny ako Francúzsko a Nemecko. Je milovníkom zvierat a má domáceho psa a je zástancom ochrany ohrozených druhov. Tony je fyzicky aktívny, pretože má každý týždeň tri až štyri tréningy v posilňovni a vo voľnom čase si rád zahrá futbal a tenis so svojimi priateľmi.

Tony tiež rád sleduje filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Russell Crowe a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Gladiátor, franšíza Harry Potter a The Life of Pi.

Tonyho čistý majetok a vzhľad

Od leta 2020 Tonyho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov. Populárny herec má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký približne 1,68 metra a váži okolo 62 kg.