• Hlavná
  • Herci
  • Wiki „Sopranos“ Lillo Brancato Jr. – Drogová závislosť, čistá hodnota

Wiki „Sopranos“ Lillo Brancato Jr. – Drogová závislosť, čistá hodnota

ObsahKto je Lillo Brancato Jr.? od Sopranos? Wiki Bio

Lillo Brancato Jr. sa narodil v Bogote v Kolumbii 30. augusta 1976 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a teraz má americkú národnosť. On je herec , pravdepodobne najlepšie známy tým, že stvárnil Matthewa Bevilaqua v kriminálnom seriáli The Sopranos v roku 2000, ktorý sa vysielal v rokoch 1999 až 2007. Hrali v ňom James Gandolfini, Lorraine Bracco a Edie Falco a je príbehom mafiánskeho bossa Tonyho Soprana v New Jersey. ktorý po riešení problémov doma a v práci musí vyhľadať odbornú psychiatrickú pomoc. Séria bola obrovským úspechom, získala 118 ocenení vrátane piatich Zlatých glóbusov, pričom bola nominovaná na 303 ďalších.

Bývalý herec Lillo Brancato Jr., ktorý strávil asi osem rokov vo väzení v New Yorku, hovorí, že sa snaží pomôcť mladým ľuďom vyhnúť sa chybám, ktoré urobil on. Prečítajte si viac http://tinyurl.com/ly34h3h

pridané 10TV – WBNS na Nedeľa 27. apríla 2014

Raný život a vzdelanie

Lillo opustili jeho rodičia krátko po jeho narodení, a keď mal štyri mesiace, Lillo starší a Domenica si ho adoptovali a vyrastal v Yonkers v New Yorku. Lillo Sr. je Američan a bol stavebným robotníkom, zatiaľ čo Domenica pochádza z Talianska a bol elektrolýzou, obaja si tiež adoptovali ďalšieho chlapca, Vinnyho, ktorý bol modelom, kým sa stal štátnym úradníkom.

Lillo navštevoval Mount Saint Michael Academy (rímskokatolícka stredná škola) a hoci sa narodil v Kolumbii, považuje sa za Taliana, keďže bol „vychovaný na jedenie cestovín“. Mal 16 rokov, keď si ho všimol hľadač talentov, ktorý ho videl plávať na Jones Beach v New Yorku, a poznamenal, že Lillo sa podobá na Roberta De Nira.

Úlohy vo filmoch

Keďže Lillo bol veľkým fanúšikom Roberta De Nira, ukázal svojmu hľadačovi talentov svoj dojem z postavy De Nira v psychologickom trileri vo filme Taxi Driver a Lillo bol potom obsadený, aby stvárnil Robertovho syna Calogera C Anella v kriminálnej dráme A Bronx. Príbeh, v ktorom hrali De Niro a Chazz Palminteri a je o otcovi, ktorého syn sa spriatelí s miestnym gangstrom. Film získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalšie tri.

V roku 1994 Lillo stvárnil vedľajšiu postavu Pvt. Donnie Benitez v komediálny film Renesančný muž , v ktorom si zahrali Danny DeVito, Gregory Hines a James Remar v príbehu muža najatého armádou, ktorý učí regrútov základy, aby dokončili základný výcvik.

Nasledujúci rok Lillo hral poddôstojníka tretej triedy Russella Vosslera v ponorkovom filme Crimson Tide, predtým ako bol obsadený ako vedľajšia postava v kriticky uznávanom akčnom trileri Nepriateľ štátu, v ktorom hrali Will Smith a Gene Hackman. dráma Provocateur v roku 1998, stvárňujúca hlavnú postavu Chrisa Finna. V roku 1999 hral vedľajšiu postavu Pretty v komediálnom dramatickom filme Florentine, v ktorom hrali Jeremy Davies a Virginia Madsen a ktorý je o rôznych ľuďoch, ktorí trávia čas v bare v starom meste v Pensylvánii.

V roku 2000 sa Lillo objavil v troch filmoch: romantickej komediálnej dráme Mambo Café, komediálnej dráme Blue Moon a komédii Table One, ktorú režíroval a napísal Michael Bergman, o štyroch mužoch vo veku 40 rokov, ktorí si otvoria reštauráciu, len aby s ním flirtovali. ženy.

V nasledujúcom roku Lillo stvárnil jednu z hlavných postáv v trileri In the Shadows, v ktorom si zahrali aj Matthew Modine a James Caan, pričom stvárnil aj vedľajšiu postavu v kriminálnom filme ’R Xmas, ktorý režíroval Abel Ferrara. V roku 2001 hral v akčnej komédii Sticks po boku Justiny Machadovej a Keitha Brunsmanna a potom bol obsadený do romantickej trilerovej drámy The Real Deal a akčnej sci-fi komédie The Adventures of Pluto Nash v roku 2012, kým stvárnil hlavnú postavu. Lenny v dráme Downtown: A Street Tale v roku 2004.

V roku 2005 si Lillo zahral Bobbyho v dobrodružnom komediálnom filme Hľadanie Bobbyho D, v ktorom hrali William DeMeo a Chuck Zito, o štyroch mladých ľuďoch, ktorí získavajú peniaze na svoj film tým, že svojim investorom hovoria, že v ňom hrá Robert De Niro.

Zahral si aj ako DJ v nezávislom kriminálnom filme Slingshot. V roku 2007 sa objavil ako vedľajšia postava Alana Delucciho v komediálnom filme Saturday Morning a potom si dal osemročnú prestávku v účinkovaní vo filmoch (akože bol vo väzení), kým si nezahral ako Joey v krátkom filme The Bronx Dahmer. v roku 2015.

Niektoré z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v komediálnom horore Vamp Bikers Tres v roku 2016, krátkom dramatickom filme Man of the House a mysterióznom kriminálnom trileri Dead on Arrival v roku 2017.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Lillo debutoval v televíznom seriáli v roku 1999, keď stvárnil Gulseppe Guissipiniho v epizóde The Vine zo série westernovej antológie Dead Man's Gun, v ktorej hrali Kris Kristofferson a Jim Shield, a je o prekliatom revolveri, ktorý sa potuluje po americkom západe a prináša problémy. mnohým vlastníkom pôdy.

Séria získala päť ocenení a bola nominovaná na 10 ďalších.

V roku 2000 hral Luckyho v kriminálny seriál Falcone , v ktorom si zahrali Amy Carlson a Jason Gedrick, vytvorili Bobby Moresco a Ken Solarz a bol nominovaný na tri ceny, vrátane dvoch cien Primetime Emmy. Jeho posledným vystúpením v televíznom seriáli bola epizóda Dead Meat in New Deli policajnej procedurálnej drámy NYPD Blue, v ktorej stvárnil Garyho Montaneriho.

Problémy s úradmi

Keď mal Lillo 25 rokov, bol závislý na heroíne aj kokaíne a 10. júna 2005 bol zatknutý za to, že nemal doklady od auta, ktoré šoféroval, pričom mal tiež vypršanú registráciu. Polícia pri prehľadávaní auta našla štyri vrecká heroínu a Lillo obvinili z prechovávania kontrolovanej látky.

10. decembra 2005 boli Lillo a Steven Armento – otec jeho priateľky – zatknutí na základe obvinenia z vraždy Daniela Enchauteguiho, policajta, ktorý bol zabitý doma v Bronxe. Steven bol obvinený z vraždy prvého stupňa 30. októbra 2008 a bol odsúdený na zvyšok svojho života vo väzení, zatiaľ čo Lillo bol obvinený iba z pokusu o vlámanie prvého stupňa a v roku 2009 bol odsúdený na 10 rokov väzenia . Pokračoval v užívaní heroínu v nápravnom zariadení Hudson a niekoľkokrát sa predávkoval, ale 31. decembra 2013 bol podmienečne prepustený.

Milujte život a vzťahy

V prvej polovici roku 2000 chodil Lillo so Stefanie Armento, s ktorou sa stretol na večierku a ktorá bola tiež drogovo závislá. Často ich bolo vidieť, ako spolu kráčajú, ale krátko po zatknutí otca Lilla a Stefanie sa títo dvaja rozišli. Lillo začal chodiť s Christinou Chen .

Keď bol vo väzení, podporovala ho a čakala, kým ho prepustia. V roku 2015 sa obaja presťahovali do Yonkers. Internetom kolujú klebety, že sa títo dvaja rozišli niekedy v roku 2019, ale iná fáma hovorí, že sa zasnúbili a zosobášili v januári 2020. Lillo bol videný s mnohými ženami predtým, ako začal chodiť s Christinou, a verí sa, že väčšina z nich dievčatá, s ktorými chodil, boli tiež závislé na kokaíne a heroíne a že ich zásoboval drogami.

Záľuby a iné záujmy

Lillo sa počas svojich tínedžerských rokov zaujímal o šport a bol dobrý vo futbale aj vo futbale. Neskôr začal chodiť do posilňovne niekoľkokrát týždenne, no keďže bol čoraz viac závislý na drogách, prestal športovať a postupne strácal svoju svalovú hmotu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes sa mi konečne podarilo nájsť #posilňovňu, v ktorej si môžete zacvičiť. Necítil som sa tak silný ako obvykle, pretože som mal voľno iba pri #kardiu. Základom však je, že som sa stále objavil #fitness #diéta #kardio #zdravý životný štýl #cvičenie s váhou #triezvosť #vďačný #vďačný #požehnaný #sloboda #druhá šanca #Božiaci skvelý

Príspevok zdieľaný používateľom Lillo Brancato (@lillo_brancato) 11. apríla 2020 o 17:32 PDT

Rád žúruje v kluboch, ako aj navštevuje filmové podujatia a bol v mnohých štátoch USA, väčšinou kvôli foteniu pre svoje filmy a televízne seriály, len zriedka pre potešenie. V Európe bol pri jedinej príležitosti, keď navštívil niekoľko talianskych miest, pretože je to jeho obľúbená európska krajina.

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Al Pacino a Helena Bonham Carter, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Taxikár a Pulp Fiction.

Vzhľad a čistý majetok

Lillo má 43 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,68 metra a váži okolo 61 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 000 dolárov, pravdepodobne konzervatívne, čo však naznačuje, že stále môže utrácať za nelegálne látky.