• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Sheri Moon Zombie – čistá hodnota, manžel Rob, deti

Wiki Sheri Moon Zombie – čistá hodnota, manžel Rob, deti

ObsahKto je Sheri Moon Zombie?

Sheri Lyn Skurkis sa narodila 26. septembra 1970 v San Jose, Kalifornia, USA. Je herečkou, módnou návrhárkou, tanečnicou a modelkou, no možno najznámejšou je manželka filmového režiséra Roba Zombieho. Počas svojej kariéry sa objavila v mnohých celovečerných filmoch svojho manžela, vrátane House of 1000 Corpses a The Devil's Rejects.

Bohatstvo Sheri Moon Zombie

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Sheri Moon Zombie odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v zábavnom priemysle. Okrem svojich filmových vystúpení pracovala aj na mnohých hudobných videách a venovala sa charitatívnej činnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Naozaj inšpiratívny večer na jubilejnom 35. ročníku PETA Gala. #PETA #vegan #zvieratrights #sherimoonzombie #robzombie

Príspevok zdieľaný používateľom Sheri Moon Zombie (@sherimoonzombieofficial) 1. októbra 2015 o 8:17 PDT

Väčšinu svojej práce vykonala v spolupráci s jej manželom Robom a z jeho úspechu môže ťažiť aj ona, pretože jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 40 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Sheri narodila v San Jose, jej rodina sa neskôr presťahovala a usadila sa v Connecticute. Vyrastala po boku brata v Plainville, kde navštevovala Plainville High School, jedinú v tejto oblasti. Počas tejto doby sa túžila stať hlasovou herečkou, inšpirovaná karikatúrami, ktoré sledovala počas svojej mladosti. Po maturite sa presťahovala späť do Kalifornie, do Los Angeles, kde hľadala príležitosti vo svete hlasového herectva.

Bolo to však ťažké a zistila, že sa pohybuje medzi svojím domovským štátom a L.A, hľadá si prácu a navštevuje kurzy hlasového herectva.

Zapísala sa na Connecticut School of Broadcasting, nakrátko tam išla, aby si našla kariéru ako videodžokej (VJ) pre hudobnú televíziu (MTV). Pracovala ako tanečnica, aby si vystačila s peniazmi, a našla lukratívnu príležitosť pracovať ako tanečnica pre kapelu White Zombie, v čele ktorej stál Rob Zombie.

Tanec a herectvo

Moon bol navštevovaným tanečníkom a choreografom počas turné White Zombie a dobre zarábal s kapelou, pomáhal vytvárať rutiny a podieľal sa na práci s kostýmami.

Sheri Moon Zombie

Po White Zombie rozpustený , zostala pod zmluvou s Robom, ktorý ju najal ako tanečnicu počas svojej sólovej kariéry. Pracovala na niekoľkých jeho videoklipoch a objavila sa vo videoklipe Living Dead Girl a objavila sa na obale albumov Demon Speeding a American Made Music to Strip. Pokračovala v niekoľkých Zombieho dielach a medzi nimi sa vytvoril vzťah. Počas tohto obdobia spolupracovala aj s kapelami Prong a Black Label Society.

Keď sa Rob pustil do filmovej práce, Sheri bola obsadená ako jedna z hviezd jeho prvého celovečerného filmu – Dom 1000 mŕtvol – v ktorom stvárnila Baby Firefly.

Film rozpráva príbeh o skupine tínedžerov, ktorí sú nalákaní na farmu, kde ich mučí rodina psychopatov. Film čerpá inšpiráciu z hororových filmov zo 70. rokov, ako sú The Hills Have Eyes a Texas Chain Saw Massacre. Napriek negatívnym hodnoteniam bol film úspešný v pokladniach a nakoniec si vytvoril kult.

Pokračovanie v hereckej práci

Nasledujúci rok Sheri pokračovala v získavaní hereckých príležitostí, tvorbe a účinkovaní vo filme Toolbox Murders režiséra Tobyho Hoopera. Film je remakom rovnomenného filmu z roku 1978, ktorý sleduje príbeh obyvateľov bytu, ktorí sa stanú terčom maskovaného vraha.

K dnešnému dňu je to jediný film, v ktorom sa objavila a ktorý nie je projektom jej manžela.

Rýchlo sa vrátila k Zombieho práci v roku 2005, keď si zopakovala svoju úlohu Baby vo filme The Devil’s Rejects, pokračovaní Domu 1000 mŕtvol. Film bol opäť úspešný v pokladniach kín a zarobil výrazne nad 7 miliónov dolárov, pričom tentoraz získal pozitívne recenzie od mnohých významných kritikov. Za svoju rolu získala cenu Scream Award, o ktorú sa podelila so zvyškom obsadenia, ktorí stvárnili rodinu Firefly. Získala aj cenu Fuse/Fangoria Chainsaw Award.

Po tejto práci sa pustila do podnikania, vydala sériu oblečenia s názvom Total Skull a vydala sa na turné propagujúce svoje produkty.

Nedávne projekty

V roku 2007 bola Moon obsadená do filmu svojho manžela Grindhouse , ktorá hrá postavu Evy Krupp ako súčasť fiktívneho traileru k filmu Werewolf Women of the SS. Film bol zamýšľaný ako óda na exploatačný film zo 70. rokov, známy aj ako grindhouse divadlá. Film obsahuje časť režírovanú Quentinom Tarantinom. Po jej práci tam bola obsadená do oživenia Halloweenu, v ktorom stvárnila Deborah Myers, matku sériového vraha Michaela Myersa. Film bol známy tým, že ďalej skúmal postavu slashera Michaela Myersa a bol veľmi úspešný v pokladniach aj napriek zmiešaným recenziám, pričom sa stal najlepšie zarábajúcim v celej sérii.

Neskôr si svoju úlohu zopakovala v pokračovaní Halloween II, ktoré vyšlo v nasledujúcom roku.

Potom pracovala na ďalšom zombie filme – The Haunted World of El Superbeasto – vyjadrovala postavu Suzi-X. Film je založený na komixovej sérii s rovnakým názvom, ktorú vytvoril Rob Zombie, a odohráva sa vo vesmíre jeho filmovej franšízy Firefly. Film mal komickejší prístup v tom, že je animovaný, hoci bol prepustený priamo na video, iba v kinách na vybraných miestach v medzinárodnom meradle.

Jedným z jej najnovších projektov je film 3 Z pekla , pokračovanie The Devil’s Rejects a vydané v roku 2019.

Osobný život

Sheri ženatý Rob Zombie v roku 2002 po takmer deviatich rokoch spolužitia a zmenila si meno na Sheri Moon Zombie, aby sa lepšie hodila k jej manželovi a ich práci. Pár býva v Los Angeles a majú aj dom v Connecticute, farmu, ktorú si kúpili pred mnohými rokmi. Okrem svojej práce propaguje množstvo obhajcov práv zvierat a ich farma je domovom mnohých zvierat, ktoré sa zachránili. Možno nie je prekvapujúce, že Sheri je vegánka.