• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Seana Edwarda Hartmana: Syn a rodina Phila Hartmana

Wiki Seana Edwarda Hartmana: Syn a rodina Phila Hartmana

ObsahÚvod

Sean Edward Harman je herec a umelec. Je tiež synom zosnulého Phila Hartmana a Brynn Hartman, ktorý je v skutočnosti najznámejší v dôsledku tragickej smrti svojich rodičov, pri ktorej jeho matka Brynn Hartman spáchala samovraždu krátko po vražde svojho manžela. Sean mal v čase, keď sa to stalo, iba deväť rokov, čo formovalo jeho život.

Skorý život

Sean Edward Hartman sa narodil 17thjúna 1989 (v súčasnosti 31) v Sunset, Vancouver, Britská Kolumbia v Kanade.

Vražda komika Phila Hartmana jeho manželkou Brynn – ktorá si potom vzala život – zanechala po sebe dedičstvo smiechu, dve…

pridané Fakty o vražde na Utorok 7. apríla 2015

Jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a teraz má spoločnú americko-kanadskú národnosť. Vyrastal v Los Angeles v Kalifornii, pretože to bolo blízko k televíznej produkcii, na ktorej pracoval jeho otec Phil Hartman a s ktorou sa podieľal.

Seanovo dedičstvo z otcovej strany je angličtina, nemčina a írčina. Z matkinej strany je to skôr skutočný mix – angličtina, škótska, francúzska kanadská, dánska, španielska, portugalská, brazílska a mexická.

Phil Hartmann, Seanov otec, bol známy a milovaný kanadský scenárista, grafický dizajnér, herec a komik, ktorý pravidelne vystupoval v komediálnej show NBC Saturday Night Live (SNL), kde vo februári 1998 dokončil svoju ôsmu a poslednú sezónu na SNL.

Bol tiež hlasovým umelcom, ktorý sa najlepšie preslávil svojou prácou, ktorou vyjadril mnoho postáv Simpsonovcov, ako aj hlasom pre Scooby-Doo a Scrappy-Doo.

Phil bol ženatý trikrát, najprv s Gretchen Lewis v rokoch 1970-1972, potom s Lisou Strain v rokoch 1982-1985 a krátko nato stretol svoju budúcu tretiu manželku a Seanovu matku Brynn, ctižiadostivú modelku na rande naslepo, s ktorou sa zosobášili v roku 1987. jeden mladší súrodenec, Birgen Anika, ktorá sa narodila vo februári 1992. Obaja Seanovi rodičia trpeli problémami s alkoholom a návykovými látkami, keďže vplyv slávy zjavne negatívne ovplyvnil oboch rodičov. V dôsledku toho neboli prvé roky Seanovho detstva práve najpokojnejšie a najstabilnejšie.

Dňa 28thV máji 1998 došlo k neslávne známej samovražednej vražde, ktorá navždy zmenila život Seana a jeho sestry. Po návšteve reštaurácie v Los Angeles Brynn Hartman trikrát zastrelil Phila Hartmanna, keď spal v posteli. Po tom, čo sa kamarátke priznala, čo urobila, sa zamkla v kúpeľni a strelila si do hlavy. Táto vražda-samovražda zanechala Seana a jeho sestru Birgen siroty, Sean mal v tom čase deväť rokov a jeho mladšia sestra Birgen šesť. Obaja boli v dome, keď sa to stalo, čo bola pre nich očividne hlboko traumatizujúca udalosť. Potom ich rodinný priateľ vzal do parku, na ktorom bolo vidieť, že sú v šoku. Zjavne oznámili svoj smútok, že ich matka „nebude môcť zobrať na všetky tie zábavné veci, ktoré sľúbila“.

Veľká časť Hollywoodu smútila nad stratou Phila. V snahe odstrániť deti z mediálneho cirkusu ich poslali žiť na Stredozápad s tetou z matkinej strany Katherine Wrightovou a jej manželom Mikeom, pričom pár nemal vlastné deti. Vzali deti do opatery a vychovávali ich mimo Los Angeles, očividne s tým, že deti počas detstva používali iné priezvisko, aby ich ochránili pred médiami a umožnili im vyrastať v relatívnej temnote. Najprv žili v Eau Claire, komunite v severnom Wisconsine, a neskôr v Edine v Minnesote. Neskôr deti odišli bývať k príbuznému z otcovej strany, ich strýkovi a Philovmu bratovi Johnovi.

Včasné vzdelanie, kariéra, koníčky/záujmy

Raz v škole sa ukázalo, že Sean je umelecká postava rovnako ako jeho otec pred ním.

Navštevoval strednú školu Edina High. Počas svojho pôsobenia tu sa podieľal na umeleckých snahách, ako je tvorba a ilustrovanie plagátu ku krátkemu filmu „Kimura’s Vengeance“. Sean mal jasnú vášeň pre hudbu od mladého veku a bol členom niekoľkých kapiel, jednou z nich je „Metamorphic Mexico“, z ktorých sú dostupné čiernobiele fotografie.

Po strednej škole navštevoval Minneapolis College of Art and Design, ktorú neskôr vyštudoval, po ktorej stážoval v niekoľkých umeleckých spoločnostiach a šiel si za svojím snom zostať v umeleckom svete.

Kariéra

Sean je herec, spisovateľ, grafický dizajnér, hlasový umelec, umelec a komik.

Svoj prirodzený záujem a vášeň pre umenie využil na vytvorenie kariéry, ktorá sa v rámci umeleckej sféry rozšírila rôznymi smermi. Má za sebou rôzne úlohy v oblasti ilustrácie a grafického dizajnu, hoci žiadna z nich nie je verejnosti dobre známa.

Je klávesovým hráčom v kapele „Moonstone Continuum“, ktorá vystupuje v USA. V súčasnosti predvádza Stand Up Comedy s klubom Cleveland Comedy, ako ho môžete vidieť propagovať na svojom instagramovom účte. Na Instagrame je pomerne aktívny, ako @sean_hartman.

Sean momentálne býva v Oaklande v Kalifornii.

Partner

Sean je momentálne slobodný, hoci o svojom osobnom živote je veľmi súkromný. Nekomentuje to, nepíše o tom ani nerobí žiadne verejné vyhlásenia, ktoré by mohli viesť k ďalším náznakom jeho vzťahu.

Iné vzťahy

Sean je stále blízky so svojou sestrou Birgen po tom, čo sa v roku 2018 zúčastnil jej manželstva s Brandonom. Birgen a Branden sa zasnúbili v roku 2015 a zosobášili sa v roku 2018 na krásnom obrade v Taliansku. Existujú fotografie z tohto obradu, ktorý pre Birgena vyzeral ako rozprávková príležitosť. Sean zostáva podporným a blízkym bratom svojej sestry a jediného súrodenca. Birgen naďalej žije mimo LA a tvrdí, že jej láska k prírode ju núti viesť vidieckejší životný štýl.

Birgen sa objavil v 40-ke SNLthVýročie špeciálnej show, na ktorej sa opäť stretol s mnohými starými priateľmi jej otca, Sean sa nezúčastnil.

Na rozdiel od detstva dnes obaja hrdo používajú svoje skutočné priezvisko „Hartman“.

Čistá hodnota

Súčasná odhadovaná čistá hodnota Seana Edwarda Hartmana je 1 milión dolárov. Jemu a jeho sestre zostalo dedičstvo po ich zosnulých rodičoch, ktorí to v prípade ich smrti plánovali dopredu, a tak po sebe zanechali majetok v odhadovanej hodnote 1,23 milióna dolárov. Toto malo byť udelené deťom po častiach – 25 % každé po dosiahnutí bakalárskeho titulu a ďalších 25 % po dovŕšení 30 rokov.

Okrem toho zdroje naznačujú, že Sean v súčasnosti zarába 150 000 až 200 000 dolárov ročne na priemernej mzde prostredníctvom rôznych grafických dizajnérskych prác a umeleckých snáh.

Fyzicka charakteristika

Sean Edward Hartman je vysoký, má hnedé alebo čierne vlasy a zelené oči.