Wiki Sara Kapfer – Aká bohatá je bývalá manželka Cuba Goodinga Jr.?

ObsahKto je Sara Kapfer?

Sarah Kapferová je bývalý učiteľ školy, ktorý sa dostal do povedomia tým, že je predtým vydatá americkej oscarovej filmovej hviezde – hercovi, scenáristovi, producentovi aj režisérovi, Cuba Gooding Jr. Ich manželstvo trvalo 20 rokov, medzi rokmi 1994 a 2014, počas ktorých sa im narodili tri deti.

Skorý život

Sara sa narodil v roku 1969 v New Yorku a má americkú národnosť a biele etnikum.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cuba Gooding Jr. hovorí: 'Ukážte mi rozvodové papiere!' ⠀ ⠀ Po tom, čo jeho manželka #SaraKapfer pred tromi rokmi podala žiadosť o rozluku, #CubaGoodingJr. oficiálne požiadal o rozvod. ⠀ Pár sa zosobášil v roku 1994 a majú spolu 3 deti. Vedelo sa o nich, že sú stredoškolské zlatíčka! ⠀ ⠀ Podľa online správ sa Cuba Gooding Jr. usiluje o spoločnú fyzickú a právnu starostlivosť o svoju najstaršiu dcéru. The People v. O.J. Herec Simpsonovcov si chce ponechať všetky svoje zárobky od dátumu, keď Kapfer podala dokumenty o odlúčení.

Príspevok zdieľaný používateľom Dish Nation (@dishnation) 23. januára 2017 o 16:21 PST

Ďalšie podrobnosti týkajúce sa jej raného detstva, rodinných príslušníkov a zázemia jej rodiny neboli doteraz nikdy verejne zverejnené, okrem toho, že sa rodina neskôr presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde navštevovala North Hollywood High School.

Manželstvo s filmovou hviezdou

Sara a Kuba sa prvýkrát stretli počas jej prvého ročníka na North Hollywood High School a krátko potom začali chodiť.

Stabilne si budovali svoj vzťah a po takmer desaťročí sa ho rozhodli posunúť na ďalšiu úroveň – dvaja stredoškolskí miláčikovia zaviazal uzol dňa 13thmarca 1994. Neskôr v tom istom roku manželia privítali svojho prvého syna, ktorému dali meno Spencer, a v nasledujúcich rokoch boli požehnané ďalšie dve deti, ďalší syn menom Mason, ktorý sa narodil v roku 1996, a dcéra Piper, narodená v roku 2005.

Aj keď sa to všetko zdalo dokonalé a bude trvať večne, len mesiac po ich 20-kethvýročie v apríli 2014, Sara podaná pre rozvod , citujúc nezlučiteľné rozdiely ako hlavný dôvod rozchodu a žiadať o plnú starostlivosť o Masona a Piper. Okrem oficiálnych dôvodov išlo aj o údajnú Kubovu neveru s tvrdením, že podvádzal Sara pri viacerých príležitostiach. O dva roky neskôr, po pokuse o zmierenie s Sara , čo odmietla, bola Kuba nútená nakoniec v roku 2017 podpísať rozvodové papiere.

Avšak dnes, takmer o tri roky neskôr, Kuba a Sara stále bojujú o opatrovníctvo a stále nedosiahli a rozvod vyrovnanie.

Cuba Gooding Jr.

Kuba Mark Gooding Jr narodený na 2ndjanuára 1968, v newyorskej štvrti The Bronx, jedno zo štyroch detí v rodine hudobníkov – jeho matka Shirley Sullivan je speváčka, zatiaľ čo jeho otec Cuba Gooding Sr. bol všeobecne uznávaný ako frontman soulovej hudobnej skupiny The Main Ingredient. Okrem americkej národnosti a afroamerickej národnosti, Kuba má tiež nejaký barbadoský pôvod z otcovej strany.

Vo svojich štyroch rokoch, po presťahovaní sa do Los Angeles v Kalifornii, Kubov otec opustil rodinu, a tak ho vychovávala spolu so svojimi súrodencami – sestrou April a bratmi Omarom a Thomasom ich slobodná matka. Okrem toho, že navštevoval North Hollywood High School, chodil aj na Apple Valley High School, John F. Kennedy High School a Tustin High School.

Kuba začal svoju kariéru v zábavnom priemysle v polovici 80. rokov ako tanečník breakdance.

Po vystúpení po boku Lionela Richieho na záverečnom ceremoniáli letných olympijských hier v roku 1984 pokračoval v štúdiu bojových umení na ďalšie tri roky a potom sa dal na kariéru vo filmovom priemysle. Ako an herec debutoval v roku 1986 v epizóde televízneho seriálu Better Days a v nasledujúcich rokoch si svoje herecké umenie zdokonaľoval predovšetkým prostredníctvom série vystúpení na malej obrazovke. Do centra pozornosti sa dostal v roku 1991, keď ho obsadili do úlohy Tre Styles v kriminálnej dráme Boyz n the Hood, nominovanej na Oscara.

Potom sa objavil v televíznom seriáli MacGyver, ako aj v niekoľkých nezabudnuteľných a hlavných úlohách vo filmoch ako Gladiátor (1992), na Oscara nominovaný triler A Few Good Men (1992), Judgment Night (1993) a Outbreak (1995). . Skutočný prielom v Kariéra Kuby došlo v roku 1996, keď hral ako Rod Tidwell po boku Toma Cruisa a Renée Zellweger v oscarovej romantickej komediálnej dráme Jerry Maguire. Za tento výkon bol nominovaný na Zlatý glóbus, ako aj na Oscara za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe – línia jeho postavy Ukáž mi peniaze! sa stal ' celonárodná fráza '.

So stúpajúcou popularitou sa počas 21. storočia objavil v niekoľkých kriticky oceňovaných trhákoch ako Men of Honor (2000), Pearl Harbor (2001), Zoolander (2001), ako aj Radio (2003) a American Gangster (2007). . V roku 2012 Kuba hral v akčnej dráme z druhej svetovej vojny Red Tails, po ktorej nasledovala hlavná úloha v dráme z roku 2013 Life of a King. Objavil sa aj po boku Foresta Whitakera a Oprah Winfrey v životopisnej dráme Lee Daniel’s The Butler za rok 2013, nominovanej na cenu BAFTA, po ktorej si v roku 2014 zahral v dramatickom filme Freedom.

pridané Fanúšik Cuba Gooding Jr na Utorok 29. júla 2014

V roku 2015 sa Kuba vrátil na malú obrazovku a odvtedy pridal niekoľko pozoruhodných vystúpení portfólio , vrátane televíznych seriálov ako The Book of Negros, Big Time in Hollywood, FL, American Crime Story, ako aj hitového televízneho seriálu FX American Horror Story.

Čistá hodnota

Sara Kapferov prúd čisté imanie je neurčitá, nakoľko zjavne nemá samostatný príjem a spolieha sa na uznesenie o rozvode. Jej (bývalý) manžel Cuba Gooding Jr čisté imanie sa odhaduje na impozantnú sumu 15 miliónov dolárov od začiatku roku 2020.