• Hlavná
  • Celebrity
  • Wiki Samanthy Vinogradovej – manžel, čistá hodnota, výška, telo

Wiki Samanthy Vinogradovej – manžel, čistá hodnota, výška, telo

ObsahKto je Samantha Vinograd?

Samantha Vinograd je americká zahraničnopolitická komentátorka a analytička, ktorá sa preslávila prácou pre CNN ako analytička národnej bezpečnosti. Okrem toho pracovala aj pre Goldman Sachs, do tejto americkej nadnárodnej investičnej banky nastúpila v roku 2013, ale v roku 2017 odišla.

Samantha Vinograd Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Samantha Vinograd sa narodila 19. februára 1983 v New Jersey, USA, židovského pôvodu.

Je dcérou Serge G. Vinograda a jeho manželky Barbary (rodenej Lefkowitzovej) – obaja jej rodičia sú Židia a jej otec je jedným z tých, ktorí prežili holokaust. Detstvo prežila v Connecticute, kde žila s tromi súrodencami, sestrami Ariane a Cassandrou a bratom Benjaminom. Samantha chodila na Hopkins School, ktorá sa nachádza v New Haven, Connecticut a po imatrikulácii sa zapísala na University of Pennsylvania. Získala bakalársky titul v odbore ázijské a blízkovýchodné štúdiá a neskôr svoje vzdelanie rozšírila na Georgetown University, kde získala magisterský titul v odbore bezpečnostné štúdiá.

Začiatky kariéry

Svoje znalosti a tituly si zjednotila tým, že začala pracovať pre americké ministerstvo financií v Bagdade. Samantha potom vstúpila do administratívy Baracka Obamu a pôsobila na rôznych pozíciách, z ktorých jedna bola poradkyňou v Národnej bezpečnostnej rade, pričom neskôr okrem iných pozícií prevzala aj pozíciu hlavnej poradkyne poradcu pre národnú bezpečnosť.

Vystúpte na výslnie

Samantha robila pokroky vo svojej kariére a v roku 2013 nastúpila do Goldman Sachs a zapojila sa do partnerstiev medzi verejným a súkromným sektorom.

V Goldman Sachs zostala ďalšie štyri roky, kým sa rozhodla pre kariéru v žurnalistike, hoci pracovala aj v Stripe, kde viedla Global Public Policy. V roku 2017 ju prijala CNN ako analytičku národnej bezpečnosti a prvýkrát sa objavila na obrazovke v šou New Day ako korešpondentka a v tom istom roku začala prispievať aj do relácie At This Hour. Stávala sa populárnejšou a jej úloha v CNN sa rozšírila, objavila sa v iných politických a diskusných reláciách a poskytla jej prehľad o politike a zahraničnej politike.

Niektoré z relácií, do ktorých prispela, zahŕňajú S.E. Cupp Unfiltered (2018), The Situation Room (2018-2019), potom Erin Burnett OutFront (2018-2020) a CNN Newsroom (2018-2020).

Publikovaný autor

Okrem svojej práce na obrazovke sa Samantha podelila o svoje myšlienky a postrehy s ľuďmi prostredníctvom písaných médií. Má týždenný stĺpec na CNN.com a má tiež niekoľko článkov publikovaných medzi inými New York Times, Harper’s Bazaar, Marie Claire, Daily Beast a Politico, čo tiež zvýšilo jej popularitu a bohatstvo.

Samantha Vinograd Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Samantha Vinogradová si prácou pre CNN vybudovala meno a to len zvýšilo jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Samanthy Vinogradovej je začiatkom roku 2020 až 300 000 dolárov.

Samanthone dôležité štatistiky sú v súčasnosti v médiách neznáme, ale jej kariéra nezávisí od jej vzhľadu, takže to pre ňu nie je také dôležité. Napriek tomu má štíhlu postavu a váži okolo 100 libier ~ 45 kg. Má modré oči a hnedé vlasy.

Samantha Vinograd Osobný život, zoznamovanie, manželstvo, deti

Samantha nerada veľa hovorí o svojom milostnom živote a informácie o tomto aspekte jej života zostávajú v médiách neznáme. Často na nej žartuje o svojom budúcom manželovi oficiálny účet na Twitteri Zdá sa však, že našla niekoho výnimočného stavajú obrázky na jej stránke Instagram . Volá sa Bennet Leifer a je generálnym riaditeľom interiérovej dizajnérskej firmy Bennett Leifer Interiors, hoci títo dvaja nezdieľali žiadne informácie o svojej romantike.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám najlepší priateľ – tvoje priateľstvo je pre mňa darom dnes a každý deň.

Príspevok zdieľaný používateľom Samantha Winogradová (@samanthavinograd) 4. mája 2020 o 23:02 PDT

Angažuje sa v komunite a bola členkou niekoľkých humanitárnych organizácií, je poradkyňou amerického fondu UNICEF, Svet detí a je tiež členkou správnej rady Múzea holokaustu v USA a Concordia Summit.

Aby sme hovorili viac o jej úspechoch, Samantha bola vymenovaná za členku Davida E. Rockefellera v Trilaterálnej komisii a za členku milénia v Atlantickom rade.

Samantha Vinograd News, fakty

Samantha upútala pozornosť svojimi nedávnymi vyhláseniami o prezidentovi Trumpovi a celej situácii s koronavírusom, keď povedala, že bez ohľadu na to, že Trump mal negatívny test, ešte nie je v jasnom a prezident sa spolieha na Čínu , okrem iných komentárov, ktoré nedávno urobila.

Samantha pracovala ako hosťujúci člen na Inštitúte verejnej politiky Whartonskej univerzity v Pensylvánii.

Okrem CNN používa Twitter ako svoj najobľúbenejší verejný výlet, zatiaľ čo ju môžete nájsť aj na Instagrame, ale urobila to osobnejším a zdieľala svoje fotografie so svojimi priateľmi, kolegami a rodinou.