Wiki Rebeccy McBrainovej – Nový život po smrti Paula Walkera

ObsahKto je Rebecca McBrain?

Rebecca Soteros sa narodila v roku 1974 v Spojených štátoch amerických a je bývalou učiteľkou na škole, ale najznámejšou je jej vzťah so zosnulým hercom Paulom Walkerom, ktorý sa preslávil ako súčasť série Rýchlo a zbesilo. Obaja mali spolu dcéru, no krátko po narodení dieťaťa sa rozišli.

Čistá hodnota Rebeccy McBrainovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Rebeccy McBrain odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách.

Dostala veľkú podporu, keď vychovávala svoje dieťa s Walkerom a pravdepodobne ťažila z jeho čistého majetku odhadovaného na približne 25 miliónov dolárov v čase jeho smrti.

Život a kariéra

O živote Rebeccy predtým, ako stretla Walkera, bolo zdieľaných len veľmi málo podrobností. Absolvovala vysokoškolské vzdelanie a potom začala kariéru ako učiteľka. Obaja boli mladí dospelí, keď sa stali priateľmi. Tí dvaja sa stretli na ulici a ona sa s ním zblížila, dokonca vedela o mnohých ženách, s ktorými chodil. Nakoniec sa obaja do seba zaľúbili a ona otehotnela.

Po tehotenstve ho požiadala o ruku, ale on odmietol, pretože mal pocit, že je ešte príliš mladý na to, aby si dal takýto záväzok.

Ich vzťah pomaly upadal a po narodení dcéry sa s dieťaťom presťahovala na Havaj, aby tam pracovala ako učiteľka. Od Walkera dostala veľkú podporu pre dieťa, ale vyvinula sa závislosť k alkoholu. Nakoniec veci zašli príliš ďaleko a jej alkoholizmus viedol k tomu, že Paul získal plnú starostlivosť o dieťa. V rokoch pred jeho smrťou nekomunikovala často, potom sa presťahovala do Kalifornie, aby sa pokúsila znovu spojiť so svojou dcérou.

Bývalá manželka Paula Walkera rebecca mcbrain…

pridané Brian Monroy na Nedeľa 1. decembra 2013

Pokúsila sa tiež získať časť bohatstva svojho bývalého milenca, čo skončilo márne, pretože väčšina jeho bohatstva bola prevedená na Paulovho otca a dcéru. Nie je známe, či zostáva v blízkosti ich dcéry po všetkých problémoch, ktorými prešli.

Bývalý priateľ - Paul Walker

Paul bol synom boxera a modelky a mal írsky, švajčiarsky, nemecký a anglický pôvod. Vyrastal ako najstarší z piatich súrodencov v južnej Kalifornii. Počas svojej mladosti sa u neho prejavil silný záujem o morskú biológiu, ktorej sa bude venovať neskôr, aj keď jeho herecká kariéra prekvitala.

Keďže bol blízko centra zábavného priemyslu v USA, ponúkalo sa mu veľa príležitostí a jeho prvou prácou bolo obchodného modela pre Pampers, keď bol ešte batoľa. Ako vyrastal, získaval ďalšie herecké úlohy a objavoval sa v relácie ako napríklad Mladí a nepokojní, Dotknutý anjelom a Diaľnica do neba. V roku 1986 debutoval vo filme Monster in the Closet. Počas 90. rokov hral vo filmoch, hlavne ako vedľajšia postava, v projektoch ako She’s All That a Varsity Blues.

Rýchlo a zbesilo a iné projekty – Paul Walker

V roku 2001 Paul prerazil v akčnom filme Rýchlo a zbesilo, v ktorom hral po boku Vina Diesela.

To by znamenalo začiatok a priateľstvo medzi nimi, čo by nakoniec viedlo k celej franšíze zasadenej do sveta prvého filmu. Objavil sa v siedmich filmoch tejto franšízy, pričom posledným bol Furious 7, ktorý natáčal pred svojou smrťou.

Mal aj ďalšie projekty, ktoré zahŕňali hlavné úlohy vo filmoch, účinkovanie vo filmoch Flags of Our Fathers, Joy Ride a Eighth Below, ktoré získali veľa pozitívnych recenzií. Hral aj v The Lazarus Project, čo bol nezávislý film, a Takers, ktorý vyšiel v roku 2010. Okrem Furious 7 bol v niekoľkých posmrtných vydaniach vrátane Brick Mansions a Hours.

Mal tiež hrať vo filmovej adaptácii Hitman: Agent 47, ale zomrel ešte pred začiatkom produkcie.

Smrť Paula Walkera

Walker pracoval na charitatívnej akcii pre obete tajfúnu Haiyan alebo Yolanda na Filipínach v rámci svojej práce so svojou organizáciou Reach Out Worldwide. Po akcii otestoval Porsche Carrera GT so svojím priateľom a finančným poradcom Rogerom Rodasom. Test sa pokazil, ako dvaja havaroval do betónového stĺpa osvetlenia a dvoch stromov. Auto sa vznietilo a obaja boli zabití v dôsledku traumy a popálenín – kým sa dostali späť, obaja boli spálení na nepoznanie.

Vyšetrovanie ich smrti dospelo k záveru, že dôvodom ich havárie bola rýchlosť a vek pneumatík, ktoré pravdepodobne vypadli, keď zatáčali na obľúbenom mieste na driftovanie. Nasledovali početné súdne spory proti Porsche aj Rodasovi, aby si Walkerova rodina mohla nárokovať časť jeho zbierka áut že Rodas mal.

Vzhľadom na to, že Furious 7 bol v tom čase vo výrobe, všetky práce na ňom boli zastavené. Po získaní súhlasu Walkerových blízkych pokračovali v natáčaní s CGI a Paulovým bratom, ktorý doplnil niektoré časti, ktoré nebol schopný natočiť.

Jeho život bol neskôr predstavený prostredníctvom dokumentu I Am Paul Walker, ktorý vyšiel v roku 2018.

Osobný život

Po vzťahu s Walkerom sa Rebecca pomaly vzdialila od centra pozornosti. Teraz vystupuje pod priezviskom McBrain, čo naznačuje, že sa znovu vydala. Hovorí sa, že zdieľala rovnaký záujem o morskú biológiu ako jej neskorý milenec, čo je jeden z dôvodov, prečo sa tak skoro spojili. Zjavne stále bojuje s alkoholizmom, a tak sa vyhýba akejkoľvek pozornosti médií.