Wiki Rachel Demita – priateľ, čistá hodnota, vek, výška

ObsahKto je Rachel DeMita? Wiki Bio

Rachel DeMita sa narodila v Barbertone v štáte Ohio v USA 14. júna 1990 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to bývalá basketbalistka, teraz hviezda sociálnych médií, YouTuberka a moderátorka televíznych relácií , ktorá je však azda najznámejšia ako priateľka populárneho amerického basketbalistu Andreho Robersona.

Detstvo a vzdelanie

Rachel bola vychovávaná v Barbertone ako jediné dieťa jej otcom Jackom, ktorý bol basketbalovým trénerom, a jej matkou Shannon, ktorá bola v domácnosti. Rachel sa začala zaujímať o basketbal počas navštevovania základnej školy a po zápise na Wadsworth High School začala hrať za školský tím a čoskoro sa stala najlepšou hráčkou v štáte Ohio, pričom titul držala asi mesiac a pol. Počas posledného ročníka vo Wadsworthe vyhrala ocenenie štipendista roka a bola členkou juniorského národného majstrovského tímu amatérskej atletickej únie (AAU).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem svoj nový matrac Kuhl 🥰! Po dlhom dni cvičenia a natáčania mi je v noci horúco... ale tento matrac ma ochladzuje! ANDDDD – Darujem matrac zadarmo jednému šťastnému nasledovníkovi! Ak sa chcete zúčastniť, sledujte @kuhlsleep a nižšie označte 2 svojich priateľov. Víťaz bude vyhlásený na mojom IG príbehu 6. júla 🥳!

Príspevok zdieľaný používateľom rachel annamarie demita (@rademita) dňa 2. júla 2020 o 16:56 PDT

Po imatrikulácii v roku 2008 získala Rachel štipendium na Old Dominion University, kde zostala rok, kým prešla na Americkú univerzitu, kde v roku 2011 ukončila bakalársky titul v odbore rozhlasová žurnalistika.

Kariéra reportéra a YouTubera

Rachel odštartovala svoju kariéru v máji 2011, keď sa pripojila k programu Entertainment Tonight, kde okrem iného pomáhala moderátorovi show Markovi Steinesovi písať jeho scenáre a prichádzať s otázkami na rozhovory.

V júli 2012 sa Rachel presťahovala do North Hollywood v Los Angeles v Kalifornii pozvaná, aby moderovala show Ready Set Rachel , o móde a blogovaní.

V apríli 2014 začala Rachel pracovať pre ľudí, ktorí stoja za kanálom YouTube The Whistle, a pomáhala im produkovať a hostiť ich týždenný seriál The Swag List o sociálnych sieťach, móde a profesionálnych basketbalových tímoch. Od júna 2014 Rachel pracuje ako televízna moderátorka a producentka webovej série 2K a od decembra 2016 pôsobí aj ako moderátorka v Uproxx Media. Od apríla 2017 pôsobí aj ako ambasádorka značky Adidas.

Rachel pracovala ako športová, kozmetická a komerčná modelka od augusta 2012 a odvtedy podpísala zmluvu s Ottom. Je tiež youtuberkou, keďže svoj kanál spustila 12. septembra 2011 a nazbierala takmer 260 000 odberateľov a viac ako 11 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Väčšinou nahráva videá súvisiace s jej každodenným životom a basketbalom, pričom najpopulárnejšie z nich sú STREETBALOVÉ POHYBY S PROFESOROM! (TUTORIAL WHIRLWIND) // Rachel DeMita, ktorý bol od jeho nahrania 13. mája 2017 zobrazený viac ako 1,5 milióna krát. Rachel zarába aj na Instagrame, na ktorom propaguje značky ako Adidas, a v súčasnosti ju sleduje viac ako 1,2 milióna ľudí, ktorí na jej účet nahrali viac ako 2 200 obrázkov.

Milovať život a priateľa

V júni 2018 sa internetom začali šíriť klebety, že Rachel chodí s Andre Robersonom, ktorý momentálne hrá basketbal za Oklahoma City Thunder. Niekoľko dní po spomenutí Andreho v tweete 13. júna, potvrdila klebety v príspevku na Instagrame s tým, že sú spolu už niekoľko mesiacov.

Chodia spolu už takmer dva roky a žijú spolu, ale nevzali sa a nemajú žiadne deti.

Andre mal pred stretnutím s Rachel niekoľko vzťahov, ale žiadny z nich netrval dlhšie ako niekoľko mesiacov, čím sa jeho vzťah s Rachel stal tým najdlhším, v akom bol. Rachel tiež chodila s niekoľkými mužmi, vrátane dlhodobého vzťahu s jej vysokou školou. srdiečko, ale po takmer piatich rokoch sa rozišli, pričom sa hovorí, že títo dvaja boli zasnúbení.

Záľuby a iné záujmy

Rachel trávi väčšinu svojho voľného času cvičením v telocvični a každý týždeň má tri až štyri tréningy, pričom sa venuje aj rôznym športom, ako je basketbal (jej obľúbený), futbal a volejbal.

Voľný čas rada trávi v prírode a jej instagramový účet je plný záberov z atraktívnych prírodných lokalít. Je veľkou milovníčkou zvierat, ale nemá domáceho miláčika, pretože nemá dostatok času na to, aby sa oňho náležite starala, ale má mačku, ktorá trávi viac času vonku ako v dome. Rachel je hráčka, ktorá okrem iných hier rada hrá Fortnite: Battle Royale a Animal Crossing – Xbox je jej obľúbená konzola.

Rada pozerá filmy a niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek sú Russell Crowe, Anne Hathaway a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý rok, Les Miserables a The Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Rachelin čistý majetok

Rachelin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov od júna 2020. Je vysoká 1,73 m a jej dôležité štatistiky sú 34-26-35, zatiaľ čo jej oči a vlasy sú hnedé.

Kto je Andre Roberson? Wiki Bio

Andre Lee Roberson sa narodil v Las Cruces v Novom Mexiku v USA 4. decembra 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Bol vychovaný spolu so svojimi šiestimi súrodencami – z ktorých štyria sa tiež stali športovcami – ich rodičmi, ktorí boli obaja americkí športovci počas štúdia na Štátnej univerzite v Novom Mexiku. Andre študoval na strednej škole Karen Wagner, kde hral basketbal za školský tím, a po imatrikulácii získal štipendium na University of Colorado.

Začal hrať za Colorado Buffaloes hneď, ako sa zapísal na vysokú školu, pod vedením Tada Boyla, slávneho amerického univerzitného basketbalového trénera. Andre ukončil ročník 2011-2012 sezónu ako tretí najlepší doskakovač v Colorade, zatiaľ čo v nasledujúcej sezóne sa stal druhým najlepším – tím sa počas oboch sezón dostal na turnaj National Collegiate Athletic Association (NCAA). Keď Andre v roku 2013 ukončil bakalársky titul, vybral si ho Minnesota Timberwolves, ktorý súťaží v lige Národnej basketbalovej asociácie (NBA), ale pred odohraním jediného zápasu s Timberwolves bol preradený do Oklahoma City Thunder. Vo svojom prvom roku hrával príležitostne za Tulsa 66ers súťažiaci v NBA Development League, predtým, ako sa v sezóne 2014-2015 stal štartujúcim strelcom pre Oklahoma City Thunder.

Podpísal niekoľko zmlúv s Thunder, každú na rok a jeden z jeho najlepších výkonov bol 23. decembra 2015, keď zaznamenal 15 bodov v zápase proti Los Angeles Lakers, ktorý Thunder vyhrali 120:85, ale o mesiac neskôr Andre vyvrtol. koleno a musel vynechať desať zápasov.

14. júla 2017 podpísal nový trojročný kontrakt s Thunder v hodnote 30 miliónov dolárov, avšak po tom, čo začiatkom roka 2018 podstúpil operáciu pretrhnutej ľavej patelárnej šľachy, musel zvyšok sezóny stráviť oddychom. V októbri 2018 musel po zranení kolena stráviť ešte dva mesiace na lavičke a v novembri ho vyradili ešte dva mesiace.

Od júna 2020 sa Andreho čisté imanie odhadovalo na viac ako 2 milióny dolárov.