• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Perrey Reeves: Bývalý priateľ David Duchovny, čistá hodnota

Wiki Perrey Reeves: Bývalý priateľ David Duchovny, čistá hodnota

ObsahRande s Davidom Duchovnym

Perrey Reeves je dnes slávna americká herečka, ktorá sa stala populárnou vďaka americkému hercovi, spisovateľovi a spevákovi Davidovi Duchovnymu. Herec, ktorý je možno stále známy tým, že hrá hlavnú postavu Foxa Muldera v sci-fi seriáli Akty X, začal chodiť s Perrey v roku 1993 po tom, čo sa stretli na natáčaní samotného televízneho seriálu, a pred rozchodom boli spolu dva roky. z neznámych dôvodov. David O štyri roky neskôr sa oženil s Tea Leoni a 28. augusta 2008 oznámil, že sa pripojil k rehabilitačnému programu, aby sa zaoberal svojou závislosťou od sexu, a ukázalo sa, aký by mohol byť problém medzi ním a Perrey, hoci to ani jeden z nich nepotvrdil.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ešte jedna #hororová téma #wcw pred #halloweenom: #nádherná a #sexy ako peklo #perreyreeves! Väčšina to asi pozná z #entourage alebo niečoho podobného, ​​ale ja ju najlepšie poznám z #childsplay3 a epizódy, kde hrala #upírku v #thexfiles . Je oficiálne uvedená ako #horrorcrush na mojej webovej stránke: https://www.themastergio.com/2016/07/horror-crush-perrey-reeves.html?m=1 #horrormovies #milf #actress #brunette #beautifuleyes #perfect #dokonalosť #womancrushwednesday

Príspevok zdieľaný používateľom Giovanni Deldio (@the_master_gio) 30. októbra 2019 o 10:00 PDT

Rozvod Davida a jeho manželky Tea bol oficiálne oznámený v júni 2014 a odvtedy je zrejme slobodný.

Perreyho manželstvo s Aaronom Foxom

Perrey sa zoznámil s Aaronom Foxom, spoluzakladateľom tenisovej spoločnosti Grips a jej súčasným prezidentom, v roku 2013, keď ich zoznámili spoloční priatelia, ktorí verili, že títo dvaja budú dokonalá zhoda a zdá sa, že mali pravdu. Podľa ľudí Aaron požiadal Perrey o ruku v septembri 2014 v apartmáne v hoteli Ace, ktorý naplnil ružami, a keď to prijala, vzal ju do kuchyne ABC, kde obe ich rodiny čakali na prekvapenie Perreyho.

Súkromný obrad sa konal 13. júna 2015 a bola to práve Perrey, ktorá nechcela pozývať veľa hostí, ale radšej, aby sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina – očakávalo sa od nej, že pozve celé herecké obsadenie. zo série Entourage, keďže bola každému veľmi blízka.

Perrey otehotnela v júni 2017, ale držala to v tajnosti a v októbri porodila svoju a Aaronovu dcéru Phoenix Delphine Fox, pričom to opäť držala v tajnosti až do piatich mesiacov, keď časopis US Weekly prezradili, že Perrey porodila a zdieľali ich rozhovor. Perrey hovorila pre US Weekly o tom, že nie je nervózna z výchovy dieťaťa vo veku 47 rokov a že cíti, že Phoenix bol dar, pretože je teraz úspešnou a naplnenou herečkou a jej dcéra ju dotvorila ako osobu.

Perrey Reeves

Ani Perrey, ani Aaron nevedeli, či budú mať chlapca alebo dievča.

Približne v čase, keď porodila Phoenixa, hrala Perrey vedľajšiu postavu Ninu Devon v romantickom dramatickom seriáli Famous in Love, a hoci mala byť členkou hlavného obsadenia v druhej sezóne seriálu, rozhodla sa urobte si chvíľu voľna, aby ste mohli byť s jej novonarodeným dieťaťom.

Vo filmovom priemysle sa neustále dostáva nahor

Perrey vyrastala bez toho, aby jej bolo dovolené pozerať televíziu, čo je trochu zvláštne, pretože to bol jej starý otec z otcovej strany, ktorý priniesol stereofónny zvuk do filmov, ale to nezabránilo jej dvom akademickým rodičom, aby zakázali používanie televízie vo svojom dome (nezakázali ani jeden nevlastním).

Pred čítaním kníh dali prednosť Perrey a ona študovala v USA, Francúzsku a Taliansku, a keď si v Taliansku pozrela svoj prvý film v televízii, zamilovala sa do herectva a rozhodla sa, že sa stane herečkou. jeden deň.

Bolo to v roku 1989, keď sa objavila ako Laura vo svojom prvom filme Mothers, Daughters and Lovers, no uznanie si získala v roku 1991, keď hrala ako Kristen De Silva v horore Child’s Play 3 a bola ocenená za svoj výkon. Potom, čo sa postupne stávala uznávanou herečkou, ktorá môže hrať rolu, akoby to bola naozaj ona, bola obsadená do niekoľkých kriticky uznávaných filmov, ako napríklad Escape to Witch Mountain v roku 1995 po boku Dwayna 'The Rock' Johnsona a Mr. & Mrs Smith v roku 2005 po boku Angeliny Jolie a Brada Pitta.

Úlohou, ktorá Perrey premenila na veľmi úspešnú herečku, však bolo jej stvárnenie hlavnej postavy Melissy Goldovej v kriticky uznávanom komediálnom seriáli Entourage, ktorý sa vysielal v rokoch 2004 až 2011 a hrali v ňom aj Kevin Connolly, Adrian Grenier a Kevin Dillon. Perrey bola v seriáli úplne úžasná a dokonca aj kritici si všimli jej výkon, keď bola nominovaná na tri ceny Golden Nymph Awards za vynikajúcu herečku – komediálny seriál. Ako uviedla v rozhovore pre Moviehole Natáčanie seriálu s jej vyše 10-ročným priateľom Jeremym Pivenom bola zábava, a hoci mnohí ľudia verili, že by mohlo byť pre nich nepríjemné nakrúcať scénu v spálni, Perrey v rozhovore prezradila, že to bola v skutočnosti zábavná scéna. robiť, a že aj štáb sa smial, keď sa smial počas celého natáčania.

Perrey to veľmi uľahčilo, že jej postava sa jej v skutočnosti dosť podobala, pretože obaja sú priamočiari a trochu prísni (hoci jej postava je o niečo prísnejšia ako ona).

Perrey má veľkú vášeň pre zvieratá a jogu

Jediná vec, ktorú Perrey miluje takmer tak blízko ako Home Depot, sú zvieratá. Svoje peniaze a čas často venuje Medzinárodnému fondu na ochranu zvierat, pričom počas svojich tínedžerských rokov pôsobila ako dobrovoľníčka v niekoľkých útulkoch pre zvieratá. V jej dome žije niekoľko domácich miláčikov, z ktorých väčšina sú záchranári, a páči sa jej, že jej dcéra vyrastá so psami, pretože verí, že to Phoenixovi pomôže stať sa lepším človekom a viac sa starať o ľudí okolo seba.

Je tiež veľmi zanietená pre jogu a venuje sa jej od roku 1993. Všetko to pre ňu začalo, keď začala mať problémy s Davidom Duchovnym a uvedomila si, že joga jej pomáha uvoľniť sa a upokojiť myseľ a keďže verí v prírodnú medicínu , sa stala praktizujúcou ajurvédou, ktorá je starodávnou indickou tradíciou zdravotnej starostlivosti. V roku 2012 začala žiť v Kostarike, kde spoluzakladala The Sanctuary at Two Rivers Yoga Retreat & Certifikačný program pre učiteľov jogy v Cabuya a stále sa tam dá nájsť, aj keď Perrey už nie je priamo zapojený.

Najnovšie projekty

Krátko po pôrode svojej dcéry sa Perrey vrátila k herectvu, pretože si nevedela predstaviť, že by robila niečo iné, než aby bola na filmoch a televíznych seriáloch. Bolo to v roku 2019, keď hrala hlavnú postavu Clarissy v dramatickom filme Svet bez teba, ale film získal zmiešané recenzie a nevzbudil veľkú pozornosť, Perrey si to však vynahradila hraním Giny v romantickej komédii. film Plus jedna, ktorý si diváci obľúbili a získal dve ceny divákov za príbeh.

Nedávno bola obsadená do úlohy Natalie, jednej z hlavných postáv seriálu Paradise City, ktorý je spin-offom z nadprirodzeného hudobného trileru Americký Satan, a ktorý doteraz odvysielal osem epizód.