• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Orion Finished – alias Tiberius Stormwind o „Kritickej úlohe“

Wiki Orion Finished – alias Tiberius Stormwind o „Kritickej úlohe“

ObsahKto je Orion Finishes?

Orion Acaba je americký hlasový herec, ktorý sa preslávil ako hlas Tiberiusa Stormwinda v prvej sezóne Critical Role, živej týždennej show, v ktorej hlasoví herci hrajú Dungeons & Dragons. Orion je okrem iných projektov, na ktorých doteraz pracoval, známy aj ako hlas Pirona v animovanom seriáli Gormiti a ako Apollo Justice v animovanom seriáli Phoenix Wright Ace Attorney: Spirit of Justice (2016).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hej, ty. Chcete vyjadriť všetky svoje sťažnosti, otázky a obavy? Zlez zo zadku a povedz niečo. V novembri 100% znova odošlem presne tú istú správu. #hovorte #hlasujte #supertuesday

Príspevok zdieľaný používateľom Dokončuje Orion (@orionacaba) 3. marca 2020 o 12:55 PST

Orion končí Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Orion Acaba sa narodil 14. októbra 1980 v Hollywoode v Kalifornii, USA, žiaľ, o svojich rodičoch nič nepovedal, ale jeho súrodenci sú Annette a Christal Acaba. O svojom vzdelaní tiež mlčí.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Orion preslávil svojou úlohou v kritickej úlohe, bol už niekoľko rokov vo svete hlasového herectva.

Začal v roku 2009 s hlasom Draculu vo videohre Galactic Bowling a v tom istom roku pracoval na niekoľkých ďalších projektoch, pričom v roku 2012 bol vybraný ako hlas Hoheto Hyga v animovanom seriáli Naruto: Shippuden a neskôr v tom istom roku bol hlas Arathorna vo videohre Guardians of Middle-Earth. Orion pokračoval v práci ako hlasový herec na mnohých videohrách, vrátane Neverwinter (2012), Disney Infinity a Saints Row IV v roku 2013, pričom začal poskytovať aj hlas Pirona v Gormiti.

Vystúpte na výslnie

Orion robil pokroky ako hlasový herec a jeho meno sa stalo v Hollywoode populárnejším, takže rok 2015 bol pre Oriona veľmi plodný, pretože bol vybraný do show Critical Role, ktorú bolo počuť v 25 epizódach prvej sezóny, čím dal tejto postave hlas, Tiberius Stormwing a vďaka obrovskej popularite série sa stal hviezdou.

Po epizóde č. 27 však opustil kritickú rolu a už sa nikdy nevrátil. Nehovoril o tom, prečo odišiel zo show, ale hovorilo sa, že vzal všetky peniaze pre seba, napriek tomu je zakázaný z komunity a nechce sa vrátiť.

Bez ohľadu na to Orion úspešne pokračuje a dáva hlas postavám z videohier vrátane World of Warcraft: Battle for Azeroth (2018) ako Blackthorn Highmountain a Rico Rodriguez vo videohre Just Cause 4.

V súčasnosti pracuje na videohre Master X Master (MXM).

Orion tiež vytvoril zvukovú sériu založenú na svojej postave Tiberius Stormwind s názvom Draconian Knights. Na Kickstarteri spustil kampaň s cieľom získať peniaze na výrobu série.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad Orion Acaba

Orion Acaba sa preslávil ako hlasový herec a oddaný člen komunity hier na hranie rolí a jeho tvrdá práca priniesla úžitok jeho bohatstvu.

Podľa zdrojov sa čistý majetok Orion Acaba odhaduje na 500 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Orion je vysoký 5 stôp a 10 palcov (1,78 m), pričom jeho váha momentálne nie je k dispozícii, no má atletickú postavu. Orion má zelené oči a krátke hnedé vlasy.

Osobný život Orion Acaba, zoznamka, zneužívanie drog

Orion bol o svojom milostnom živote veľmi tajný a nie sú dostupné žiadne informácie o jeho randení, niektoré zdroje uvádzajú, že Orion je momentálne slobodný a zameriava sa na svoju kariéru.

Bez dôkazov sa hovorilo, že bol urážlivý voči bývalej priateľke.

Orion hovoril o svojom boji s depresiou a zneužívaní drog, pričom povedal, že dlho bojoval s depresiou a po ceste podľahol zneužívaniu drog. Objavili sa správy o tom, že Orion má rakovinu, no je to jeho matka, kto trpí touto chorobou a nie on, keďže herec zdieľal smutnú správu na svojom Twitter účet .

Správy Orion Acaba, fakty

Orion Acaba je hviezdou v hernej komunite a svojimi činmi vzbudil určitú kontroverziu, no stále ho mnohí milujú a vďaka svojej popularite sa objavil v niekoľkých časopisoch. Ešte v roku 2018 získal pozornosť médií vďaka úspech svojej fundraisingovej kampane na Kickstarteri.

Orion je tiež umelec zmiešaných bojových umení a tiež robil kaskadérske kúsky a parkourové videá. Okrem toho Orion strávil roky v divadle Upright Citizens Brigade Theatre v Los Angeles.