• Hlavná
  • Modelky
  • Wiki Nikki Blades – vek, výška, skutočné meno, priateľ, rodičia

Wiki Nikki Blades – vek, výška, skutočné meno, priateľ, rodičia

ObsahKto je Nikki Blades?

Nikki Blades je americká hviezda sociálnych médií, modelka a moderátorka rádia, ktorú možno počuť na rádiu 97,7 KWIN. Na svojom instagramovom účte, na ktorom zdieľa svoje modelingové snímky, si získala takmer 200 000 sledovateľov a propaguje tak svoju modelingovú kariéru. Jeden z jej úspechov zahŕňa funkciu v 10 najlepších Hometown Hotties magazínu Maxim v roku 2014.

Nikki Blades Wiki – skutočné meno, vek, detstvo a vzdelanie

Nikki Horina Blades sa narodila 10. marca 1989 na Oahu na Havaji v USA a je dcérou Edwarda Bladesa a jeho manželky Nikoi Blades a čínskych, filipínskych a írskych predkov – o jej súrodencoch neexistujú žiadne informácie. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mal milión rôznych titulkov, ktoré s touto fotkou nemali absolútne nič spoločné, ale rozhodli sa ich nezverejniť lol. Ale počul som, že ak niekomu padnete pod fotku, znamená to, že sa vám naozaj páči lol! Takže som tu vo svojom @nakedwardrobe lol oh a diskutoval som o týchto vlasoch, takže čo by sme mali s @glambydrea_ a ja robiť ďalej?

Príspevok zdieľaný používateľom Nikki Blades (@nikkiblades) 20. júla 2020 o 9:45 PDT

Hoci sa narodila na Havaji, detstvo prežila v Kalifornii v USA, keďže jej rodičia sa tam presťahovali, keď bola dieťa a kde chodila na Lowell High School v Kalifornii. Po imatrikulácii sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles a získala bakalársky titul, ale nešpecifikovala oblasť svojho štúdia.

Začiatky kariéry

Nikki odštartovala svoju kariéru na vysokej škole, kde ju požiadali, aby sa stala modelkou na fotografickom kurze na vysokej škole, a to vyvolalo srdečný vzťah s fotoaparátom. Krátko nato ju začala stránka Instagramu a začala odovzdávať svoje fotografie. Po čase si ju všimlo niekoľko modelingových agentúr a značiek a dostala svoju prvú profesionálnu prácu.

Pomaly si vybudovala meno, najprv sa objavovala v reklamách a pomaly kráčala vpred. Nikki nahrávala na svoju instagramovú stránku viac obrázkov, vrátane provokatívnych fotografií, a tak začala priťahovať pozornosť ľudí a časopisov z celého sveta. Okrem modelingu sa začala venovať aj fitness a to jej prospelo aj v kariére. Začala spolupracovať s profesionálnymi fotografmi, čo pozdvihlo jej modelingovú kariéru na vyššiu úroveň.

Vzostup ku hviezde

Ako jej kariéra pokračovala, Nikki vystupovala v mnohých populárnych časopisoch a v roku 2014 bola označená za jednu z 10 najlepších Hometown Hotties časopisu Maxim.

Začala spolupracovať s odevnými značkami, akými sú okrem iného Kaimana beachwear, Purist Boutique a Hypebeast. Ako sa jej kariéra vyvíjala, jej spolupráce sa zvýrazňovali a v posledných rokoch sa stala ambasádorkou značky pre množstvo značiek, ako napríklad Adidas a Nos, pričom pôsobí aj ako ambasádorka neziskovej organizácie Designing A Difference. organizácia zameraná na vytváranie viac pracovných príležitostí pre ľudí v oblasti San Francisca. Svoju popularitu si získala na Instagrame, ktorý je jej hlavným mediálnym výstupom pre jej kariéru, hoci má aj kanál YouTube a jej vlastnú webovú stránku . K jej obrázkom sa dostanete aj na jej webovej stránke.

Rozhlasový hostiteľ a televízne vystúpenia

Nikki využila svoj ďalší talent, aby sa stala prominentnou celebritou, ktorú teraz možno počuť v rádiu ako moderátorku v rádiu 97,7 98,3 KWIN v Stocktone v Kalifornii od 10:00 do 15:00. Prehliadka sa volá The Morning Block Party a pripája sa k nej Lucas Gee. To tiež zlepšilo jej popularitu a čistý majetok. Aby sme o svojich úspechoch ďalej hovorili, Nikki sa objavila aj v televízii, keďže v januári 2018 bola jedným z hosťujúcich moderátorov v šou Wild ‘n Out, vedľa hlavného moderátora Nicka Cannona.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad čepele Nikki

Nikki sa preslávila ako modelka a moderátorka v rádiu a jej úspech výrazne pridal k jej bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Nikki Blades odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov od polovice roku 2020.

Nikki Blades je uznávaná pre svoju skvelú postavu, takže sa pozrime na jej dokonalé miery, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 130 libier ~ 59 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-25-38 palcov, jej veľkosť podprsenky je 34D. Má modré oči a hnedé oči.

Osobný život Nikki Blades, rande, priateľ, vydatá, slobodná?

Nikki Blades je o svojom osobnom živote veľmi tajnostkárska, keďže všetko, o čom hovorí, je jej úspech na profesionálnej úrovni. O niekoľko sa však podelila pohľady na randenie s ázijskými mužmi a o tom, čo sa jej páči alebo nepáči na mužovi. Neexistujú však žiadne informácie o jej histórii randenia a podľa správ je Nikki momentálne slobodná a zameriava sa výlučne na ďalšie zlepšovanie svojej už tak úspešnej kariéry.

Nikki Blades novinky, fakty, vplyv

Nikki je vychádzajúcou hviezdou a často je v médiách a hovorí o svojej kariére a úspechu, s ktorým sa jeden takýto rozhovor uskutočnil Super pouličný model .

Postavu si udržiava pravidelným tréningom a špeciálnymi diétami, ktoré obsahujú bielkoviny a vitamíny. Nikki športuje od detstva a vyrastala vo volejbale, softbale a iných športoch. Vo volejbale pokračovala na strednej škole a neskôr na vysokej škole a pri volejbale je hrdá na svoj 23-palcový vertikálny skok. Nepokračovala však v profesionálnej kariére volejbalovej hráčky.

Hoci nemá stály vzťah, Nikki hovorila o svojich vzťahoch na jednu noc a povedala, že by chcela viac jednodňových románikov ako dlhodobý vzťah, ktorý je nudný.

Nikki je gurmánska a sushi je jej obľúbené jedlo. Nikki spustila svoj vlastný projekt s názvom NikkiStreetEats a má stránka Instagramu , na ktorej zdieľa zaujímavé recepty na jedlá z miestnych reštaurácií, kamkoľvek ju cesta zavedie. Odteraz má na tejto stránke Instagram viac ako 10 000 sledovateľov, čo tiež zlepšilo jej popularitu a bohatstvo. Má tiež stránku na Facebooku a kanál YouTube, ale tieto predajne nie sú také populárne ako jej účet na Instagrame.

Nikki pomohla mnohým mladým modelkám naštartovať ich kariéru a dosiahnuť popularitu tým, že s nimi spolupracovala a inzerovala ich na svojej stránke na Instagrame.