Wiki Necara Zadegana (NCIS: New Orleans) Je vydatá?

ObsahKto je Necar Zadegan?

Necar Zadegan sa narodila 20. júna 1982 v Heidelbergu, Bádensko-Württembersko, vtedajšie západné Nemecko, a je to herečka známa svojou prácou v rôznych televíznych reláciách, ako je napríklad Girlfriends’ Guide to Divorce, v ktorej hrala Deliu Banai. Jedna z jej najpozoruhodnejších úloh bola počas ôsmej sezóny 24, v ktorej stvárnila prvú dámu Daliu Hassan.

Čistá hodnota Necara Zadegana

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Necara Zadegana odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobený úspechom v hereckej profesii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cítiť sa ako žena... #internationalwomansday

Príspevok zdieľaný používateľom necarzadegan (@necarzadegan) 8. marca 2020 o 14:44 PDT

V zábavnom priemysle je aktívna od roku 2005 a okrem televíznych projektov mala aj významné úlohy v divadle aj vo filme.

Raný život a vzdelávanie

Necar má iránsky pôvod, a hoci sa narodila v západnom Nemecku a strávila tam prvé roky, rodina sa neskôr presťahovala do USA hľadajúc lepšie príležitosti a usadila sa v San Franciscu, kde získala vzdelanie. Pôvodne si nepredstavovala kariéru herečky a po maturite na strednej škole sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Santa Barbare.

Univerzita je súčasťou veľkého 10-kampusového systému Kalifornskej univerzity. Najmä Santa Barbara je považovaná za jednu z verejných univerzít, verejných univerzít so vzdelávacími systémami na rovnakej úrovni ako prestížna Ivy League. Vyštudovala literatúru, počas ktorej objavila lásku k herectvu. Keďže sa tomu chcela venovať ako kariére, pokračovala v štúdiu tým, že sa nakrátko presťahovala do Paríža, aby študovala na univerzite Sorbonna. Po svojom návrate do USA pokračovala vo svojom zámere tým, že sa zúčastnila konkurzov a dúfala v veľký zlom.

Necar Zadegan

Začiatky kariéry a vzostup na výslnie

Zadegan začala svoju kariéru v polovici roku 2000 a objavila sa najmä vo vedľajších úlohách v rôznych populárnych televíznych programoch, vrátane How I Met Your Mother, NCIS, Lost, Nip/Tuck a CSI: Miami. Keď nazbierala skúsenosti a čoraz výraznejšie portfólio, nakoniec získala svoju prvú pravidelnú rolu.

V roku 2010 bola obsadená do seriálu 24 ako Dalia Hassanová , pričom jej postava sa stala hlavnou súčasťou príbehu ôsmej sezóny.

V šou hrá Kiefer Sutherland, ktorý hrá odborníka na boj proti terorizmu a agenta Jacka Bauera. Jednou z vecí, ktoré odlišovali 24 od seba, bolo zameranie sa na skutočných 24 hodín dňa, pričom každá epizóda sa zameriavala na hodinu. Dejová línia sa často zaoberá pokusmi o atentát, korupciou, počítačovou kriminalitou, zbraňami hromadného ničenia a bioterorizmom. Počas väčšiny svojho trvania získala show veľa chvály a získala množstvo ocenení vrátane Primetime Emmy.

Pokračovanie v hereckej práci

Po tejto úlohe debutovala v celovečernom filme Unthinkable po tom, čo na začiatku svojej kariéry robila iba krátke filmy.

pridané Necar Zadegan na štvrtok 10. júna 2010

Unthinkable bolo zverejnené priamo na videu, hoci v ňom vystupovali prominentní herci ako Michael Sheen, Carrie-Anne Moss a Samuel L. Jackson. Film rozpráva príbeh muža, ktorý sa vyhrážal odpálením jadrových bômb v niekoľkých častiach USA, a o vláde, ktorá sa uchýlila k mučeniu, aby ho prinútila hovoriť. Jeho prístup k témam sa ukázal ako veľmi kontroverzný, pretože táto téma bola už na začiatku tabu. V tom istom roku pracovala aj na filme Elena Undone, v ktorom hrala po boku Traci Dinwiddie. Film sa zameriava na romantický vzťah dvoch žien a je voľne založený na vzťahu medzi filmárkami Marina Rice Bader a Nicole Conn.

Potom bola obsadená do opakujúcej sa úlohy Isabel v seriáli The Event. Relácia vysielaná na NBC a rozpráva príbeh o mimozemšťanoch, ktorí havarovali na Aljaške a s vládnym vedomím tam zostali zadržiavaní viac ako šesť desaťročí, pričom si ich existenciu pomaly uvedomovala aj všeobecná verejnosť. Šou pred ňou bežala iba jednu sezónu zrušené . Potom mala hlavnú úlohu v šou Emily Owens, MD, ale to bol ďalší krátkodobý projekt vysielaný na CW.

Nedávne projekty a NCIS: New Orleans

V roku 2014 mala Zadegan ďalšiu významnú úlohu ako postava Delia v seriáli Girlfriends’ Guide to Divorce.

Relácia bola odvysielaná na Bravo a sleduje príbeh autora svojpomocných kníh, ktorý sa musí vysporiadať s blížiacim sa rozvodom, ako aj s jeho následkami. Bežalo päť sezón a získalo priaznivé recenzie počas jeho chodu . Počas tejto show mala tiež opakujúcu sa úlohu vo filme Extant, v ktorom hrala Halle Berry, a produkovaný Stevenom Spielbergom rozpráva príbeh astronautky, ktorá sa vracia domov tehotná po ceste vesmírom.

Po práci na niekoľkých programoch ako hosť sa potom stala hlavným obsadením NCIS: New Orleans v roku 2018, v ktorom stvárňuje špeciálnu agentku Hannah Khoury.

Policajná procedurálna séria prebieha od roku 2014 a je spin-offom NCIS, sleduje tím agentov Námornej kriminálnej vyšetrovacej služby (NCIS), ktorí sídlia v New Orleans a často riešia prípady súvisiace s americkou námornou pechotou alebo americkým námorníctvom. Spočiatku bola predstavená ako priamy vedúci tímu, ale neskôr odstúpila, keď sa do tímu vrátil Dwayne Cassius Pride.

Osobný život

Necar je slobodná a nehovorila o žiadnom zo svojich vzťahov ani minulých románikov.

Uprednostňuje uchovávať informácie mimo verejnosti a nemá žiadne verejné účty na sociálnych sieťach. Rád hrá rolu nezávislej ženy, ktorá je často videná vo veľkých úlohách, napríklad v policajnom zbore alebo na popredných miestach v politickej sfére. Býva v Hollywood Hills, Los Angeles, v a Domov ktorú predtým vlastnila herečka Michelle Monaghan. Dom si kúpila, pretože miluje výhľad na centrum Los Angeles a tiež poskytuje výhľad na neďaleký oceán.