Wiki Nancy Drew Kennedy McMann z CW – Vek, priateľ

ObsahKto je Kennedy McMann?

Kennedy McMann sa narodila 30. októbra 1996 v Holandsku, Michigan, USA, a je herečkou, ktorá je pravdepodobne najznámejšia vďaka svojej práci v televíznom seriáli Nancy Drew, ktorý vysiela CW. Stvárňuje postavu titulnej postavy, ktorá vychádza z populárnej knižnej postavy, ktorá existuje od 30. rokov minulého storočia.

Čistá hodnota Kennedyho McManna

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Kennedy McMann odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, zarobených úspešnou kariérou v herectve, aj keď je v tejto profesii aktívna len niekoľko rokov. Zapojila sa aj do mnohých ďalších projektov, z ktorých niektoré sú charitatívne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

tieto korene sú stvorené na chodenie

Príspevok zdieľaný používateľom Kennedy McMann (@kennedymcmann) 24. mája 2020 o 12:41 PDT

Raný život a vzdelávanie

Zatiaľ čo sa Kennedy narodila v Michigane, jej rodina sa neskôr presťahovala do Mesa v Arizone, kde mala vyrastať. Jej otec pracoval ako herec, zatiaľ čo jej matka bola spisovateľkou a písala prevažne v žánri pre mladých dospelých. V mladom veku si Kennedy vypestovala lásku k čítaniu kníh a hudbe, oboje podporované jej matkou. Shed neskôr navštevovala Skyline High School, ktorá je najmladšou spomedzi všetkých škôl v jej okolí.

V tom čase objavila herectvo a začala sa oň zaujímať, pretože umožňovala hrať postavy z kníh. Milovala aj príbehy, keďže v mladosti hrala množstvo stolových hier. Počas strednej školy bola súčasťou klubu Performing Arts Club a bola tiež členkou Valley Youth Theatre (VYT).

Po imatrikulácii pokračovala vo vzdelávaní a zapísala sa na štúdium výtvarných umení na Carnegie Mellon University v Pittsburghu v Pensylvánii. Univerzita je vysoko prestížnou súkromnou univerzitou, ktorá je zodpovedná za mnohých významných absolventov vedy a divadelného umenia.

Začiatky kariéry

Po promócii v roku 2017 našla Kennedy svoju prvú profesionálnu rolu v televíznom seriáli preč , v ktorom stvárnila Saru Moreland. Prehliadka je založená na sérii kníh napísaných Michaelom Grantom a rozpráva príbeh o fiktívnom meste v južnej Kalifornii, odkiaľ väčšina jeho obyvateľov náhle zmizne, zatiaľ čo tí, ktorí tu zostali, sú uväznení v smrtiacej bariére.

Po tejto udalosti mnohí z jej občanov zažívajú rozvoj nadprirodzených síl, pričom niektorí sa viac prikláňajú k dobru, zatiaľ čo iní sa stávajú antagonistami. Po celú dobu sa v oblasti potuluje stvorenie. Knižná séria je veľmi úspešná, zatiaľ vyšli dve sezóny na základe a deviatich románov.

Po svojej práci tam hosťovala v televíznom seriáli Law & Order: Special Victims Unit, ktorý vysiela NBC a sleduje fiktívnu verziu policajného oddelenia v New Yorku a ich jednotky pre špeciálne obete. Prehliadka sa zameriava na obete sexuálnych trestných činov, ako je domáce násilie, znásilnenie, pedofília a zneužívanie.

Prehliadka je druhou v sérii Law & Order a je jednou z nich najdlhšie bežiaci výstav v USA, vďaka čomu je jedným z najuznávanejších v celej franšíze. Počas svojho pôsobenia získala množstvo ocenení.

Nancy Drew

V roku 2019 bola Kennedy obsadená do svojej doteraz najväčšej úlohy, ako slávnej detektívky Nancy Drew v rovnomennom seriáli založenom na rovnomennej sérii mysterióznych románov z 30. rokov minulého storočia. Postavu vytvoril Edward Stratemeyer ako spoločníka a protipól k románom Hardy Boys. V priebehu rokov postava nadobudla rôzne podoby, často sa modernizuje, aby zodpovedala súčasnej kultúre.

V osemdesiatych rokoch sa romantika stala bežnou podtémou jej kníh a romány boli mnohokrát adaptované pre film aj televíziu.

Prehliadka sa začala vyrábať v roku 2015, ale kvôli početným nezhodám medzi sieťami bola nakoniec v roku 2018 presunutá na CW. Prehliadka obsahuje prepracovanie niekoľkých postáv z kníh, pričom niektoré z jej hviezd vrátane Leah Lewis, Maddison Jaizani a Tunji Kasim. Prehliadka trvá už viac ako sezónu a stále trvá obnovená pokračovať vo výrobe. Recepcia bola zmiešaná, pričom väčšina kritikov uvádzala, že táto nová séria nepridáva nič k tomu, čo iné predstavenia už v tejto postave zaviedli, takže nie je ničím výnimočným.

Napriek tomu táto rola výrazne zvýšila Kennedyho kariéru.

Iné projekty

Okrem práce McMann ponúka služby prostredníctvom videa, pričom si účtuje nízke náklady na vytváranie krátkych videí pre udalosti alebo iné. Celý výťažok z jej práce ide na charitu a možno ju kontaktovať cez webovú stránku Cameo, centrum celebrít minulej i súčasnej slávy, ktoré chcú zarobiť niečo navyše alebo vrátiť komunite. Rozrástla sa na veľmi veľkú stránku s hercami, športovcami, modelmi a mnohými ďalšími, ktorí ponúkajú svoje prispôsobené video správy.

png

Kennedy tiež trávi časť svojho voľného času hraním a propagáciou stolnej hry Dungeons & Dragons , považovaný za jednu z najstarších stolových hier a predchodcu žánru RPG. Umožňuje hráčom stať sa postavami vo fantasy svete, často rôznych rás so schopnosťami bojovať, čarovať a komunikovať so svetom. Každú hru alebo reláciu má na starosti Dungeon Master, ktorý dohliada na svet, v ktorom postavy hrajú, a na rozhodnutia, ktoré robia. Hra sa v posledných rokoch stala veľmi populárnou vďaka odhaleniu, ktoré priniesli celebrity a internet.

Osobný život

Kennedy je slobodná a neexistujú žiadne správy o jej minulých ani súčasných romantických vzťahoch. Je stále mladá a svoju hereckú kariéru skutočne len začala, čo môže znamenať, že sa viac sústreďuje skôr na prácu ako na dlhodobé vzťahy. Aj tak zostáva veľmi blízko svojej rodine a trávi s nimi čas, keď môže. Vlastní aj domáceho psa, ktorého často zverejňuje na sociálnych sieťach. Priznáva, že je veľkou fanúšičkou televíznej reality show a sleduje mnoho relácií podľa svojich predstáv.