Wiki MSNBC Heidi Przybyla – manžel, plat, rodina, životopis

ObsahKto je Heidi Przybyla?

Heidi Marie Przybyla sa narodila 18. novembra 1973 v znamení zverokruhu Škorpión v Alexandrii vo Virgínii v USA s polovičným poľským pôvodom. Je to 46-ročná televízna osobnosť, novinárka, ktorá v súčasnosti pracuje ako korešpondentka a národná politická reportérka pre NBC News, predtým pracovala ako vedúca politická korešpondentka pre USA Today. Heidi je pravdepodobne najlepšie uznávaná za kontroverzné vyhlásenia o americkom prezidentovi Donaldovi Trumpovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes ráno som tu začal svoj deň. Krásny set = šťastná žiara, kým sa nevrátim do novinárskej kobky v Capitole. ….

Príspevok zdieľaný používateľom Heidi Przybyla (@hprzybyla) 8. marca 2017 o 8:17 PST

Aká bohatá je teraz? Heidi Przybyla Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Heidi Przybyla presahuje 1 milión dolárov, ktorý zarobila z jej úspešného zapojenia sa do spravodajského priemyslu ako novinárky a politického analytika a z práce pre niektoré z popredných televíznych a spravodajských spoločností.

Raný život, národnosť, etnicita

Heidi Przybyla strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Alexandria, vychovávali ju rodičia s mladším bratom Nickom – ich otec sa volá John Przybyla, zatiaľ čo meno ich matky médiám zatiaľ neprezradili. Podľa národnosti je Američanka a patrí k belošskej etnickej skupine.

Vzdelanie

Po imatrikulácii na strednej škole sa Heidi Przybyla zapísala na Michiganskú štátnu univerzitu, verejnú univerzitu v East Lansing. Tam získala bakalársky titul v odbore medzinárodné vzťahy a nemecký jazyk. Potom si svoje vzdelanie rozšírila v nemeckom Breisgau, kde v rokoch 1993 až 1994 rok navštevovala Albert-Ludwigs-Universitat Freiburg. Heidi hovorí plynule anglicky a nemecky.

pridané Heidi Przybyla na Utorok 25. septembra 2018

Začiatky kariéry

Podľa jej úradníka LinkedIn Heidi Przybyla začala svoju profesionálnu kariéru v oblasti žurnalistiky v roku 1997, keď získala prácu v denníku Washington Business Journal so sídlom v Arlingtone vo Virgínii. Poskytuje denné miestne obchodné správy pre región Washington, D.C. Pracovala tam na pozícii reportérky dva roky, do roku 1999.

Rise to Fame a Bloomberg News

Heidiin veľký zlom nastal v tom roku, keď sa pripojila k Bloomberg News, medzinárodnej tlačovej agentúre so sídlom v New Yorku, ktorá je jednou z popredných finančných a politických sietí na svete.

Pôsobila tam v pozícii reportérky Bieleho domu do roku 2005, kedy bola povýšená na pozíciu vedúcej politickej reportérky. Ďalšie povýšenie Heidi prišlo o päť rokov neskôr, keď začala pre spoločnosť pracovať ako kongresová reportérka. Počas svojho pôsobenia tam Heidi pokrývala koniec prezidentského úradu Billa Clintona a administratívu prezidenta Georgea W. Busha. Informovala o tom aj z Bieleho domu počas útokov z 11. septembra. Okrem toho sa Heidi pravidelne objavovala v talk show With All Due Respect, vysielanej v televízii Bloomberg, kde vystupovala po boku Johna Heilemanna a Marka Halperina.

Po 16 rokoch pôsobenia v spoločnosti odišla v júli 2015 z neznámych dôvodov.

USA Today a NBC News

V auguste 2015 sa však Heidi presunula priamo na pozíciu vedúcej politickej korešpondentky v medzinárodnom denníku USA Today. Tam bola poverená spravodajstvom o prezidentských voľbách Hillary Clintonovej v roku 2016, analýzou jej politickej politiky, ašpirácií a oponentov a cestovaním na každé miesto v rámci svojej predvolebnej kampane, čo zahŕňalo spravodajstvo o demokratických prezidentských debatách.

Po víťazstve Donalda Trumpa v prezidentských voľbách sa začala angažovať v zastrešovaní jeho administratívy, z ktorej prácu odišla začiatkom roka 2018. Okrem toho pracovala ako politická analytička pre MSNBC. V tom istom mesiaci sa pridala NBC News a okamžite sa objavil vo vysielaní. Stále tam pracuje ako korešpondentka a národná politická reportérka. Okrem toho Heidi pracuje ako spisovateľka pre ich webovú stránku, denne informuje o rôznych politických udalostiach a informuje o politických správach.

Vystúpenia vo vysielaní

Heidi Przybyla absolvovala množstvo vystúpení v relácii ako panelistka a prispievateľka.

V roku 2016 sa objavila v americkom volebnom ústredí, The O'Reilly Factor, Media Buzz a FOX News Sunday With Chris Wallace. V nasledujúcom roku Heidi pracovala na takých šou ako The Beat With Ari Melber a Deadline: White House. Od roku 2017 je pravidelným hosťom každodennej šou NBC News Morning Joe. V roku 2019 sa objavila aj ako členka politického okrúhleho stola v Meet The Press.

Kontroverzné vyhlásenia

Heidi Przybyla je jednou z najuznávanejších novinárok, pretože má dosť odvážnu osobnosť a nikdy neváhala verejne vyjadriť svoj názor.

Okrem toho sa Heidi preslávila po niekoľkých vážnych a kontroverzných vyhláseniach o 45. prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi a jeho politike. Jedným z týchto vyhlásení, ktoré urobila, bolo vystúpenie v relácii MSNBC Hardball With Chris Matthews, keď povedala, že Donald Trump odsudzuje antisemitizmus kvôli nedávnym vyhrážkam, čo naznačuje, že jeho postoj nebol dostatočne dôveryhodný. Okrem toho Heidi raz komentovala správy o miliónoch ruských dojmov na Facebooku a Twitteri a povedala, že sa zjavne snažili ovplyvniť výsledok prezidentských volieb.

Podporili ju ďalší novinári, napríklad Joe Scarborough a Eugene Robinson.

Vzhľad a vitálna štatistika

Heidi Przybyla má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 7 palcov (1,70 m), pričom váži okolo 132 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-26-35. Jej veľkosti podprsenky, šiat a topánok nie sú k dispozícii.

Osobný život: Je vydatá alebo nie? Manžel, deti

Heidi Przybyla má tendenciu držať svoj súkromný život ďaleko od očí verejnosti.

Raz však o Trumpovi napísala tweet, v ktorom tiež uviedla, že vo svojom živote obsadila najdôležitejšie mužské pozície vrátane pozícií otca, brata a manžela. Z tohto tweetu veľa ľudí usúdilo, že je to vlastne vydatá žena. Meno ani povolanie jej manžela zatiaľ nezverejnili. Heidi je však hrdou mamou dvoch detí. V roku 2009 porodila svoje prvé dieťa, dcéru, zatiaľ čo jej druhé dieťa, syn, sa narodilo v roku 2014. Často o nich tweetuje.