• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Michaela Trevina alias Tylera Lockwooda o Upírskych denníkoch

Wiki Michaela Trevina alias Tylera Lockwooda o Upírskych denníkoch

ObsahKto je Michael Trevino? Wiki Bio

Michael Anthony Trevino sa narodil v Montebello v Kalifornii v USA 25. januára 1985 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. On je herec , najznámejší tým, že stvárnil Tylera Lockwooda v dramatickom fantasy hororovom seriáli The Vampire Diaries, v ktorom si zahrali Nina Dobrev, Paul Wesley a Ian Somerhalder a ktorý sleduje životy upírov v meste Mystic Falls vo Virgínii. Michael točil pre sériu od roku 2009 do roku 2017 a získala 36 ocenení, pričom bol nominovaný na 66 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

poobede je vždy zlá

Príspevok zdieľaný používateľom Michael Trevino (@michaeltrevino) 14. apríla 2020 o 17:00 PDT

Detstvo a vzdelanie

Michael bol vychovávaný ako slobodné dieťa v Montebello jeho otcom Fresnom, ktorý bol školník, a jeho matkou Zacatecas, ktorá bola zdravotnou sestrou – obaja prišli do USA z Mexika skôr, ako sa Michael narodil. Keď mal osem rokov, rodina sa presťahovala do Valencie v Kalifornii, kde sa Michael začal zaujímať o herectvo po tom, čo sa objavil vo svojej prvej hre na strednej škole. Bol členom stredoškolského dramatického klubu a potom sa objavil takmer vo všetkých hrách, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii sa zapísal na hereckú školu Playhouse West v Los Angeles v Kalifornii, kde v roku 2007 získal bakalársky titul v odbore divadlo.

Svoju kariéru odštartoval účinkovaním v reklame pre odevnú maloobchodnú spoločnosť Old Navy.

Úlohy vo filmoch

Michael debutoval vo filme v roku 2006, keď stvárnil Jacksona Meadea v romantickej komédii Cow Belles, v ktorej hrali Aly a AJ Michalka a Jack Coleman, a ktorá sleduje dve dospievajúce sestry, ktoré musia pracovať v otcovej spoločnosti tak, ako je on. snaží sa ich naučiť, ako byť zodpovedný.

V roku 2009 bol pozvaný, aby stvárnil vedľajšiu postavu Joshuu Coila dráma rodinný western Láska nájde domov , v ktorom si zahrali Sarah Jones a Haylie Duff a ktorý sleduje doktorku Belindu Owensovú, ktorej sa nedarí otehotnieť, a jej najlepšiu priateľku doktorku Annie Watsonovú, ktorá je tehotná.

V roku 2012 sa objavil v kriminálnom trileri The Factory, ktorý bol o policajtovi, ktorý pátra po únoscovi jeho dcéry.

Michael sa najnovšie objavil vo filme v nemecko-čínskom akčnom trileri Out of Control z roku 2018, v ktorom si zahrali Angela Presser, Amy M Gokey a Praise Cearley a ktorý sleduje bosnianske dievča, ktoré musí pomôcť svojmu otcovi ísť za ňou. matka zomiera na rakovinu. Film má len 50 minút a napísala a režírovala ho Amy M Gokey.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Michael debutoval v televíznom seriáli v roku 2005, keď stvárnil Tima Bowsera v epizóde I Am the Walrus dramatického seriálu Summerland, predtým, ako sa objavil v jedinej epizóde fantasy seriálu Charmed a seriálu o politickej dráme Commander-in- náčelník.

V roku 2006 hosťoval ako Carter Rollins v epizóde seriálu policajná procedurálna dráma Bez stopy , v ktorom si zahrali Anthony LaPaglia a Poppy Montgomery a ktorý sleduje jednotku FBI, ktorá vedie vyšetrovanie o nezvestných ľuďoch. Séria bežala od roku 2002 do roku 2009 a bola veľmi populárna, medzi 20 ďalšími získala Zlatý glóbus, pričom bola nominovaná na 47 cien. V tom istom roku bol Michael obsadený ako hosťujúca hviezda v epizóde policajného procedurálneho seriálu Cold Case, policajného procedurálneho seriálu CSI: Miami a komediálneho seriálu Bones.

Jeho prvá opakujúca sa úloha prišla v roku 2007, keď stvárnil Brenta v piatich epizódach dramatického seriálu The Riches, nasledovalo účinkovanie v deviatich epizódach dramatického seriálu Cane v roku 2007 a tri epizódy seriálu tínedžerskej drámy 90210 v roku 2008. Rok 2009 videl ho ako hosťujúcu hviezdu v procedurálnej kriminalistickom seriáli CSI: Vyšetrovanie miesta činu, dramatickom seriáli Mentalista a policajnom procedurálnom seriáli CSI: NY.

Niektoré z Michaelových najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v nadprirodzenej dráme The Originals v roku 2013, akčnej kriminálnej dráme Sunset Park v roku 2017 a sci-fi dráme Roswell v Novom Mexiku, v ktorej stvárňuje hlavnú postavu Kylea Valentiho od r. 2019.

V seriáli hrajú aj Jeanine Mason a Nathan Parsons a sleduje mimozemšťanov, ktorí žijú medzi ľuďmi v malom meste – v roku 2019 bol nominovaný na cenu Saturn za najlepší sci-fi televízny seriál.

Ocenenia a vyznamenania

Michael bol nominovaný na päť cien za výkon vo filme The Vampire Diaries, pričom vyhral dve. V roku 2011 získal cenu Teen Choice Award za Choice TV: Male Scene Stealer a bol nominovaný za American Latino Media Arts Award (ALMA) za obľúbeného televízneho herca – vedľajšiu úlohu. V roku 2012 získal ďalšiu cenu Teen Choice Award za Choice TV Male Scene Stealer, pričom bol tiež nominovaný na cenu ALMA za obľúbeného televízneho herca – vedľajšiu rolu v dráme.

V roku 2014 bol Michael opäť nominovaný na Teen Choice Award za Choice TV Male Scene Stealer.

Milujte život a vzťahy

Michael pred pozornosťou médií trochu tajil detaily svojho milostného života, no je známe, že v roku 2010 začal chodiť s americkou herečkou a speváčkou kórejského pôvodu Jennou Noelle Ushkowitz. Jenna získala uznanie po tom, čo hrala v dvoch broadwayských muzikáloch Waitress a The King. a ja. S Michaelom chodili štyri roky pred rozchodom z neznámych dôvodov v roku 2014 – predpokladá sa, že sa obaja zasnúbili v roku 2013, no ani jeden nepotvrdil klebety.

V roku 2015 chodil pár mesiacov s Alexandrou Chando – Alexandra je slávna americká herečka, ktorá sa do povedomia dostala po tom, čo stvárnila jednu z hlavných postáv Maddie Coleman v telenovele As the World Turns. Internetom koluje fáma, že títo dvaja sa dali opäť dokopy niekedy v roku 2018 a dodnes majú vzťah, no ani Michael, ani Alexandra sa k tomu nevyjadrili.

Zdá sa, že Michael je momentálne slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Michael je fyzicky veľmi aktívny a je veľkým milovníkom oceánu, je vášnivým surferom s viac ako 15-ročnými skúsenosťami so surfovaním, pričom rád chodí aj na hlbokomorský rybolov. Hoci je leto jeho najobľúbenejším obdobím, má rád aj zimu ako on vie, ako snowboardovať aj ako lyžovať.

Michael má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo a zároveň drží trochu prísnu diétu, okrem Halloweenu, keď zje toľko sladkostí, koľko môže. Keď vyrastal, vedel trochu po španielsky, ale potom, čo jeho matka začala väčšinu času pracovať a najala si opatrovateľku, stratil to, čo vedel, a povedal, že sa dnes za toto zlyhanie hanbí.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Al Pacino, Matt Damon a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Dobrý Will Hunting a Diabol nosí Pradu.

Vzhľad a čistý majetok

Michael má 35 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 72 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.