• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Michaela Campiona (tiež známy ako Jackson Fuller na „Fuller House“)

Wiki Michaela Campiona (tiež známy ako Jackson Fuller na „Fuller House“)

ObsahKto je Micahel Campion?

Michael Campion je mladý a ctižiadostivý americký herec, ktorý získal hviezdu rolou Jacksona Fullera v televíznom komediálnom seriáli Fuller House (2016-2019) a tiež ako Theo v televíznom hororovo-fantasickom dramatickom seriáli Red Ruby (2019). okrem iných úloh si zabezpečil vo svojej ešte mladej kariére.

Michael Campion Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Michael Campion sa narodil 26. júla 2002 v Atlante v štáte Georgia USA je synom Grega Campiona a jeho manželky Sheily, ktorí sa krátko po jeho narodení presťahovali do Orlanda na Floride v USA.

https://www.instagram.com/p/B6UfdZ4Dteb/

Má staršiu sestru a rodina žila na veľkom pozemku vo vidieckom Orlande. Predtým, ako sa jeho kariéra stala skutočnou záležitosťou, chodil do súkromnej školy, potom sa vzdelával doma.

Začiatky kariéry

Od útleho veku sa začal zaujímať o divadelné umenie a keď mal iba šesť rokov, vstúpil do miestneho komunitného divadla, potom robil všetko, čo mohol, aby sa nakoniec stal profesionálnym hercom. Michael získal agenta s pomocou matkinho priateľa, čo znamenalo začiatok jeho kariéry. Začínal s menšími tlačovými reklamami a čoskoro sa presťahoval do televíznych reklám vo svojej oblasti.

Pomaly sa ďalej zlepšoval a čoskoro mal svoju tvár v národných reklamách, čo mu na herecký debut stačilo. Bol mladým Dartagn'anom v krátkom televíznom seriáli Deň v živote mladého Robina Hooda v roku 2012 a pokračoval vo vedľajších úlohách – v roku 2013 bol Robbym v krátkom filme The Great Zombini, zatiaľ čo v roku 2014 bol mladým Markom v r. krátky film Nova Road. Nasledujúci rok bol veľmi úspešný, pretože najprv bol Dartagnanom v krátkom filme The 3 Musketeers – The Early Years a potom debutoval ako Tyler Austin vo filme Robo-Dog so psom Macom ako hlavnou hviezdou filmu. film s podporou Michaela a Patricka Muldoonových.

Vzostup ku hviezde

S každou rolou sa Michael zlepšoval a začal dostávať výraznejšie úlohy, ktoré vyskúšal na Fuller House, keď mal 12 rokov. Pôvodný Full House sa vysielal v rokoch 1987 až 1995 a potom Netflix prevzal pokračovanie Fuller House, ktoré malo premiéru 26. februára 2016 a Michael bol vybraný pre úlohu Jacksona Fullera, dospievajúceho syna hlavnej postavy D. J. Tanner-Fuller. , ktorú stvárnila Candace Cameron. Michael sa odvtedy objavil vo všetkých 67 epizódach série nominovanej na Primetime Emmy Award, vďaka ktorej sa dostal k sláve.

Prehliadka je vo svojej poslednej sezóne s finále naplánované na marec 2020 .

V roku 2017 si Michael zopakoval svoju úlohu Tylera Austina v pokračovaní Robo-Dog: Airborne a hral ako Sam v thrillerovom dramatickom filme Finding Eden, tiež v roku 2017, s Josephom Gattom a Tomom Proctorom. V roku 2018 pracoval na krátkom filme Bite, ktorý však stále nevyšiel, zatiaľ čo v roku 2019 bol hviezdou televízneho hororového fantasy-dramatického seriálu Red Ruby po boku Noa Drakea a Richarda Neila. V súčasnosti Michael pracuje na novom televíznom seriáli The Quick Minute, ktorý ešte nemá dátum premiéry.

https://twitter.com/_michaelcampion/status/1201314953657012224

Divadelná kariéra a magické triky

Hoci sa stal úspešným televíznym hercom, Michael zostal verný divadlu a od svojich začiatkov účinkoval v mnohých hrách, vrátane Čarodejníka z krajiny Oz, potom Annie a Malej morskej víly. Michael si tiež našiel čas venovať sa svojmu koníčku – mágii – a možno ho vidieť predvádzať ho na slávnom magickom zámku v Hollywoode v Kalifornii. Je jedným z najnovších mladších členov v Čarovnom zámku.

Michael Campion Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Michael je mladý herec, ale už predviedol svoj talent.

Jeho doterajšia práca pridala značné množstvo k jeho bohatstvu a podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok Michaela Campiona odhaduje začiatkom roku 2020 na 800 000 dolárov. Michael je v tínedžerskom veku a stále rastie – v súčasnosti je uvedený na 5 stôp 8 in. (1,73 m) vysoký, pričom váži približne 132 libier ~ 60 kg a jeho vitálne štatistiky sú 38-13-29. Má modré oči, zatiaľ čo jeho vlasy sú svetlohnedé.

Osobný život Michaela Campiona, randí alebo je slobodný?

Hoci je Michael v tínedžerskom veku, randenie nie je cudzie a zažil všetko od (zrejme) blaženej lásky až po smutný rozchod.

V roku 2017 sa stretol s hviezdou sociálnych médií Elizabeth Mendozovou a obaja boli spolu rok, kým ukončili svoj románik. Odvtedy nebol s nikým spojený a užíva si život mimo paparazzov.

Michael Campion Fakty, správy, vplyv

Michael zriedka poskytuje nejaké rozhovory a ešte zriedkavejšie hovorí o svojom živote a plánoch. Napriek tomu sa otvoril v rozhovor s Thrive Global, v ktorej hovoril o niektorých z najťažších vecí vo svojej kariére, ale tiež sa podelil o niekoľko tipov pre svojich mladých kolegov a hovoril o svojom živote ako celku, od detstva až po nedávne kariérne snahy.

Michael už inšpiroval stovky mladých hercov, aby išli v jeho stopách. Keď Michael nepracuje, rád cestuje a je veľkým fanúšikom vodných športov. Okrem toho si našiel čas vrátiť sa komunite, pretože je členom niekoľkých charitatívnych organizácií vrátane PACER a podieľal sa na fundraisingových kampaniach pre Help for Heroes a ďalšie filantropické nadácie.