• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Maggie Carey – Aká bohatá je bývalá manželka Billa Hadera? Rozvod

Wiki Maggie Carey – Aká bohatá je bývalá manželka Billa Hadera? Rozvod

Ako je to často v prípade hollywoodskych párov celebrít, vzťah Maggie Carey s Billom Haderom – americkým hercom, režisérom komikom a spisovateľom – ju vystrelil do povedomia verejnosti. Carey však už mala v tomto odvetví určitú reputáciu, s fascinujúcou históriou, ktorá zahŕňala jej angažovanosť vo filmovom a zábavnom priemysle a čo je nezvyčajnejšie, jej kariéra ako atlétka divízie 1 počas vysokoškolských rokov. Bill Hader a Maggie Carey boli tým, čo mnohí považovali za dokonalý hollywoodsky pár a ich následné odlúčenie a rozvod zlomili srdcia mnohým – v neposlednom rade aj samotnému páru.

Bill Hader a Maggie Carey pri čítaní komédie Maggie Careyovej The HAND JOB na filmovom festivale v Austine 2010 v Austine, Texas. (Austin Film Festival/Jack Plunkett)

pridané Filmový festival v Austine na Utorok 26. októbra 2010

ObsahRaný život a rodina

Aj keď sa často hovorí, že o mladosti a rodine celebrít sa vie len málo, v prípade Maggie Carey to nie je prehnané. Okrem toho, že sa narodila 28. mája 1975 v Idahu v USA, kde vyrastala a navštevovala školu, nie je čo povedať. Mená jej rodičov nezverejnili, ani nevieme, či má nejakých súrodencov. Pracovala ako plavčíčka v miestnom bazéne Borah Pool, čo je skúsenosť, z ktorej neskôr čerpala inšpiráciu pre film The To-do List.

Vzdelávanie

Maggie prežila celé školské vzdelanie vo svojom rodnom meste – navštevovala základnú školu v Jacksone predtým, ako ukončila strednú školu West Junior High School.

Očividne bola mimoriadne iniciatívna študentka, ktorá sa veľmi rada zúčastňovala na študentských aktivitách. Bola to svedomitá žiačka, ktorá vo svojom slová bol v každej možnej triede Ap. Užila si aj vytúženú rolu v študentskej rade. Carey bola nielen vysoko kompetentnou študentkou, ale svoju všestrannosť prejavila aj na futbalovom ihrisku ako oddaná a schopná hráčka. V roku 1993 zmaturovala na strednej škole Borah.

Druhá polovica Careyho vzdelávacej cesty bola kočovná v porovnaní s jej chránenou mládežou. Maggie navštevovala univerzitu v Montane, kde sa venovala dvom svojim vášňam: angličtine a futbalu a bola spolukapitánkou futbalového tímu univerzitnej divízie 1.

png

V roku 1997 ukončila bakalársky titul v odbore anglická literatúra. V snahe napredovať v štúdiu sa potom zapísala na Texaskú univerzitu, kde získala titul MFA v odbore filmová produkcia, hoci presný rok jej promócie nebol špecifikovaný.

Kariéra

Maggie Carey má pôsobivé herectvo a réžiu repertoár . Presadila sa v komédii a pred vstupom do elitného filmového priemyslu nazbierala toľko skúseností, koľko len mohla.

Divadlo Brigády vzpriamených občanov

Carey začala túto novú etapu svojho života presťahovaním sa do Chelsea v New Yorku, kde sa pripojila k Upright Citizens Brigade Theatre ( USB ), zameraný na umenie improvizácie, ktorý mal dokonca niekoľko rokov (1998 – 2000) svoj vlastný náčrt na „Comedy Central“.

Keď bol Carey súčasťou skupiny, experimentoval v rôznych improvizačných scénkach a stal sa pravidelným a veľmi obľúbeným hercom. Účinkovala aj v divadle Improv Olympics West v Los Angeles.

Herectvo a réžia

Carey bean opúšťa vrtkavý divadelný život a podniká nájazdy do priestoru filmovej zábavy. V roku 2001 debutovala vo filme Occamova britva: The Great Dialogues of Mindy ako postava Brenda Gibson, významná členka hereckého obsadenia. V tom istom roku začala pracovať aj so svojím vzdelaním, podieľala sa na scenári a réžii filmu Ladyporn, ktorý v tom roku získal cenu SXSW.

Potom spolupracovala s komikou a herečkou Liz Cackowski na produkcii online komediálneho seriálu s názvom The Jeanie Tate Show v roku 2007. To upútalo pozornosť populárnej siete HBO, ktorá získala právo previesť sériu na televíznu reláciu. ocenení, ktoré show získala. Práve to pripravilo Careymu cestu k spolupráci so sieťou na neskoršom projekte – Funny or Die Presents. Carey si užila rušnú kariéru, ktorá jej poskytla príležitosť pracovať na populárnych projektoch, ako napríklad slúžiť ako režisérka seriálu Brooklyn 99, v tíme aj ako vedúca postava.

Svoje meno v tomto odvetví si upevnila, keď v roku 2013 napísala a režírovala film The To Do List, pre ktorý čerpala z vlastných skúseností ako tínedžerka v Idahu.

Pôvodný názov filmu bol trochu kontroverzný, zažila veľa odmietnutia zo strany produkčných spoločností. V súčasnosti produkuje a režíruje komediálne relácie pre Primetime Media, na ktorých má viacero zásluh.

Osobný život

Maggie sa zoznámila so svojím slávnym manželom, Billom Haderom, prostredníctvom spoločného priateľa, ktorý moderoval miestnu komediálnu show, v ktorej Bill účinkoval. Maggie navštevovala skúšky a predstavenia a niečo o vtipe a herectve bez košele ju pritiahlo k nemu, že sa vzali dvojročné dvorenie 28. mája 2006. Obaja spolu pracovali na rôznych projektoch, vrátane šou Funny or Die Presents od HBO a jej filme The To Do List.

Povesť Má to tak, že Haderova sexuálna scéna vo filme bola akýmsi spletitým poďakovaním od Maggie za súhlas s účasťou vo filme.

Títo dvaja mali tri dcéry – Hannah Kathryn 6. októbra 2009, Harper 28. júla 2012 a Hayley Clementine 15. novembra 2014. Vzťah páru však začal upadať, pretože sa stali bláznovstvom spoločného faktora hollywoodskych vzťahov. Extrémne zaneprázdnený program Billa Hadera začal zaťažovať ich vzťah a dokonca opustil prácu v SNL, aby mohol tráviť viac času so svojou rodinou. Ukázalo sa, že to bolo príliš málo a príliš neskoro a pár sa rozišiel v decembri 2017 a požiadal o rozvod, pričom uviedol neprekonateľné rozdiely. Rozvod bol ukončený v máji 2018.

Maggie Carey momentálne žije so svojimi deťmi v Los Angeles. Neexistujú žiadne správy o tom, že by Carey nadviazala nový romantický vzťah – zdá sa, že sa stále zotavuje z 11-ročného manželstva. To isté sa nedá povedať o Haderovi, ktorý bol videný na rande a trávil čas s Rachel Bilson – o ktorej sa hovorí, že dokonca navštívila a spojila sa s Billovou rodinou.

Vzhľad

Maggie Carey sa rýchlo blíži k 40-ke, no na jej vzhľade to nie je vôbec vidieť. Carey si zachovala svoj vzhľad a jej atletická história pravdepodobne prispieva k jej štíhlej a fit postave. Maggie Carey meria 5 stôp, 7 palcov (1,71 metra) a váži 132 libier (60 kg).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#WCW #MaggieCarey

Príspevok zdieľaný používateľom Maggie more (@ree_o) 14. októbra 2014 o 21:48 PDT

Má ľadovo modré oči a nosí hnedé vlasy po plecia s rôznou dĺžkou strapcov. Vždy sa prezentuje ako dobre oblečená a zostavená bez toho, aby očividne hýrila značkovými predmetmi.

Čistá hodnota a plat

Maggie Carey má čisté imanie odhadované na viac ako 1,7 milióna dolárov. To je v zábavnom priemysle na nižšej strane, najmä keď sa na to pozrieme vo svetle čistého majetku jej bývalého manžela vo výške 12 miliónov dolárov. Hoci sa predpokladalo, že za svoju réžiu a písanie dostáva značný plat, Carey prezradila, že za The To Do List dostali minimálnu sumu – o niečo viac ako 1 milión dolárov. Aby film skutočne vytiahli, museli si vyžiadať viacero priazne z celej zábavnej komunity.