Wiki Loly Grace Consuelos – Kto je dcéra Kelly Ripa?

Lola Grace Consuelos je americká vysokoškoláčka, ktorá si získala verejný záujem tým, že je dcérou herca Marka Consuelosa a herečky a televíznej moderátorky Kelly Ripa.

ObsahRaný život a rodina

Lola Grace Consuelos sa narodila 16. júna 2001 v New Yorku v USA ako prostredné dieťa Marka Consuelosa a Kelly Ripa. Má staršieho brata Michaela Josepha a mladšieho brata Joaquina Antonia.

jej rodičia sa stretli na natáčaní jedného z najdlhšie vysielaných amerických televíznych seriálov All My Children v roku 1995. Mark bol na konkurze na rolu a Kelly, ktorá už bola etablovaným členom hereckého obsadenia, bola jeho partnerkou na testovanie obrazovky. Stali sa priateľmi a rýchlo sa obrátili k milencom, rovnako ako ich role v telenovele. 1. mája 1996 Mark požiadal o ruku a rozhodli sa utiecť a vziať sa v Las Vegas. Rovnako ako v skutočnom živote, aj ich televízne postavy boli vydaté.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Lola Grace Consuelos #lolagraceconsuelos #lolaconsuelos #krásna #krásnateenager #prsatá #bustyteenager #bohyňa #dreamgirl

Príspevok zdieľaný používateľom Obľúbené celebrity32 (@favoritecelebs32) 10. decembra 2019 o 7:44 PST

Kto je Mark Consuelos?

Mark je americký herec mexického a talianskeho pôvodu a narodil sa 30. marca 1971 v Zaragoze v Španielsku. Jeho rodina sa presťahovala do USA, keď bol ešte dieťa, a jeho rodičia ho vychovávali v Libanone, Illinois, ale neskôr sa presťahovali do Tampy na Floride. V roku 1994 ukončil bakalársky titul v marketingu na University of South Florida.

V roku 1997 dostal hlavnú úlohu v 48-epizódovom informatívnom televíznom seriáli produkovanom Annenberg/CPB Project s názvom Connect with English, ale bola to jeho rola Matea Santosa v televíznom seriáli All My Children v roku 1995. ho katapultoval medzi hviezdy.

Keď začal pracovať ako herec v dramatickom seriáli, žil len na niečej pohovke v obývačke, ale keď skončil s predstavením v roku 2002, býval už vo svojom vlastnom dome.

Mark dostal aj šancu hrať v niekoľkých filmoch a medzi tie najpozoruhodnejšie patrili The Great Raid s Benjaminom Brattom, Jamesom Francom a Connie Nielson v roku 2005 Cop Out s Bruceom Willisom a Kevinom Pollakom v roku 2010 A Walk Among the Tombstones s Liamom. Neeson a Dan Stevens v roku 2014 a Nine Lives s Kevinom Spaceym a Jennifer Garner v roku 2016.

Jeho televízna kariéra prekvitala a bol súčasťou mnohých úspešných televíznych seriálov.

Najpozoruhodnejšie boli Missing, s Caterinou Scorsone a Vivicou A Fox, v ktorých sa stal pravidelným členom obsadenia od druhej sezóny do poslednej sezóny (2004-2006) American Horror Story: Asylum (2012-2013) Alpha House, politický satirický seriál, v ktorom hral amerického republikánskeho senátora spolu s Johnom Goodmanom (2013-2014) a jeho súčasnou populárnou televíznou reláciou Riverdale, ktorá sa pripojila k hlavnému obsadeniu počas druhej sezóny (2017-súčasnosť).

Kto je Kelly Ripa?

Kelly Maria Ripa je americká herečka a televízna osobnosť talianskeho a írskeho pôvodu. Narodila sa 2. októbra 1970 v Berlíne v štáte New Jersey Josephovi a Ester Ripovým. Jej otec bol predsedom odborovej organizácie a jej matka bola žena v domácnosti a mala katolícku výchovu.

Kelly maturovala na východnej regionálnej strednej škole v roku 1989 a potom sa zapísala na Camden County College na štúdium psychológie, ale školu opustila, aby si splnila svoj sen stať sa hercom v New Yorku. Do herectva sa zamilovala, keď počas posledného ročníka dostala hlavnú úlohu v lokálnej divadelnej hre Škaredé káčatko. Predtým sa tiež objavila v miestnej televízii ako tanečnica v Dancin’ On Air a Dance Party USA v roku 1986.

Všetky moje deti

Kelly je jedným z tých šťastlivcov, ktorí dostali prestávky na začiatku svojej kariéry. Aj bez hereckých skúseností nemusela dlho čakať ako iní nováčikovia, keďže po konkurze jej ponúkli rolu Hayley Vaughn v televíznom seriáli ABC All My Children.

Snažím sa odísť, ale nevystúpia z môjho vlaku! #Oscary Carolina Herrera Fred Leighton NAŽIVO s Kelly

pridané Kelly Ripa na Nedeľa 26. februára 2017

Keď však začala nakrúcať, zistila, že nedokáže hrať rolu alkoholičky s rozdvojenou osobnosťou. Bol to dramatický seriál' výrobca, ktorý zaplatil za veľmi potrebné hodiny herectva, ktoré stálo za to, pretože to dokázala vydržať 12 rokov a stala sa jednou z najobľúbenejších postáv v telenovele.

Naživo! s Kelly Ripa

Ďalšiu prestávku dostala v roku 2001, keď ju vybrali, aby nahradila Kathie Lee v populárnej televíznej talkshow Live! s Regisom a Kathie Lee – chémia sršala a sledovanosť stúpala. Po 11 úspešných rokoch nastal čas rozlúčiť sa s Regisom Philbinom, ktorý odišiel do dôchodku vo veku 80 rokov, a producenti show sa rozhodli nechať Kellyho, aby hral sám, kým si nenájde nového partnera.

Bývalý profesionálny futbalista Michael Strahan bol vybraný z dlhého zoznamu možností, aby sa stal Kellyho novým spoluhostiteľom, čo sa ukázalo ako správna voľba, keďže sledovanosť televízie stúpla o 87 % s Live! s Kelly a Michaelom. Strahan však v roku 2016 dostal šancu moderovať novú šou, a tak ďalšie kolo nádejí hostilo spolu s Kelly, až si nakoniec vybrali Ryana Seacresta. Naživo! s Kelly a Ryanom, začala 1. mája 2017.

Nádej a viera TV sitcom

ABC pre ňu vyrobila ďalšiu šou spolu s Faith Ford v televíznom sitcome Hope & Faith, v ktorej hrala hviezdu telenovely Faith Fairfield, ktorej televízna postava bola zabitá a bola nútená presťahovať sa k svojej sestre Hope v Ohiu. a ktorá úspešne viedla tri sezóny od roku 2003 do roku 2006.

Spomenuli si, že Kelly v jednom rozhovore povedala, že už v živote nechce tak tvrdo pracovať. Zrejme žonglovala s niekoľkými rolami súčasne, herečkou, moderátorkou a matkou.

Filmy

Kelly sa objavila aj v niekoľkých filmoch – najnezabudnuteľnejší bol v roku 1996 spolu s Leonardom DiCapriom, Robertom De Nirom, Dianne Keaton a Meryl Streep v Marvin's Room. Zahrala si postavu jej srdcu blízku, ktorou je telenovela. Nebolo to komerčný úspech, ale malo vo všeobecnosti priaznivé recenzie s 84% ​​hodnotením od Rotten Tomatoes.

TV/filmový producent

V roku 2007 spolu s manželom Markom založili produkčnú spoločnosť s názvom Milojo – prvé slabiky krstných mien ich detí a vyrábali filmy, televízne programy a dokumenty.

Vzdelávanie

Lola absolvovala strednú školu v roku 2019 a v súčasnosti študuje na prestížnej Tisch School of Arts na New York University, rovnako ako jej starší brat Michael. Zameriava sa na dokončenie vysokej školy a dúfa, že v roku 2023 promuje.

Osobný život

Lola je momentálne vo vzťahu s Tarekom Fahmym, ktorý počas nej randila Stužková v mladších a vyšších ročníkoch na strednej škole. Keďže je to jediné dievča v rodine, jej rodičia sú na ňu prísni, najmä jej matka. Ona a jej bratia dostali súbor pravidiel, ktoré mali počas dospievania dodržiavať. Aj keď sú si všetci blízki, ona sa často nezhoduje so svojou prísnou matkou.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Jej overený instagramový účet @theyoungestung má viac ako 200 000 sledovateľov so 107 príspevkami.
  • Nepáči sa jej, že jej mama zverejňuje spätné fotky bez jej súhlasu.
  • Jej rodičia prerušili Lolin účet debetnej karty po tom, čo zistili, koľko minula na donášku jedla na vysokej škole. Očividne nemá rada jedlo dostupné na akademickej pôde a často si objednáva jedlo z reštaurácií.
  • Ona pripútal sa k Tiktoku ale nikdy by to neurobila so svojou rodinou. Jej matka povedala Ryanovi vo svojej šou, že je veľká šanca, že Lola natočí video na Tiktok s Ryanom a nie s ňou.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,64 m) a váži okolo 127 libier (58 kg). Má čierne vlasy a hnedé oči.

Čistý majetok

Lola je stále vo všetkom odkázaná na svojich rodičov. Spolu so svojím bratom sú rodičmi riadne podporovaní, ako ju odhadujú zdroje čistý majetok otca na 50 miliónov dolárov a jej úspešnejšia matka má od apríla 2020 údajnú čistú hodnotu viac ako 120 miliónov dolárov.