• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Logana Grovea – hviezda úžasného sveta Gumballu

Wiki Logana Grovea – hviezda úžasného sveta Gumballu

ObsahKto je Logan Grove? Wiki Bio

Logan Grove sa narodil v Palmeri na Aljaške v USA 24. júla 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Logan je herec , ktorý je možno stále najznámejší vďaka vyjadreniu hlavnej postavy Gumballa Wattersona v animovanom dobrodružnom komediálnom seriáli The Amazing World of Gumball, ktorý vytvoril Ben Bocquelet a v ktorom si zahrali aj Dan Russell, Teresa Gallagher a Kyla Rae Kowalewski.

Séria sleduje 12-ročného chlapca, ktorý je v skutočnosti modrá mačka a žije vo svete plnom iných známych aj neznámych zvierat, získal 15 ocenení a bol nominovaný na 19 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Logana vychovávali spolu so svojou staršou sestrou v Palmer, ich otec, ktorý bol divadelným hercom, a ich matka, ktorá dávala hodiny klavíra. Bola to Loganova sestra, ktorá snívala o tom, že sa stane slávnou herečkou, no keď mala Logan tri roky, robil jej spoločnosť, keď súťažila v talentovej súťaži, a keď sa do súťaže prihlásil aj on, dokázal zapôsobiť na porotcov.

Pokračoval vo svojej hereckej kariére zapísaním sa na hereckú školu, na ktorej si precvičil svoje schopnosti a čoskoro dostal šancu objaviť sa vo svojej prvej hre v miestnom divadle. Navštevoval strednú školu Agoura, na ktorej bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal, a po imatrikulácii v roku 2016 sa rozhodol neštudovať vysokú školu, ale zamerať sa na to, aby sa stal slávnym hercom.

Kariéra ako herec

Logan skutočne debutoval v televíznom seriáli v roku 2005, keď stvárnil Michaela Lanosu v epizóde Nothing’s Working dokumentárneho seriálu Untold Stories of the ER, ktorý získal dve ceny a bol nominovaný na ďalšie dve.

V tom istom roku Logan stvárnil Justina Churcha v epizóde Light Sleeper kriminálnej fantasy série Medium, ktorú vytvoril Glenn Gordon Caron, ktorá bola obrovským úspechom, získala 10 ocenení, pričom bola nominovaná na 33 ďalších, vrátane troch Zlatých glóbusov.

V roku 2006 hosťoval ako Johnny v jedinej epizóde rodinnej komediálnej série The Suite Life of Zack & Cody, a potom bol pozvaný hrať. Dickie v epizóde Strange Bedfellows z romantickej série ER , Christopher Blake v dráme Arc a Ben v rodinnej komédii fantasy film Christmas Do-Over. Logan stvárnil dve vedľajšie postavy vo filmoch The Angriesest Man in Suburbia a House Broken, predtým ako dostal pozvanie hrať Jasona v rodinnej komédii Arwin! v roku 2007, v ktorom si zahrali aj Samantha Droke a Selena Gomez a ktorý je o Arwinovi, ktorý sa začne starať o deti svojej sestry.

V tom istom roku sa objavil v jedinej epizóde detektívneho kriminálneho seriálu CSI: Miami, v romantickej komediálnom športovom filme Pán Woodcock a v komediálnom filme 1321 Clover režiséra Walta Beckera. Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v komediálnom filme What Just Happened, krátkom muzikáli Fields Far Away a ďalšom komediálnom filme Lower Learning.

Svoju prvú hlavnú rolu v televíznom seriáli získal v roku 2009, keď bol pozvaný, aby stvárnil J. J. v 19 epizódach dramatického seriálu Denník slobodnej mamy, pričom nakrúcal až do roku 2011, keď hosťoval ako Joe v epizóde Ditch Day of kritikou uznávaný komediálny rodinný seriál True Jackson, VP.

Tri z jeho najnovších úloh boli v krátkom rodinnom filme Paperboy, ktorý v roku 2011 režíroval a napísal Mark LaFleur, v krátkom animovanom komediálnom videu The Amazing World of Gumball: Sock on a Stick v roku 2012 a v animovanom akčnom dobrodružnom seriáli Young Justice v r. 2013, v ktorom vyjadril svoj hlas Garfieldovi Loganovi v siedmich epizódach.

Milujte život a vzťahy

Logan si podrobnosti o svojom milostnom živote necháva pre seba, ale je známe, že kedysi chodil s americkou herečkou Caitlin Sanchez, ktorá získala uznanie po tom, čo vyjadrila Doru v animovanom seriáli Dora the Explorer.

Stretli sa na jednej akcii organizovaný pre mladých hercov, začali spolu chodiť v roku 2015 a boli spolu takmer rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Caitlin Ariana Sanchez sa narodila v Englewoode, New Jersey, USA, 17. januára 1996 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Začala sa učiť hrať na klavíri, keď mala štyri roky a v roku 2004 bola ocenená cenou Yamaha Corporation’s Young Composer Award, zatiaľ čo dnes hrá väčšinou jazz, ktorý je jej obľúbeným žánrom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj, som na Instagrame nová, milujem vás všetkých #milujem#vás

Príspevok zdieľaný používateľom Logan Grove (@logangrovex) 5. októbra 2013 o 11:55 PDT

Okrem Prieskumníčky Dory je známa aj vďaka úlohám v dramatickom filme Phoebe v krajine zázrakov, komédii Džungľa na pery a v krimiseriáli Law & Order: Special Victims Unit.

Záľuby a iné záujmy

Logan rád cestuje a jeho práca herca ho zaviedla po celých USA – jeho dve obľúbené mestá sú New York City a Los Angeles. Nebol v Európe, ale dúfa, že čoskoro navštívi Paríž vo Francúzsku. Je milovníkom zvierat a pri viacerých príležitostiach sa dobrovoľne prihlásil do útulku pre zvieratá vo svojom rodnom meste, no nemá domáceho maznáčika.

Rád ochutnáva rôzne kuchyne a najradšej má mexické jedlá. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí počúvanie hudby, čítanie kníh a skateboarding.

Logan rád sleduje filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Samuel L. Jackson, Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Kingsman: The Golden Circle, I Am Legend a Leon The profesionálny.

Loganova čistá hodnota a vzhľad

Loganova čistá hodnota má sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov od júna 2020. Má hnedé oči a hnedé vlasy a je vysoký približne 1,73 m. Jeho vek je 21.