Wiki Lilit Avagyan – Aká bohatá je manželka Reggie Bushovej? Čistá hodnota

ObsahÚvod

Niektorí ľudia sa dostanú na titulky až po svadbe s hollywoodskymi hviezdami, ale to ich nerobí o nič menej talentovanými alebo úspešnými. To je prípad manželky Reggieho Busha Lilit Avagyanovej. Odkiaľ je Avagyan a čím sa živí?

Raný život a vzdelanie

Lilit Avagyan sa narodila 30. novembra 1987 v meste v Arménsku, kde ju vychovali jej rodičia Julieta a Avag Avagyan, inžinier, ktorý pracoval v International Solar Electrics. Má jedného súrodenca, sestru Annu Avagyan.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Závislý na mojom @fabletics

Príspevok zdieľaný používateľom Lilit Bush (@lilitslife) 21. mája 2020 o 12:09 PDT

Je arménskeho etnika a väčšinu svojich raných rokov strávila v Európe, kde 12 rokov študovala spoločenský tanec. V určitom bode jej detstva sa jej rodina presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, USA, ale o jej vzdelaní nie je nič známe. Teraz má americkú štátnu príslušnosť.

Kariéra

Avagyan je spoločenský tanečník a choreograf. V roku 2008 bola víťazkou amerického národného šampionátu v tanci, potom vyhrala súťaž Rising Star Dance, ktorá sa konala na Floride v roku 2010.

Bola a hosťujúci tanečník v epizóde televízneho seriálu tanečnej súťaže Dancing With the Stars, ktorý sa vysielal v roku 2012, a nasledujúci rok bola účastníčkou Majstrovstiev sveta v Latinskej Amerike v tanci, ktoré sa konali v Austrálii. Avagyan bol tiež účastníkom Louisa Van Amstela Ballroom with a Twist.

Od apríla 2020 Avagyan pracuje ako tanečná inštruktorka, ktorú považuje tanec za „úžasnú a krásnu formu umenia“, ktorá jej pomáha udržať si život na správnej ceste.

Manželstvo s Reggiem Bushom

Avagyan sa stretol s hráčom Národnej futbalovej ligy (NFL) Reggiem Bushom v roku 2011, ale nie začal chodiť až o rok neskôr.

Bush je známy tým, že hrá za niekoľko profesionálnych tímov NFL, najmä za Miami Dolphins, New Orleans Saints, Detroit Lions a San Francisco 49ers. Získal titul v Super Bowl XLIV v roku 2010, keď hral s New Orleans Saints. Po úspešnej a plodnej kariére odišiel z profesionálneho futbalu v roku 2017.

Pred stretnutím s Avagyanom mal Bush za sebou niekoľko vzťahov s verejnosťou. Ešte počas štúdia na University of Southern California chodil s hviezdou World Wrestling Entertainment (WWE) Eve Torres.

V roku 2007 mal vzťah s budúcou televíznou hviezdou a multimilionárkou Kim Kardashian, no v roku 2009 sa obaja rozišli a o rok neskôr Bush randil so slávnou country speváčkou Jessie James.

Zhodou okolností sa o Avagyanovi hovorilo, že má podobnosť s Kim Kardashian, ktorá má tiež arménsky pôvod. 6. mája 2013, len rok po začiatku ich vzťahu, pár privítal svoje prvé dieťa, dievča, ktoré pomenovali Briseis Avagyan Bush. Narodenie ich dcéry sa dostalo na titulky kvôli jej podobnosti s North West Kardashian, dcérou Kim Kardashian a jej manžela Kanye Westa.

V roku 2014 sa Bush a Avagyan zviazali v San Diegu v Kalifornii, meste, v ktorom Bush vyrastal. Ceremoniál sa konal v luxusnom hoteli Grand Del Mal pred niekoľkými stovkami ľudí. Medzi hosťami bol nevlastný brat Kim Kardashian, Brody Jenner, spolu s Kaitlynn Carter, jeho vtedajšou priateľkou. Bush mal na sebe klasický čierno-biely smoking s motýlikom, zatiaľ čo Avagyan mala róbu v štýle morskej panny s otvoreným dekoltom a srdiečkovým výstrihom. V roku 2015, deväť mesiacov po svadbe páru, bolo oznámené Avagyanovo druhé tehotenstvo a neskôr toho roku, 12. júla, sa im narodil syn Uriah Bush.

Pár oznámil Avagyanovo tretie tehotenstvo v príspevku na Instagrame v marci 2017 a svoje tretie dieťa privítali 2. septembra 2017, keď Avagyan porodila ďalšieho syna, ktorému dali meno Agyemang Bush.

Avagyan je podpornou manželkou a stála po boku svojho manžela v roku 2017, keď sa hovorilo o tom, že má dieťa s Monique Exposito mimo ich manželstva. Titulky si stále nie sú isté, či je alebo nie je otcom Expositovho syna Prestona Alexandra.

Osobný život

Vďaka svojmu dedičstvu je Avagyan viacjazyčná a hovorí plynule arménsky, anglicky a rusky.

Jej sestra Anna Avagyan je fitness inštruktorka a má svoj vlastný výcvikový tábor – pomohla Lilit zostať fit počas jej tretieho tehotenstva. Avagyan a jej manžel Reggie Bush žijú v Chatsworth v Los Angeles.

Je skôr aktívna na rôznych platformách sociálnych médií. Na nej Instagram má viac ako 190 000 sledovateľov a na ktorom zvyčajne zverejňuje svoje cvičebné postupy, ako aj fotografie svojej rodiny a priateľov. Občas zverejňuje fotografie ľudí, ktorých rešpektuje, ako je napríklad Denzel Washington. Nie je známe nič o jej manželskom živote pred stretnutím s Reggiem Bushom a nebola s nikým romanticky spojená.

Čistá hodnota

Avagyan uchováva svoje zárobky v súkromí, takže nie je ľahké určiť jej presný čistý majetok, ale zdroje odhadujú, že sa blíži k 1 miliónu dolárov, ktoré zarobila z tanečných lekcií, ale aj z jej profilov na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame, na ktorom má veľa obchodov so značkami a sponzorstva.

Na druhej strane čistý majetok jej manžela je odhadnutý za približne 14 miliónov dolárov! Počas práce v NFL si zarobil majetok, ale má aj obchodné obchody so spoločnosťami ako Pizza Hut, General Motors, Pepsi a Adidas.

Fyzicka charakteristika

Avagyan má výšku 5 stôp 6 palcov (1,67 m), váži okolo 138 libier (63 kg) a má štíhle telo, stále trávi veľa času cvičením a tancom. Jej pokožka má olivový odtieň, vlasy má tmavohnedé a kučeravé a oči čierne.