Wiki Laurencea Bedarda – Vek, výška, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Laurence Bedard?

Laurence Bedard sa narodil 15. júla 1993 v Montreale v kanadskom Ontáriu. Je modelkou, osobnosťou sociálnych médií a kaderníčkou, ktorá je známa najmä vďaka svojej online sláve, ktorá má milióny sledovateľov na webe Instagram. Jej jedinečný vzhľad a práca v alternatívnom modelingu jej pomohli získať množstvo príležitostí.

Bohatstvo Laurencea Bedarda

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Laurence Bedarda odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobený prevažne úspešnou kariérou v modelingu. Vďaka svojej online sláve získala množstvo sponzorov a modelingových projektov. Venuje sa aj inej práci, vrátane profesie kaderníčky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetky úsmevy v tejto roztomilej @fashionnova romperke ☺️☀️ fashionnovapartner

Príspevok zdieľaný používateľom Laurence Bedard (@lolobe4) 28. mája 2020 o 9:35 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

V mladom veku Laurence cestovala so svojou rodinou, presťahovala sa do Montrealu a Lavalu a nakoniec sa usadila v Quebecu. Keď tam vyrastala, vyvinula si silný záujem o módu a krásu, čo ju nakoniec priviedlo k ašpirácii na kariéru modelky. Rodina sa neskôr presťahovala späť do Montrealu, kde navštevovala strednú školu a po maturite absolvovala špecializované kurzy zamerané na kaderníctvo, neskôr aj holičstvo.

Jej školenie ju priviedlo k tomu, že sa stala zamestnankyňou Jima Le Barbiera, známeho holičstva v Kanade, známeho využívaním trendov, účesov celebrít a skúsených stylistov, a dokonca prilákalo do svojich salónov aj niektoré významné mená.

Aj keď tam získala určité konzistentné zisky, jej kariéra sa zvýšila, keď objavila webovú stránku Instagram . Stránka je známa tým, že je obľúbeným centrom medzi začínajúcimi modelkami a tými, ktorí chcú pracovať v módnom priemysle. Začala pravidelne uverejňovať príspevky na webe na zdieľanie fotografií, čo zase začalo rozširovať jej dosah.

Alternatívny modeling a vzostup slávy

Jedným z aspektov Bedarda, ktorý jej pomohol rýchlo získať slávu online, bol jej nezvyčajný vzhľad. Mala príťažlivé črty – tvár a postavu – ale vynikalo jej početné tetovanie, ktoré bolo vidieť na jej tele. Športuje tetovania na celých rukávoch, tetovania na bruchu a na stehnách. Jedným z najznámejších je nápis Overcome vytetovaný na jej bruchu.

Preslávila sa ako súčasť alternatívneho modelingového hnutia, príťažlivých žien, ktoré zvyčajne nezodpovedajú bežným štandardom, ktoré zastáva kozmetický priemysel. Mnoho modelov tejto kategórie má na svojom tele veľa tetovaní, zatiaľ čo iné sa často držia určitého výklenku, štýlu alebo sa identifikujú s konkrétnou menšinou alebo skupinou. Tieto typy modelov majú väčšinou štýlový goth, emo alebo punk look.

Alternatívny modeling má veľkú sledovanosť a netrvalo dlho, kým bola kontaktovaná, aby začala spolupracovať s fotografmi, ktorí sa zamerali na tieto typy modelov. Pracovala aj s inými modelkami, ktoré s ňou majú veľa podobností, ako napríklad Tina Louise. To jej prinieslo veľa príjmov a jej sledovanosť naďalej rástla.

sponzorstvá

Ako mnoho instagramových modeliek, aj Laurence prijal sponzorské ponuky a modelingové zmluvy s viacerými známymi spoločnosťami v online sfére. Jedným z nich je Fashion Nova, ktorá je známa používaním rôznych modelov na Instagrame na propagáciu oblečenia, ktoré predávajú online a prostredníctvom kamenných obchodov v Kalifornii. Obchod je známy tým, že ho využívajú aj celebrity, pričom často predvádza lacné oblečenie, ktoré sa dá často športovať v kluboch a podobne. Firma sa neskôr rozšírila o pánske oblečenie a značkové línie, ako napríklad partnerstvo s Cardi B. V roku 2019 však spoločnosť vyvolala kontroverziu, keď sa ukázalo, že nedoplatok ich pracovníkov.

Ďalšou veľkou spoločnosťou, ktorej sa stala ambasádorkou, je Bang Energy – spoločnosť využíva podobnú marketingovú stratégiu ako Fashion Nova. Ich rôzne video balíčky často obsahujú tieto modelky pijúce ich energetické nápoje, najmä veľa fitness modelov, keďže energetický nápoj sa často predáva pre fitness nadšencov. Spoločnosť je vo vlastníctve spoločnosti Vital Pharmaceuticals so sídlom na Floride a rozšírila sa na predvádzanie rôznych druhov nápojov, pričom je známa aj sporom s jej konkurentom Monster Energy, pričom títo dvaja sa súdne spory v jednom bode.

Nedávne snahy

V posledných mesiacoch Laurence pokračovala vo svojej práci pre Bang Energy aj Fashion Nova a uverejňovala takmer denne príspevky na propagáciu oboch značiek. Začala tiež hľadať iné zdroje príjmov a vytvorila si účet na Iba fanúšikovia . Na tejto webovej stránke si predplatitelia môžu zvoliť platenie mesačného poplatku, aby získali prístup k exkluzívnym fotografiám a inému online obsahu. Táto stránka je známa tým, že je obľúbeným centrom medzi pracovníkmi v sex-biznise, ktorí chcú mať väčšiu kontrolu nad svojimi platmi a obsahom a poskytujú svojim platiacim predplatiteľom nahé fotografie alebo videá.

Aj keď to je to, čím je Only Fans primárne známa, Bedard sa nezaujíma o nahé modelovanie alebo predvádzanie svojho tela.

Väčšina jej obrázkov je pravdepodobne na jej mnohých modelových záberoch, ale nie na tých, ktoré ukazuje na Instagrame. V posledných týždňoch väčšinou zverejňovala fotky z domova, keďže mnohé krajiny sú v karanténe, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu. Spolupracovala aj s niekoľkými časopismi zameranými na tetovanie, aby sa podelila o svoju lásku k tetovaniu.

Osobný život

Laurence bola vo vzťahu s kanadským vojenským veteránom Joeym Filiatraultom a počas skoršej časti jej kariéry sa objavil na jej online príspevkoch. Potichu sa však rozišli a ona po ňom zo svojich online príspevkov odstránila všetky stopy. Odvtedy sa neobjavili žiadne správy o jej romantických vzťahoch.

Mnoho jej kritikov ju obvinilo z plastickej chirurgie, najmä z vylepšení, ako sú prsné implantáty. Poprela, že by podstúpila akúkoľvek operáciu, hoci niektorí poukázali na to, že jej obrázky ukazujú, ako často vyzerajú prsia po implantácii.

Čo sa týka tetovania, ona často vyberá tie, o ktorých vie, že starnú dobre a sú pre ňu inšpirujúce. Jej tetovanie Overcome jej urobili počas veľmi bolestivého obdobia v živote a dala si ho urobiť na bruchu, pretože je to miesto, ktoré je pri tetovaní jedným z najbolestivejších, čo znamená, že toto slovo je pre ňu dôležité.