• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Lauren Parsekianovej – Vek, výška, svadba, čistá hodnota

Wiki Lauren Parsekianovej – Vek, výška, svadba, čistá hodnota

ObsahKto je Lauren Parsekian?

Lauren Parsekian sa narodila 8. decembra 1986 v Orange County, Kalifornia, USA, a je herečkou aj režisérkou, no možno najznámejšou je manželka herca Aarona Paula. Jej manžel je známy svojou prácou v televíznom seriáli Breaking Bad, kde získal uznanie kritikov za svoju prácu ako postava Jesseho Pinkmana. V posledných rokoch sa podieľal na projektoch ako BoJack Horseman a Westworld.

Čistá hodnota Lauren Parsekianovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lauren Parsekian odhaduje na viac ako 8 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v zábavnom priemysle. Aj keď nie je taká aktívna ako herečka, pracovala v zákulisí niekoľkých populárnych televíznych a filmových projektov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

POVEDZ MOJE MENO BASTIAN! Tento kostým som robil druhýkrát, ale úprimne povedané, vyrobil som tú čelenku, takže si zaslúži viac hry.

Príspevok zdieľaný používateľom Lauren Paul (@laurenpaul8) 31. októbra 2019 o 12:29 PDT

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, keďže čistý majetok Aarona Paula sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov, a to vďaka mnohým zmluvám s vysokou hodnotou počas jeho kariéry.

Raný život a vzdelávanie

Laurenin život ako dieťa bol relatívne mimo centra pozornosti – vyrastala po boku dvoch súrodencov v Kalifornii, kde jej otec pracoval na významnom poste sudcu, až sa napokon prepracoval až na Najvyšší súd. V mladom veku si predstavovala kariéru herečky, no veľmi ju zaujala aj tvorba filmov ako režisérka.

To ju viedlo k tomu, aby navštevovala Dana Hills High School, ktorá sa nachádza v neďalekom Dana Point, jednej z najstarších stredných škôl v krajine, ktorá bola založená pred založením Orange County.

Po imatrikulácii sa rozhodla venovať sa svojej vášni vo filme a zapísala sa na Pepperdine University, kde nastúpila na súvisiaci kurz. Univerzitu založil v 30. rokoch 20. storočia George Pepperdine a je známa svojimi rôznymi postgraduálnymi programami a ich spojením s niekoľkými medzinárodnými školami v iných krajinách.

Kariérne snahy

Po ukončení štúdia bola jedným z jej projektov v zábavnom priemysle práca v zákulisí v televíznom spravodajskom programe Extra , ktorá sleduje novinky a klebety z odvetvia, najmä rozsiahle spravodajstvo o celebritách a udalostiach okolo celebrít. Počas tejto doby pracovala po boku Billyho Busha, Renee Bargh a Jennifer Lahmers.

V roku 2011 sa pustila do svojho režijného debutu, keď pracovala na dokumente Nájdenie druhu , ktorá sleduje dvoch priateľov, ktorí cestujú po USA a zisťujú, ako sa ženy môžu zapojiť do negatívnych interakcií s inými ženami. Film vznikol ako súčasť rozsiahlejšej kampane proti šikanovaniu, ktorú začala, s názvom Kind Campaign a bol námetom dokumentu spolu s Molly Stroud. Film bol premietaný na rôznych školách v USA, čo podnietilo zmierenie pre rôzne prípady šikanovania v týchto školách. Nasledujúci rok potom pracovala na špeciálnom projekte spolupráce medzi NCIS a Dr. Philom, v ktorom sa postava agenta DiNozza v podaní Michaela Weatherlyho objavuje v programe Dr. Phil.

Manžel – Aaron Paul

Aaron Paul vyrastal v Emmette v Idahu ako najmladší zo štyroch detí a je synom kazateľa v baptistickom zbore. V mladom veku túžil po kariére v zábavnom priemysle a po imatrikulácii na Centennial High School sa presťahoval do Los Angeles s úsporami okolo 6 000 dolárov, aby sa zapojil do súťaže International Modeling and Talent Association. Aj keď nevyhral, ​​bol úspešný na druhom mieste a krátko nato mu bola ponúknutá modelingová zmluva.

Zopár z jeho prvých vystúpení bolo v hudobných videách, keďže ho videli hrať vo filmoch White Trash Beautiful od Everland a Thoughtless od Corn.

Objavil sa aj v niekoľkých reklamách na produkty ako Corn Pops, Vanilla Coke a Juicy Fruit. Jeden z jeho prvých filmových projektov bol vo filme Whatever It Takes, v ktorom hrali James Franco a Shane West. Mal tiež malé úlohy vo filmoch ako Mission: Impossible III, National Lampoon’s Van Wilder a Help! I’m a Fish a pritiahol trochu pozornosti, keď ho obsadili do seriálu Big Love, ktorý vysielala HBO. Táto rola by mu pomohla získať jednu z najväčších televíznych úloh v jeho kariére.

Prelomenie zlého úspechu a iné projekty – Aaron Paul

V roku 2008 bol Paul obsadený ako Jesse Pinkman vo filme Breaking Bad.

Pôvodne mal byť postavou určenou len pre prvú sezónu show, ale scenáristi sa rozhodli, že zostane, keď videli jeho chémiu s hlavným predstaviteľom Bryanom Cranstonom. Stal sa jednou z hlavných postáv a jeho rola v šou by ho priviedla k medzinárodnej sláve, pričom trikrát v piatich po sebe idúcich nomináciách vyhral cenu Primetime Emmy za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v dráme. Relácia rozpráva príbeh učiteľa chémie, ktorý sa po zistení, že má rakovinu pľúc, spojil s bývalým študentom pri výrobe pervitínu, aby mu pomohol zarobiť peniaze pre svoju rodinu skôr, než zomrie.

png

Predstavenie sa zvažuje jeden z najväčších séria všetkých čias.

Po úspechu v tejto úlohe pokračoval prácou na ďalších projektoch ako Need for Speed ​​a Smashed. V roku 2013 sa stal jedným z hlavných hlasových členov skupiny BoJack Horseman, ktorá sa vysielala na Netflixe. To viedlo k jeho vstupu do sveta hlasového herectva, keďže nahovoril pre animovaný film Kingsglaive: Final Fantasy XV, pričom pracoval aj na iných projektoch. Jedným z jeho najnovších projektov je stávať sa pravidelný člen seriálu Westworld, ktorý hrá postavu Caleba Nicholsa.

Osobný život

Lauren sa stretla s Aaronom počas festivalu Coachella, jedného z najpopulárnejších každoročných hudobných festivalov v USA. Po niekoľkých rokoch, keď boli spolu, ju požiadal o ruku na výlete do Paríža v roku 2012. Nasledujúci rok sa vzali na tematickej svadbe podľa vzoru parížskych karnevalov v 20. rokoch minulého storočia, na ktorej sa zúčastnilo niekoľko celebrít. Majú spolu dieťa a rodina býva v Idahu. Obaja spolupracujú na Laureninej organizácii a programoch proti šikanovaniu, pričom za to zodpovedá jej manžel zvyšovanie viac ako 1,8 milióna dolárov na tento účel.