• Hlavná
  • Športovci
  • Wiki Larryho Wheelsa: Priateľka, výška, vek, čistá hodnota. Steroidy?

Wiki Larryho Wheelsa: Priateľka, výška, vek, čistá hodnota. Steroidy?

ObsahKto je Larry Wheels?

Od ostrova Svätý Martin po svetového rekordéra v silovom trojboji Larry prešiel dlhú cestu a teraz je jedným z najznámejších mien v tomto športe. Je silovým trojbojárom, kulturistom a kondičným trénerom a stal sa držiteľom svetového rekordu v silovom trojboji v divízii do 242 libier, keďže bol členom Svetovej federácie silového trojboja (WRPF).

Larry Wheels Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Larry Williams sa narodil 3. decembra 1994 v Bronxe, New York City, USA. Mal dosť ťažké detstvo, pretože jeho otec opustil rodinu po jeho prvých narodeninách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NOVÁ členská stránka naživo! 40% ZĽAVA AŽ DO PONDELKA! NAŽIVO CVIČENIE O 10:00 EST! Link v bio! Teampersonalrecord.com @teampersonalrecord

Príspevok zdieľaný používateľom Larry (@larrywheels) 4. júna 2020 o 5:41 PDT

Nasledujúce roky strávil so svojou matkou, ktorá musela vystriedať niekoľko zamestnaní, len aby uživila rodinu. V šiestich rokoch však začal bývať so starou mamou, keďže jeho matka bola fyzicky týraná jedným z jej priateľov, no po roku ho babička vyhodila, keďže nebol veľmi dobré dieťa. Následne žil v pestúnskej starostlivosti, ktorá trvala až do jeho 12 rokov, keď sa do jeho života vrátila jeho matka, a odišli na francúzsky karibský ostrov Svätý Martin.

Už v mladom veku nechodil do školy, pretože jediné dve školy na ostrove boli pre neho nedostupné, prvá učila vo francúzštine, zatiaľ čo druhá bola vyhradená pre bohaté anglické deti – nevedeli po francúzsky a určite nebol bohatým dieťaťom.

Začiatky kariéry

Útechu našiel vo vzpieraní, no nemal profesionálne vybavenie, tak si vytvoril vlastné. Na začiatku to stačilo, a keď sa začal viac zaujímať o silový trojboj, presťahovali sa s mamou späť do New Yorku, kde si našiel prácu a začal denne navštevovať posilňovňu.

Raz vo veľkom meste však Larry opäť zablúdil a začal užívať steroidy a drogy, čo mu zo života urobilo peklo. Napriek tomu sa dokázal odraziť a ešte raz začal od nuly. Bez pomoci sa učil o kondícii, tréningu, vzpieraní a zostavil si vlastný tréningový program, ktorý nazval Program tréningových kolies, preto prezývku Kolesá. Prihlásil sa na súťaž v silovom trojboji, ktorá sa konala v New Yorku, a bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností ako profesionálny pretekár bol Larry na ceste k sláve.

Vystúpte na výslnie

Každý deň robil pokroky, vyhrával množstvo súťaží a do roku 2017 držal niekoľko rekordov, vrátane 2 275 libier (1 031 kg) celkovo vo všetkých troch cvičeniach – drep, tlak na lavičke a mŕtvy ťah. Postupne sa stával čoraz obľúbenejším, čo mu umožnilo rozbehnúť množstvo vlastných projektov, vrátane tréningového programu, ktorý začal predávať svojim klientom, a odevnej značky Personal Record Lifestyle.

Larry sa stal hviezdou aj na Instagrame, čo využil na propagáciu svojej práce a tiež začal spolupracovať s množstvom športových značiek, čiastočne preto, že má na Instagrame viac ako 1,7 milióna sledovateľov.

Používa steroidy?

V určitom bode svojho života Larry klesol tak hlboko, že jeho blaho bolo ohrozené. Na začiatku života v New Yorku mal ťažké časy a podľahol drogám, hormónom a steroidom. Chcel sa cez noc stať roztrhaným, nabrúseným a silným a s pomocou niektorých mužov z ulice si zaobstaral testosterón, trenbolon, Dianabol a ďalšie steroidy, ktoré mu pomohli získať postavu, no zároveň mu to zničilo zdravie. Pociťoval svalové kŕče, nízke libido, nechutenstvo a depresie. Našťastie sa mu podarilo prekonať tieto problémy a teraz je jeho každodenné užívanie steroidov, hormónov a doplnkov prísne dávkované.

Larry je pod prísnou diétou a má dve fázy vo výžive, jednu, keď priberá a keď chudne. Konzumuje od 4400 kalórií do 5500 kalórií, podľa toho, v ktorej fáze sa nachádza, a od 90 gramov do 400 gramov tuku.

Cvičí trikrát týždenne a má súbor vlastných cvičení, ktoré zdieľal vo svojom tréningovom programe.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad Larry Wheels

Larry prešiel dlhú cestu, aby sa stal tým, čím je dnes, a jeho úspech výrazne zvýšil jeho bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Larry Wheels odhaduje na viac ako 800 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Larry je známy svojou štíhlou postavou, veľkosťou, silou a výškou, na výšku má 6 stôp 1 palca (1,86 m), pričom váži približne 255 libier (115 kg). Jeho vitálne štatistiky sú 44-34-38 a jeho veľkosť bicepsu je 18 palcov. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Larry Wheels Osobný život, Zoznamka, Priateľka, Problémy so zákonom, Diéta, Cvičenie

Larry o svojom osobnom živote veľmi mlčí, no niektoré informácie sú dostupné. V roku 2019 ho jeho bývalá priateľka Chelsea King obvinila z fyzického a psychického týrania, čo viedlo k ich rozchodu. Dokonca urobila a Video na YouTube o tom , zverejnila to na svojom oficiálnom kanáli a obaja vstúpili do hádky, ktorá si vyžiadala reakciu polície.

Našťastie sa všetko dobre skončilo a obaja sa vydali svojou cestou. Nakoniec oslovil obvinenia jeho bývalej priateľky Tvrdí, že to nie je pravda, čo hovoril, a že spolu chodili pár rokov a ona to tvrdila až po ich rozchode a až potom, čo zverejnil svoj nový románik.

V súčasnosti sa zdá, že Larry je vo vzťahu s instagramovým modelom a osobným trénerom, Nicole Drinkwater .