Wiki Lana Gomez – Kto je manželka Sebastiana Maniscalca?

ObsahKto je manželka Sebastiana Maniscalca? Životopis Lana Gomez Wiki

Lana Gomez sa narodila v Naples na Floride v USA 23. apríla 1983 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Lana je umelkyňa a maliarka , no pravdepodobne známejšia ako manželka Sebastiana Maniscalca, amerického stand-up komika a herca.

Raný život a vzdelanie

Lana bola vychovaná v Neapole spolu so svojou sestrou Heather Dockweiler a bratom Rodneym Weissom, ich otcom Barrym Gomezom, ktorý zomrel v roku 2001 a bol hasičom, a ich matkou Simone Gomez Lutgert, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. Tí dvaja sa rozviedli keď mala Lana deväť rokov a jej matka sa vydala za Scotta Lutgerta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Očividne mám dnes ráno náladu ako dúhový jednorožec! Ani som si neuvedomil, že som sa znova zhodoval so svojím obrazom, kým som ho nedokončil! #lifeimitatingart #lanagomezart #losangelesart #art #maľba

Príspevok zdieľaný používateľom lana gomez (@lanagomez) dňa 25. apríla 2015 o 11:19 PDT

Vyrastala so záujmom o umenie po tom, čo jej učiteľ chválil jej kresliace schopnosti, keď navštevovala strednú školu. V škole bola aj fyzicky aktívna, keďže po imatrikulácii v roku 2001 hrala futbal a tenis, zapísala sa na University of Tennessee v Knoxville, kde v roku 2004 ukončila bakalársky titul v umení. Potom sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii. aby si splnila svoj sen stať sa slávnou umelkyňou.

Kariéra umelca

Lana získala uznanie, keď v rokoch 2008 a 2009 pracovala pre interiérovú dizajnérku Kelly Wearstler vo svojom štúdiu – Lanin obraz vo veľkosti nástennej maľby bol potom uvedený v Kellyho knihe Hue.

Pracovala s mnohými slávnymi ľuďmi av roku 2010 bola pozvaná, aby vytvorila 10-metrovú gitarovú sochu pre Gibson Guitar Town pre podujatie Sunset Strip, ktoré sa konalo vo West Hollywood v Los Angeles. Jednou z Lanových najoceňovanejších prác bola tvorba modelu Greystone Mansion, ktorý sa nachádza v Beverly Hills.

Lanine diela boli prezentované v mnohých časopisoch, vrátane House Beautiful čo je časopis o interiérových dekoráciách, ktorý vydal svoje prvé číslo v roku 1896, Los Angeles Confidential, ktorý okrem iného obsahuje večierky, bary a reštaurácie, a The New Yorker, týždenník a jeden z najpopulárnejších v USA.

pridané lana gomez na Pondelok 24. októbra 2016

Od dnešného dňa vedie Lana svoj vlastný online umelecký časopis a je majiteľkou showroomu v západnom Hollywoode, kde môžu ľudia vidieť niektoré z jej najlepších diel.

Milovať život a manželstvo so Sebastianom

Lana sa zoznámila so Sebastianom v posilňovni v roku 2011, keďže mali rovnakého trénera – začali spolu chodiť len mesiac po stretnutí a často ju bolo možné vidieť na jeho stand-up vystúpeniach. Dňa 26. augusta 2013 vzali sa na malom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny. Obaja oznámili Lanino tehotenstvo na svojich účtoch na sociálnych sieťach v januári 2017 a v apríli Lana porodila ich dcéru Serafinu Simone Maniscalco, zatiaľ čo ich syn Caruso Jack Maniscalco nasledoval v júni 2019.

Štvorčlenná rodina momentálne žije vo svojom dome v stredomorskom štýle v Los Angeles, ktorý si kúpili v roku 2014.

Pred stretnutím so Sebastianom bola Lana vo vzťahu so svojou láskou z vysokej školy dva roky, kým sa ich cesty z neznámych dôvodov rozišli, zatiaľ čo Sebastian bol tiež raz v dlhodobom vzťahu a bol zasnúbený predtým, ako bola celá vec odvolaná.

Záľuby a iné záujmy

Lana nachádza inšpiráciu pre svoje maľby v prírode a svoj voľný čas rada trávi v lesoch, v horách a v národných parkoch. Má rada farby, preto je jej obľúbeným ročným obdobím jar a väčšinou si užíva blízko vody, či už ide o rieku, oceán alebo aj vaňu.

Je milovníčkou zvierat, no nemá domáceho maznáčika, pretože je presvedčená, že psie chlpy môžu byť pre jej deti nebezpečné. Lana je filantropka, ktorá spolupracovala s viacerými charitatívnymi organizáciami, ktorých cieľom je finančne pomáhať znevýhodneným deťom a rodinám, ako aj vojnovým veteránom.

Je bezmocná romantička a vo svojom voľnom čase rada pozerá romantické filmy, pričom niektoré z jej obľúbených sú A Walk to Remember, The Notebook a Titanic, zatiaľ čo niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Channing Tatum, Kate Winslet a Julia Roberts. .

Vzhľad a čistý majetok

Lana má 37 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 58 kg.

Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Sebastianov čistý majetok je údajne viac ako 16 miliónov dolárov.

Kto je Sebastian Maniscalco? Wiki Bio

Sebastian Maniscalco sa narodil v Arlington Heights, Illinois, USA, 8. júla 1973 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Sebastian získal uznanie po tom, čo začal vystupovať v The Comedy Store vo West Hollywood v Kalifornii, pričom je známy aj vďaka svojej vedľajšej úlohe Johnnyho Venereho v ocenenom životopisnom komediálnom dramatickom filme Green Book z roku 2018, v ktorom hrali Viggo Mortensen a Mahershala Ali. , a je o taliansko-americkom vyhadzovačovi, ktorý slúži ako vodič a bodyguard afroamerického klaviristu na cestách po americkom juhu v 60. rokoch.

Film bol obrovským úspechom, získal 57 ocenení vrátane troch Oscarov, pričom bol nominovaný na 120 ďalších.

Sebastiana vychovávali ako slobodné dieťa v Arlington Heights jeho otec Salvatore Maniscalco, ktorý bol kaderníkom, a jeho matka Rose Maniscalco, ktorá bola sekretárkou. Salvatore prišiel do USA z Cefalu na Sicílii v Taliansku so svojimi rodičmi, keď mal 15 rokov, teda je talianskeho pôvodu. Sebastián bol vychovaný v katolíckej rodine ktorý navštevoval katolícky kostol sv. Cecílie a keď mal deväť rokov, stal sa oltárom. Počas štúdia na strednej škole sa začal zaujímať o stand-up comedy a väčšina jeho rovesníkov ho podporovala v jeho rozhodnutí stať sa jedného dňa slávnym komikom.

Po imatrikulácii začal pracovať v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporil, a vo veku 25 rokov sa presťahoval do Los Angeles, aby sa venoval svojej kariére komika.

Stal sa čašníkom v hoteli Four Seasons v Beverly Hills, príležitostne robil stand-up comedy v baroch a v roku 2005 debutoval v The Comedy Store – tam si získal pozornosť niekoľkých filmových producentov, a začal robiť polhodinové predstavenia pre program Comedy Central Uvádza. Svoj prvý špeciál s názvom Sebastian Live vydal 2. júna 2009 a potom vydal ďalšie tri v rokoch 2012, 2014 a 2016. 27. februára 2018 vydal svoje monografie Stay Hungry.

Debutoval vo filme v roku 2017, keď stvárnil Stand-up komika v komediálnom filme The House, a potom nahovoril Johnnyho v americko-kanadsko-juhokórejskom 3D počítačovo animovanom komediálnom filme The Nut Job 2: Nutty by Nature v roku 2017, ktorý získal jedinú cenu a bol nominovaný na tri ďalšie.

Po chvále za výkon vo filme Greek Book bol Sebastian pozvaný, aby si zahral vedľajšiu postavu Dinarda v romantickom komediálnom filme Cruise, v ktorom hrali Spencer Boldman, Emily Ratajkowski a Lucas Salvagno a ktorý je o taliansko-americkom mužovi, ktorý sa zamiluje. so židovským dievčaťom v 80. rokoch. Dve z jeho najnovších úloh boli v komediálnom filme Tag v roku 2018 a kritikou ocenenom epickom kriminálnom filme The Irishman v roku 2019, produkoval a režíroval Martin Scorsese, v ktorom si zahrali Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci. Sleduje muža, ktorý má spomienky na časy, keď pracoval ako nájomný vrah, od začiatku 50. do konca 70. rokov.